Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Zatmění

FILM 1.1.2009 
1287 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • barka.3

    Bude čtyřka??

    Jednička bude bomba a mě by zajímalo jestli bude třeba: 4, 5, 6.. atd. kdo to ví ať napíše na: 444-496-688 Myška (icq), barka.v@seznam.cz (email).
    • kikinecka.kikisek

      Re: Bude čtyřka??

      ahoj ctyrka je posledni dil jako knizka (doufam z to sfilmujou) a je i petka ale to je prvni dil ale z Edwardova pohledu jinaki myslim ze uz sestka ani sedmycka atd nebudou ... bohuzel *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
      • niqinka

        Re: Re: Bude čtyřka??

        Hey a tá 4 je zatim jenom jako kniha napsana?? nebo je to už aj zfilmowane?? *9*
        • ametkaa

          Re: Re: Re: Bude čtyřka??

          knížka už je napsaná ale film ještě ne..
  • adrianga

    kniha

    Lidi nevim jak vas, ale me trochu zklamal konec zatmeni. nechapu jak se bella mohla zamilovat do Jacoba :( pak to vypadalo jako kdyby byla s edwardem jenom proto ze ji ho bylo lito. fakt skoda ... Jacob je desnej fakt *9*
    • Re: kniha

      Jacob je nejlepší,určitě se k Belle chová líp než Edward a rozhodně je hezčí než Edward!!!!!!!!! *16*
      • your-darling

        Re: Re: kniha

        Neni to pravda..
        psala sem to už stokrát...
        většině lidí se po 3.díle zhnusin jak vejvíc mohl...jestli sis toho nevšiml(a)
        tak si to přečti znovu...
        je vlezlej,sobeckej a protivnej... *8* *16*
    • Re: kniha

      Jacob je nejlepší,určitě se k Belle chová líp než Edward a rozhodně je hezčí než Edward!!!!!!!!! *16*
    • mishqa

      Re: kniha

      jo mě to taky zklamalo..:D...
  • Ane.tt

    Ane.tt knížky napsala Stephenie Meyerová... A k ostatním přízpěvkům Edward a Bella budou spolu, Bella bude upírka a budou mít dítě jménem Reenesmee.
    • Re: Ane.tt

      A upírko se stane už v zatmění a rozhodne se v Zatmění pro Edwarda?
      • your-darling

        Re: Re: Ane.tt

        upírka bude až v rozbřesku...
        při porodu bude umírat tak ji promění...
        *9* ...a pro edwarda se podle mě rozhodla už v prvním díle... *14*
        ale i v zatmění..=o)
  • ane.tt

    knížka

    já jsem se chtěla zeptat,jak se jmenuje ten spisovatel/ka co to psal tyhlety všechny knížky...já vůbec nwm,tak kdyžtak děkuju...ráda bych si je přečetla...doufám,že budou v knihovně,nebo v knihkupectví... *3*
    • mishqa

      Re: knížka

      čauky.. jestli chceš tak mi dej ajsko a já ti ty knížky pošlu..;-)
  • ane.tt

    ...

    ufff...to jsem ráda,že bude s edwardem,no ještě aby nebyla *3*
  • nykysek

    ...

    ahoj všichni..newíte někdo jak to dopadne..?? JESTLI BUDE BELLA s edwardem nebo s jacobem?? pls odepište někdo..:-)
    • Re: ...

      mno to se ví že nakonec bude s edwardem...
  • jee

    JEE tak ted fakt nevím ale na internetu jsem četla překlad nejaky "noy zivot"..a tam Bella umře to je nejakej nesmysl....nebo ne??..ja myslela ze ji normlane premeni a bude vscehno v pohode..!!!!vi to nekdo???
    • Re: jee

      to je zas neco jineho bella bude s edwardem se spolu vezmou budou mit dceru reneesmee a bella se stane upírkou ale nový život neni...
      • niqinka

        Re: Re: jee

        DĚLAŠ SI SRANDU ONI SE AJI WEZMOU JO?? xD hey tak to bude hafo ....ja se upo těšííím na film ... *15*
        • mishqa

          Re: Re: Re: jee

          mno tak to si ještě počkáš..:D
  • van

    ...

    ty jo ..já se nemůžu dočkat .. už ted sem u bedny nalepená celej den ...by mě zajímalo jak to bude až budu mít všecky díli ...to už mě asi nikdy nikdo neuvidí *15* ale musim smeknout ,třeby film jako Harry Potter ..jo to sou fag super filmy ..ale něco jako stmívání a další jeho pokračování to už mě fakt dostalo ...a at si to kritici pomlouvaj jak chtěj ! *14*
  • jitkasa

    best knížka

    Ty jo tak tenhle díl bude fakt bestoví! Knížka se čte jedna báseň a je to užasnej díl(zatim), ale nechci, aby nikdy neskončila..pak zbejvá jen Rozbřesk:-(
    • Re: best knížka

      ahoj..a další pokračování po rozbřesku už není?...já že jsem někde četla a tam bylo napsany ještě náky Půlnoční slunce??..
      • Re: Re: best knížka

        půlnoční slunce je znovu první díl (Stmívání) ale z pohledu Edwarda:-)ale je napsaných asi jenom prvních 12 kapitol, někdo to zvěřenil a Stephenie řekla že to nedopíše a nevydá...aspoň prozatím ne...docela škoda:(
      • Re: Re: best knížka

        ahoj jo budou jeste pry tri dily autora je edka pise a j v polovine tak sem zvedava jak to bude pokracovt sem apjata jako lano ale stejne edward je nejlepsi tedy robert pattinson ups sorry za chyby *4* *4* *4*
        • pajusga

          Re: Re: Re: best knížka

          hmm j ačewtla že ne... resp. na forach ej to jasna vec.. pry jen 4 dily a když se Steph konečně odhodlá a zzapomene na to je již 12 kapitol v oběhu tak bude pulnoční slunce tak ted nevim co si myslet

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit