Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • úža

    ten filmík je fakt upa super a líbil se mi asi víc než 1 pže tam bylo víc tance a hip-hopu breaku proste MUCK much miluju tenhle film :-*
  • 16

    no jo byl fakt skevěle... chtěla bych umět tancovat jako ona i když na ní fakt nemám .. a ty písnišky mám, je jich 16 a normálně je seženeš na netu ... *5* ( nejhezčí je asi od Missy Elliott Shake your pom pom *3* )
  • Lets Dance 2

    Nevíte někdo jak se jmenují písničky z lets dance 2
    • Re: Lets Dance 2

      jestli chces najit pisnicky z toho filmu, staci kdyz treba na youtube naberes soundtrack step up 2 a mas to.Nebo normalne to zadej do vyhledavace, vzdyt je to tak logicky... *9*
    • Re: Lets Dance 2

      Jestli máš ten film celý stáhnutý tak na konci jsou názvy všech těch písní i kdo to nazpíval..performed by a název toho co to nazpíval.
  • Supéér film

    tenhle filmíček je úplně boží, a musím říct, že se mi líbil ještě o trochu víc než 1....i když 1 je taky uplně skvělá. Fakt se jim to povedlo. Má to skvělej děj. A Andie je fakt best.... *3* *3* *1* *1*
  • *10*

    Uplněěěěěěěěěěěěěě nejlepší film!!! Hezčí filmík jsem nevidela..... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • the best film

    tenhle film je super nejlepší ktery jsem videla *14*
  • Nej filmeček

    Ahojky ten filmeček je fakt 100krát lepší než 1 díl to se jim moc povedlo kdyby mě kamoška neřekla jestli sní nepůjdu do kina tak bych to ani neviděla a zo to jí moc děkuju!prostě nemám co ktomu filmečku dodat nádherááá*8 45* *3*
  • Nejlepší film kterej znám!!

    Já na tom byla v kině a bylo to fakt boží!!! Myslim že 100x lepší než 1. Fakt nej byl ten poslední tanec a tak právě doufám že to za chvilku budu mít na cedku.A hlavně.....I ♥ Moose!!! *14*

    *14* *14* *14* *14* *14*
  • dvd

    Ahojky nevite kdy bude tento film na DVD.?pls pisnete na E-mail *14*
  • lepší než 1

    dneska sme na tom byli v kině a je to fakt skwělej film...lepší než prní díl x)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit