Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sabulkaaa25

    :D

    Ahoj ten film je úplně boží a jestli by mi někdo poslal tu písničku na kterou tancujou na koncu v tom dešti prosím na icq : 392070326 nebo na skypu : sabinka2523 děkuju předem ;D Ráda bych tancovala street dance ale tancuju aerobic ale možná budu chpdit se s vou nej kámoškou do street jupíííííííí *14* *1*
  • ducker

    super film

    ahojte miluji tenhle film je lepší než jednička to určitě.Já moc takovou hudbu nemusím ale to se mi líbilo na 100 procent ,je to přímo bomba. *1* *1* *1* *1*
  • kikinecka.kikisek

    ....

    Ahoj miluju tenhle filmík je uplně boží a taky bych někdy chtěla zkusit street dance.......chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemá takovou tu písničku ve finále jak Ande dělá že je Chesovo loutka (takový to bouchání) nebo jestli neznáte jenom název díky moc :-*
    • terishek

      Re: ....

      bounce...ví to i malý dítě *4*
      • pulnoc140

        Re: Re: ....

        Ale remix,páč v tom normálním to je se slovama a ta melodie tam je sotva slyšet,pokud chce přesně ten styl *4*
    • pulnoc140

      Re: ....

      Jestli chceš tak ti ji pošlu na icq :-) Já ji mám *4*
  • Mp3

    ahoj chci se zeptat jestli někdo nema jak hrali na konci ktomu tanci ty písničky =) .. tak kdyžtam se ozvěte na email prosím .. děkují *1*
  • lets dance

    dvojka je supa mam par pisnicek *1*
  • jessi

    je uplně nej herečka
  • mamikalka

    ps:

    ps: ten film je upa *14* *14* *14*
  • mamikalka

    pls

    pls mohl by ste mi někdo poslat naky songy
    kdyžtak dyby se někdo našel tak mi pisněte na osobnosti. dik *3*
  • hh

    Ja mam vsechny songy :D
    471-473-447 *3*
    • Re: hh

      pošli mi je pls *3*
  • :)

    chtěla bych se zeptat jestli někdo náhodou nemá písničku jak Muss tancuje na schodech a Andie na něho kouká dyžtak kdyby jste jí měli pošlete tu písničku na:kiki.cernohousova@seznam.cz děkuju mockrát
    • Re: :)

      taky shanim *3*
      • http://www.youtube.com/watch?v=U5rLz5AZBIA&ob=av2e

        ;)
    • Re: :)

      ahoj !! jestli chceš tu písničku ráda ti ju pošlu máš icq ?? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit