Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .snoopy.

    :D

    Já jsem si myslela že tenhle díl bude docela smutnej a pak to byla docela komedie, hlavně ten konec :)))))
  • jako co to bylo?

    Absolutně nechápu jak může režisér vypustit takovej debilní konec do světa - diť tam stáli jak sudičky. A o 19 let později? Naše celý kino vyprsklo smíchy když se tak objevil staroušek Harry. Líbací scény? No pardon ale nic moc... a až na výkony některých herců jako např. Maggie Smith nebo Alan Rickman to stálo na "velkolepé finále" docela za prd
    • Re: jako co to bylo?

      jop...mam na to asik podobnej nazor na to ze sme treba na pusu rona a hermiony cekali minimalne od zacatku to docela slusne pokonili...mely jim nechat bliceje videt a ten uchecht na konci byl blbej...a kdyby necetla knihu vubec bych treba nepochopila jakto ze ma Snape stejneho patrona jako mela Lily...
      • Re: Re: jako co to bylo?

        To jsem právě nepochopila! Jakto že má Snape stejného patrona jako Lily?!
        • Re: Re: Re: jako co to bylo?

          treba protoze ji miloval neeee!!!!!!!!!!!!! *5*
          • Re: Re: Re: Re: jako co to bylo?

            Aha...já jsem nečetla knížku tak jsem to nevěděla. A toho patrona si udělal stejného jako Lily nebo už ho měl takového odjakživa? Myslím tím, jestli je možné si toho patrona změnit.
            • Nemůžetš si ho ty sám změnit :D Ale on sám se změnit může - Tonksnové se taky změnil, když se zamilovala do Lupina.
            • Re: Re: Re: Re: Re: jako co to bylo?

              Však to nikdo nevyvrací. Byl to úžasný díl. Škoda jen, že už to skončilo. Ale mohlo by to ještě pokračovat ;-) Další díly:)
            • Re: Re: Re: Re: Re: jako co to bylo?

              Božééé Vy ste trapáci.. Jak kdyby ste to nemely jedno! Je to nejlepší dííl A nejlepší film a bylo fakt hustéé!! A nahodem ten konec byl zajimavej :DD
  • Lord Voldemort

    Chlapec, který přežil, přišel zemřít!!!
    Nejúžasnější věta z celýho filmu.
    • Re: Lord Voldemort

      Jo úplně suprová věta. Než sem začla číst knížku, tak jsem si myslela, že Rowlingová zabije Haryho. Ale ona musela zabít Voldiho a hlavně Snapa. Je mi ho strašně líto, jak ho Nagini kouše do krku a pak u něj Hary klečí a drží mu tu tepnu. A pak PRINCŮV PŘÍBĚH. Taky super kapitola.
  • jjannissekk

    Paráda

    Film perfektní? Člověk by ani neřekl, že Voldemort dokáže být fakt vtipnej! *1*
    • jjannissekk

      Re: Paráda

      Chtěla jsem napstat Film perfektní!!!
  • selly-libu

    Ten film je Božííí...

    15.07.2011 sem na tom byla v kině a jeto Božíí filmík prostě úžasný ...Na začátku sem se smála ( k těm hláškám )
    ale ke konci jsem brečela =´( úžásný filmík . Nejrači bych šla ještě jednou do kina na tenhle film ...=) *4*
  • :(

    Včera jsem na tom byla v kině a je to úžasný díl. Jen je mi moc líto, že Voldemort zabil Severuse, protože to byl ten nejčestnější a nejodvážnější člověk ze všech. Je úžasné, co udělal, i když to vyjde najevo až v tomto posledním díle!!!
  • gg

    Jo Jooo Proste AŽ MOC SKVĚLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!! !
    Nejlepšíí!! je to nejlepší dííl!! :// Proč musí být konec! ?? ÁÁhjo na ty to díly se budu divat porad dokola a vzpomínat,prostě jsem s tím vyrustala!! Každy rok jsem se těšila na nový díl! A teď už nebude!! :// ÁÁhjo Ale fakt na tom konci to bylo nejlepší!! Drako! :DD Všeci v tom kině nemohli A potom z celého filmu nejlepší RON!! :(( The End..
  • Harry Potter

    Prostě upně nejlepší! Včera v kině jsem byla absolutně nadšená! ♥♥♥ Zasmála se, pobrečela a totálně sem měla zrychlenej tep!!! Prostě úplně nejlepší díl! Škoda že byl poslední... :(
    ♥♥♥
  • NEJ díl

    byla jsem toho 14.7. na té půlnoční premiéře a můsim říct,že jsem byla maximálně nadšená..ten konec nejvíc zabitej :DD kdo viděl tak ví o čem mluvim )) a myslim si,že je to fakt ten nejlepší díl vůbec.fakt kdo na něj pude a nebude zklamanej :) ale na druhou stranu mě moc mrzí,že už je konec.s filmem harry potter jsem vyrůstala a pořád na to musím myslet(na ten film).nechce se mi věřit,že je už konec =(( bude mi to cyhbět..ale všechno jednou končí,ale já nikdy nepřestanu mít harryho pottera ráda <3
    • Re: NEJ díl

      Taky jsem byla na půlnoční. Bylo to famózní. Taky jsem s tím vyrůstala a taky nemůžu uvěřit, že je konec.
  • mileycyruska

    Miluju ty filmy ♥ Nedokážu bez nich být ! jsou mé dětství :'( Doufám že J.K.RO.. bude pokračovat ! :( ♥ I love this movie ♥
    • Re: Rowlig

      Ve vydání Harry Potter pokračovat nebude, skus si přečíst Tajemstvínesmrtelného Nicolase Flamela, není to ale od J.K Rowling :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší