Přejít na výpis diskuzí

McLeodovy dcery (TV)

FILM 4.3.2007 
160 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pořád nad tím přemýšlím

    zajímalo by mě jestli ta smrt clare byla naplánovaná nebo jestli chtěla odejít?a z jakého důvodu?nevím kde to najít............................. .proč???????????? *7* *7* *7*
    • kalousovamarcela

      Re: Pořád nad tím přemýšlím

      Clair je 39 let,bezdětná,ze seriálu odešla,aby se mohla věnovat divadlu a hudbě.Také bude natáčet nový film COFFIN ROCK,kde hraje mořskou bioložku,která touží po dětech. *3*
  • Nepovedený dabing Steve

    Dívám se na Mclaudky na ČT1(dřív jsem o něm nevěděla)aBOHUŽEL ne úplně od začátku. Nikdo mě na něj neupozornil, že je tak SUPER. I tak už jsem viděla pěkný kus a zvykla si jak na osobnost Steve, tak na její pěkný "český hlas". Teď se mi ale zdá, že změnili její dabérku (nevím, jak se jmenovala ta původní. Najednou začala mluvit jako Ivana ANDERLOVÁ. Vcelku proti ní nic nemám, jako princezna v českých pohádkách byla docela dobrá, ale ten její hlas mi teď k Steve NAPROSTO nesedí, ba přímo mě DĚSNĚ ŠTVE, úplně mi to ruší požitek z filmu. Zajímá mě, jestli jen mě, nebo to ještě nekomu jinému TAK MOC A MOC vadí. NAPIŠTE! Stejně se s tím už nedá asi nic dělat, pro Anderlovou je to holt dobrý kšeft, ale myslím, že to poškozuje ten seriál. Steve teď KŇOURÁ jako rozmazlená princezna. Tak to vidím já. Už dost dalších nemilých překvapení po smrti Claire. *9*
    • julie.net

      Re: Nepovedený dabing Steve

      To mi povídej. Taky mi nesedí měnění dabérů. Se Stevie to byla i dabérka Tess, teď mi příde, že už Stevie dabuje ta stará, ale zase mi příjde, že Meg dabuje někdo jiný. Je to jako když sem si teď koupila film Zalňačka a Funého daboval Lábus místo Filipovského. Na to se pak nedá koukat. Přece člověk taky jen tak ze dne na den nezmění hlas...... Ze smrti Clair sem byla také moc smutná, ale Lisa Chapel chtěla opustit natáčení. Bohužel umírání v seriálu bude ještě bohužel pokračovat..... *9*
    • Re: Nepovedený dabing Steve

      Souhlasím s tebou, výběrem dabérky se vůbec netrwefili. I když Andrlový přemlouvá dobře, hlas je úplně odlišný od původního hlasu Stevie. Nemůžu si na to zvyknout,vůbec se zabarvením, výběrem hlasu netrefili.
    • Re: Nepovedený dabing Steve

      Tak prece jenom ma nekdo stejny nazor na ten dabing:)Naprosto souhlasim..Andrlova proste nema na ten predchozi dabing. A taky by me moc zajimalo,kdo ji namluvil prvni..nikde jsem tohle nezjistil..pokud to nekdo vite,tak to sem prosim napiste...diky
    • Re: Nepovedený dabing Steve

      Ahoj,úplně s tebou souhlasím.Také jsme o něm nevěděla a teď nevynechám jediný díl.Ten hlas mě taky pěkně rozčiluje.No nic s tím neuděláme:)Za minutky začínají Mclaudovky mažu *1*
    • mestlinka

      Re: Nepovedený dabing Steve

      Máš pravdu,Andrlová k ní vůbec nesedne,jakýho chytráka to v dabingu asi napadlo *9* .Jinak seriál je super,sleduji ho až od půlky,ale smrt Clair jsem taky probrečela.No a Nick je k sežrání ,nevíte o herci(Myles Pollard)někdo něco víc? Pa pa Mestlinka.
    • Re: Nepovedený dabing Steve

      Já se taky hlásím. Když jsem uslišela ten nový dabing, tak se mi zježili všechny vlasy. Tvrdý holky a mluví jako ufňukaný Uršuly. Jak Steve tak i Tess. Má to opravdu negativní dopad na požitek. *9*
    • Re: Nepovedený dabing Steve

      Ja sa tiez pridavam je to teraz take upistane ale aj Tess zmenili dubing a tiez je to sila ale co uz. *9* budeme si musiet nato zvyknut snad si zvykneme a bude to zase ok
    • Re: Nepovedený dabing Steve

      dávám ti za pravdu mě to taky tahá za uši už to není ono.
  • Je mi líto že umře Claire mám ji jako herečku děsně ráda a Mcleodovy dcery jsou nej seriál
  • A nejlepší je 1.,2., a 3. série než Claire umře :(
  • veruska17

    Mc leodky

    Ahoojky lidi nevite esi se natači i 9 řada Mc leodovich dcer? a ještě sem se chtěla zeptat jestli někdo nevi jeslti se tam ještě objevi Tess Nick a Dave nebo Jodie.. diky čč
  • Nej Celebrita

    Ahoj všem, co mají rádi ¨Simone Jade Mackinnon- Stevii
    at jí dAJÍ hlas na blogu:
    gallico.blog.cz
    Díííkky y mooc
    Je tam už 5.kolo a ještě pořád nevypadla, doufám že těch kol už bude málo:), *1* *3*
  • barunqa111

    *

    ahojky prosim kde se daji stahnout vsechny rady plotoze je to upe nejlepsi serial napis ddiky predem V ČEŠTINĚ
  • 8 série

    Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Nevíte někdo kde najdu online na podívání všechny díly osmé série? Všude kde jsem hledala je to jen do 21 důlu...díky za odpověď *3*
    • truelove

      Re: 8 série

      ahooj 22 díl není nikde ke shlédnutí,jinak na ulož.to jsou všechny díly i nová 8.serie celá:-)
  • Bez Claire to nikdy nebude ono :( jak umře brečím u toho ja malá :(
  • barunqa111

    ploc???

    ploc sem nikdo nechodite tk uza serial a vy no *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit