Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=U5rLz5AZBIA&ob=av2e

    ;)
  • Ahoj chtěl bych se zeptat jestli někdo netušíte kde by se tak dala sehnat ta mikina jak má Tayler??? Byl bych moooc štastnej kdyby někdo věděl kde ji sehnat... Jinak boží film :) :)
  • Re: Soundrack

    cauky prosim moc moc mohla by jsi mi poslat ty pisnicky .moc rada bych si je stahla dekuju moc predem ahojky eva
  • Lets dance 3D

    Ahoj nevíte někdo jak se jmenuje písničky z Lets Dance 3D po té co je vhodí z toho baráku,Diky
  • starsinka

    Nej

    nejlepší film pod sluncem *14* *14* *14* a Robert tam byl k nakousnutí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • antidicaprio

    dance

    prostě super *4*
  • sophiekarblova

    Re: supéér

    juchůůůů! :) *14*
  • blick.tick.tock.takus

    .

    Miluju.. *1* *14*
  • ibel

    Bomba

    Hodně vydařený. *15*
    Minulý týden jsem viděla upoutávky na nový taneční movie - Fame. Připadá mi to jako dobrý film. Herci známí moc nejsou, ale třeba budou dobrý. *3*
  • supéér

    hej lidi zjistil jsem že se začalo točit step up 3 a měli by tam hrát ti samí herci jako ve dvojce:) a premiéra by měla být v srpnu 2010 :) sice to je za dlouho ale upe se těšim pokud to bude
  • clark

    .....

    fakt super film ...:)
  • ashlinka155

    tralala

    *užasny* *1*
  • ashlinka155

    tralala

    uýasny film nema chybu!! *3*
  • sabulkaaa25

    :D

    Ahoj ten film je úplně boží a jestli by mi někdo poslal tu písničku na kterou tancujou na koncu v tom dešti prosím na icq : 392070326 nebo na skypu : sabinka2523 děkuju předem ;D Ráda bych tancovala street dance ale tancuju aerobic ale možná budu chpdit se s vou nej kámoškou do street jupíííííííí *14* *1*
  • ducker

    super film

    ahojte miluji tenhle film je lepší než jednička to určitě.Já moc takovou hudbu nemusím ale to se mi líbilo na 100 procent ,je to přímo bomba. *1* *1* *1* *1*
  • Re: :)

    taky shanim *3*
  • Re: hh

    pošli mi je pls *3*
  • pulnoc140

    Re: Re: ....

    Ale remix,páč v tom normálním to je se slovama a ta melodie tam je sotva slyšet,pokud chce přesně ten styl *4*
  • terishek

    Re: ....

    bounce...ví to i malý dítě *4*
  • pulnoc140

    Re: ....

    Jestli chceš tak ti ji pošlu na icq :-) Já ji mám *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit