Přejít na výpis diskuzí

Let’s Dance

FILM 4.3.2007 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ???

    Ahojky lidičky, nevíte prosimvás někdo, jak se jmenuje úvodní písnička tohoto filmu?Díky. *4*
    • Re: ???

      jj jasně Show Me The Money *3* jinak tohle je ten néééééééééééééééééééééééééééééj film na světě *14* *14* *14*
  • lusklus

    jaj.............nejluksusnsejsi filmik co znam............hip hop je muj zivot a proto jsem propadla i tomuhle filmu! *14*
  • ....

    ahojky lidišky, tenle filmouššíšek je úúúúúplně pitomouškouškej, blbouškej a ešte víc ty co sem píšíčkujou
  • bouchac

    je to super film a channing je kundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa k jak cip
  • supééér filmííík

    tůto je upně sqělej filmík upně ůžasnej a komu se to nelíbí ať si pr*** políbí *1* *1* *1*
  • wow

    toto je ten najlepsi film aky som kedy videla a kto s tym nesuhlasi tak je riadny debil!!!!!!!! *4*
  • NOW

    Film Step Up je ulpne uzasnej ,uz jsem ho videla nekolikrak a vzdycky se na mej rada podivam!!!!!!!!Kouknete se na nej tak fakt *3* *3* *14*
  • Nejlepší film!!!!!!!!!!!

    Letˇs dance je nejlepší film co snad znám......mám ho ale bohužel angličtině aspooň že mám titulky ale je to fakt super film doporučuju se na něj kouknout *3*
    • Re: Nejlepší film!!!!!!!!!!!

      můžeš se na něj kouknout na www.stahuj.7x.cz a bez titulků předabovaný!!!! *3*
  • WOOOOOOW

    Nejlepší film!! ty jo jak tancujou..to je prostě bomba!! *15* ... proste skvělej film!! *14* *14* ... *4*
  • je to good

    vytáhla mě na to přítelkyně, řikal sem si že to bude najakej slaĎák... no trochu sem měl pravdu a channing si to tam dáva dost krutě, hudba perfektní takže nějakou tu lásku sem taky zvládnul a zážitek skvělej... vžycky když na to kouknu tak se mi chce tancovat... doporučuju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit