Přejít na výpis diskuzí

Most do země Terabithia

FILM 10.3.2007 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mamikalka

    n

    jo nechápu to pokaždý když se na to čučím tak se rozbrečím strašný *9*
  • ariannkae

    Jak tak koukám...

    ...tak u toho všichni brečeli XD, já taky, úplně mě to dostalo, celou noc jsem nad tím uvažovala...dokonce bulela i má ségra, která u filmu jetě nebrečela xD
  • mamikalka

    smutny

    tek kdo psal ten scénář tak mě fact nasral
    pač je to super film až na ten konec kdy ta lesie zemře to sem fakt bulila a byla sem naštvaná *9* *10* *9* *16* *8* *5*
    • vasok

      Re: smutny

      táhni na slovenský web a neotravuj tady stupidními příspěvky *8*
    • Re: smutny

      drž hubu jeto uděláný skoro podle skutečnosti ale stalo se to matce kluka kterýmu umřela kámoška
  • bla bla

    Ty vo* lidi 1. pulka filmu je nářez ale ta druhá to je něco hroznýho jakmile ta Lesie zemře tak už se na to ani nekoukejte !!!!!Můžu vám říct že jsem na vojenský škole ale ta holka mě dostala až jsem z toho bulel jak malý děcko.

    Zdravim všechny a přeji příjemnou 1. polovinu filmu.
    • Re: bla bla

      na to že sem v 7 tak brečím nonstop pouštím si to brečím
  • andyytisdale

    Hezkej...

    Byl to moc hezkej film =)
    až teda na to že Leslie umřela,to mě celkem dostalo-celej film jsem se těšila jak si dají pusu a ono nic no xD
    *1*
    • Re: Hezkej...

      tak to sme dva ale ja brecel od Leslie smrti(Anna Sophia Robb)
      • Re: Re: Hezkej...

        Nejseš sám, já taky bulela....Jinak to byl pěknej film. Většinou bývá že film je horší než kniha ale u tohoto filmu se mi to zdálo vyrovnané, možná jen, že v knize byl lépe popsaný vztah mezi hlavními postavami. *4*
        • Re: Re: Re: Hezkej...

          kolik ti je
  • martan014

    zdravim

    ten reziser natocil peknej film az na to ze ta leslie spadla do toho potoka chudak holka sice vim ze je to film ale chudak sem musel i brecet nedalo se to vydrzet
    • Re: zdravim

      vis jak vubec ten film vznikl to napsala stara zenska a jeji vnuk mel kamaradku ve stejnym veku a ona jela k mori a zasahl ji bleska tak ten film vznikl a ta zenska vedela ze pisa nejkrasnejsi i nejsmutnejsi film ja brecel tez a brecet budu
  • zuzyk15

    kouzelná země Terabithia

    *9* jo to je fakt souhlasim s váma všema.leslie..mi bylo moc líto.hlavne ten konec.jo byl smutnej.že ten kluk.ji nevzal sebou do toho muzea..sem čekala..že to takhle i bude že to takhle dopadne..čekala sem to.nejvíc mě ale dojalo..jak pak ten táta-.byl na nej hodnej kvuli tem klíčum.to pak bylo moc dojaty.ale fakt chudák leslie!a princ terbitian ten pejsek byl užo peknej..bibi to je zkratka!! *14* *3*
  • ondra95

    ahojky

    skoda ze t lesley spadla z toho provazu do vody *9* *9* ,ale jinka fakt dobrej film
  • sasori

    SPADLA

    škoda že spadla *9*
    • Re: SPADLA

      Spadla...a tím to tvůrci udělali snad dojemnější než Titanik. Jen se rozloučili v dešti...nechtěl jí sebou do muzea a najednou...už nebyla a jak řekla,vrátí se do vody...Jen se na sebe usmáli a to je vše...toť ďábelsky vymišlené
  • janahermiona

    please

    neeví někdo kde se tenhle film dá ssehnat??? já ho pořád nemůžu nikde sehnat prosím poraďte mi
    na e-mail:janahermiona@seznam.cz dík jana
    • Re: please

      DIT SE PAR DNI PRODAVAL S BLESKEM BO AHA SI MYSLIM SEM TOHO VYUZIL ZAKOUPIL A ZABRECEL
    • vasok

      Re: please

      skus torrent *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit