Přejít na výpis diskuzí

Most do země Terabithia

FILM 10.3.2007 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bobulka

    Terabithia

    Just close your eyes and keep your mind wide open... *3*
    • Re: Terabithia

      yes... i try it... *3*
  • ...

    jenom sem se chtěla zeptat, já sem část neiděla, Leslie umřela?? a jak?? proč?? to mě v tom filnmu uteklo..:o(
    • Re: ...

      Protože se utopila když skákala přes řeku. Provaz se utrhl
  • : )

    Mooooc krásnej film vážně...
    to:Iva Plzeň ...no já si ymlsim,že nejlepší je se na to kouknout v angličtině *3* pak se člověk nemusí bát žádnýho špatnýho nadabování : )....tááákže pokud můžu doporučit kouknětě se na to v originále(popř. s titulkama komu angličtina dělá větší problém) *4*
  • špatně dabované pro nic!!!

    ahoj jsem slyšela že pro špatně natočené počítačové scény se špatně nadaboval do češtiny... je to moc krásný film a já myslím že si stím ty naši nabatéři mohli dát více práce jen to takhle skazili!!! *5* a proč se vůbec staraj o to jak je to natočený?? prostě to přemluvím a hotovo pak se diví že nato nikdo nepůjde když tam malího kluka mluví dospělej chlap!!!!! *16* co si myslíte vy??? čau Iva
    • Re: špatně dabované pro nic!!!

      A proto já,když to de pustim film s originálním zněním a českejma titulkama...to pak ty vtipy líp vyznívaj a celkově má film novou úroveň...třeba narnie 2.v originále pobaví,ale s dabingem to vyznívá blbě...
      • je to fakt super

        je to super *1* fakt jsi dobrá anno fakt fakt.uplně tě zbožnuji.mam tě tak ráda že mam svoji zahradu a tam je potok a strom mam tam na tom větvi připevněné lano.a za chvíli budu mít na to stromě i dům....napis mi email *4* *4* *1* *3* *14* *14* *7*
    • Re: špatně dabované pro nic!!!

      toho kluka mluví dospělý chlap?tak to se na to musím fakt juknout *14*
  • Podívám

    Netehle film se ráda podívám!S mojí kamarádkou Verčou!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit