Přejít na výpis diskuzí

Na parket!

FILM 28.12.2010 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shake it up

    Ahoj zdravim všechny,ten seriál je úžasný-nejen pro obsazení,ale i písně,které každého dají do pohybu.Strašně se mi líbí píseň od Seleny Gomez -Shake it up-.Tato píseň doprovazí celý seriál od začátku do konce.Doufám,že bude spoustu dílů a těším se na pokračování S hlavními hrdinkami Cece a Rocky. Ahoj *3* *3* *3*
  • Mám je ráda

    Shake it up nebo-li Na parket je můj nejoblíbenější seriál, i když bylo jenom pár dílů! Rocky je podle mně o trochu hezčí ale obě jsou to kočky a nádherně se oblékají! Gunter a Tinka jsou úžasní strašně dobře to hrají, a Flynn to taky hraje úžasně!! Prostě moc pěkný seriál kdo souhlasí ať dá *14*
  • kari99

    NEJ

    ten film je super...hezčí je ale pro mě Rocky.krásně tancují obě...líbí se mi ta písen shake it up od seleny gomez *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re:nej

      roky je hezčííííííííííííííí ííííííííííííííííí
  • Ten pořad je nejlepší!♥
  • nejsem idiot, ani trapák a myslim, že to je nejlepší Disney seriál
  • alex98

    Alex Russo

    Čusky,ten seriál ještě nebyl sice v televizi,ale vipadá to dobře....v ukázkách bylo jak tam někdo tančil break dance hned se mi to zalíbilo.......ta s těma hnědýma vlasama je hezčí...je moc pěkná *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *15* *15* *15*
    • Re: Alex Russo

      ty ses tak blba ani nemas disney channel to ja jo a cece jones je hezci alias bella thorne
      blbko blbko blbko blbko
      • michaela23

        Re: Re: Alex Russo

        Obě dvě jsou hezké :) Cece i Rocky :))
      • Re: Re: Alex Russo

        rocky blue je hezčí nez ta zrzka!!! *1*
    • Re: Alex Russo

      ty ses tak blba a ni nemas disney channel
      blbko a hezci je cece alias belle thorne *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: Alex Russo

      jj, fakt husty porad nevi nekdo kdy bude????????????
      *7* *7* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Alex Russo

        29.1 na disney channel *1* *4* *4* *4* *3* *3* *3*
  • chtěla bych jejich oblečení!!!
    • you have!! chcet??
  • Cece i Rocky jsou hezký dobře tancujou atd... *14*
  • miissjackson

    jsouu supéér *14* *14*
  • Jsou nejlepší, nejlíp se oblíkaj a (NA PARKET) je můj nejlepší pořad!!!!! A kdo řiká,že neni . TEN KECÁ ! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *2* *2* *2* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit