Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Zatmění

FILM 1.1.2009 
1287 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mishqa

    Bella

    hle jakou bude mít bella schonost??
    • Re: Bella

      bella bude stit pro sebe a ostatní
    • mysak.kol

      Re: Bella

      bude štít *3*
  • pomůžete mi ?

    pomůžete
    mi nevíte náhodou jak se jmenuje první kapitola knížky Zatmění?
    • Re: pomůžete mi ?

      První kapitola zatmění se jmenuje ULTIMÁTUM...;)
    • mishqa

      Re: pomůžete mi ?

      ultimátum..
    • terunka

      prosím :)

      napište mi sem prosíím někdo v jakým díle se bella stane upírem vezme si edwarda a budou mít dítě .. dííky mooc :)
      • Re: prosím :)

        vsechno ve 4-rozbresk
      • mishqa

        Re: prosím :)

        až ve čtvrtém na začátku si ho vezme.. ve třetím se zasnoubí..:D
        • terunka

          Re: Re: prosím :)

          a v jakym díle se z ní udělá upírku ? díky mooc
          • b.e.t.u.l.i

            Re: Re: Re: prosím :)

            ve ctvrtym protoze by jinak po porodu zemrela...
  • renny100

    Mimochodem..

    Jo,mimochodem kdyby jste nevěděli,to,kde jsem podepsaná jako Renny,jsem taky já :-))
    JSem ještě neměla profil :-)
  • super knížka

    Je to upa super knížka!!!! *4* ci se zeptat jestli někdo neznáte internetovej odkaz kde bych našla těch 12kapitol půlnočního slunce neboli stmívání z pohledu Edwarda Cullena jestli jo tak ji sem děkuji předem!!!!!!! *3*
    • punk-erka

      Re: super knížka

      klidne mi napis ja ti je poslu 409717806@seznam.cz
    • petruska81

      Re: super knížka

      mělo by tam být všech 12. kapitol
      http://www.edwardcullen.kx .cz/midnight_sun_casti.htm
  • renny100

    Jak skončí Rozbřesk??

    A mohla bych se zeptat,jak skončí Rozbřesk?
    (doufám,že Renesmee nebude s Jacobem.)
    A že Stephenie Meyer napíše alespoň do 8.dílu :-))
    • kajinek011

      Re: Jak skončí Rozbřesk??

      Hm..Renesmee zatím není s Jackobem,protože je malá,ale on je furt u ní.Z Belly bude upír a bude žít s Cullenovými,ale nebude normální novorozená a bude se umět ovládat a normálně se vídá s Charliem,i když musí nosit čočky.Jedna stará známá Cullenů uvidí RENEsmee a myslí si že ji proměnili a že je to normální upír.Toho budou chtět využít Volturiovi,aby je mohli zničit,bohužel pro ně,se všechno vysvětlí a budou donuceni odejít.Ale někdy se asi vrátí... (To bylo takové hrubé shrnutí druhé části knihy,ovšem nenapsala jsem o všem,jenom takový "hlavní děj" děj, kolem toho je ještě spousta okolností)
      • k4yoush3

        Re: Re: Jak skončí Rozbřesk??

        Já ho tk maximmáááálně, už od poslední kapitoly ze Stmívání.
        • Re: Re: Re: Jak skončí Rozbřesk??

          Ja naprosto souhlasim a kdyby tam Jake nebyl tak to nema skoro zadnou zapletku *4*
        • Re: Re: Re: Jak skončí Rozbřesk??

          co mate s tim jakem vzdyt je docela fine,obcas vul ale jinak fine.Mimochodem sem rada ze nejsem jedinej blazen do stmivani,novyho mesice,zatmeni a rozbrezku:D.Je to naprosto genialnia doufam ze se mnou souhlasite. *3* *3*
      • renny100

        Re: Re: Jak skončí Rozbřesk??

        Děkuju :-)
        Jo,ale osobně doufám,že budou další díly (z pohledu Belly),v kterých NEBUDE Renesmee s Jacobem..
        nenávidím ho :-/ :D:D
        • mishqa

          Re: Re: Re: Jak skončí Rozbřesk??

          tayk ho nenávidím..=d
          • Re: Re: Re: Re: Jak skončí Rozbřesk??

            nesnasim jacoba v zatmění .kdyby tam nebyl tak by mohli mit bella a edward krasnej vztah bez nejakyho doternyho smrada *10*
            • nik011

              Re: Re: Re: Re: Re: Jak skončí Rozbřesk??

              co to tady kecas dit je tolik dilu tak tam musi bejt nejaka zapletka ale ty to asi nepochopis jak vidim
            • efiiinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Jak skončí Rozbřesk??

              Možná že ho nesnášíš a kdyby tam nebyl měli by ti dva super vztah, ale to by to celé bylo po tom snad o ničem. Ze začátku jsem měla na Jacoba, taky vztek. Ale když jsem si znovu přečetla celou ságu pochopila jsem jeho stanovisko. A vlastně myslím si, že je dobře že tam je...
              Každá knížka má mít zápletku a dokonalej konec nebo ne... *4*
            • barka.3

              Re: Re: Re: Re: Re: Jak skončí Rozbřesk??

              To neni pravda, je trochu vtěrnej ale je dobře že je s Nessie a ne s Bellou. Berte to z té lepší stránky, má Nessie a né Bellu ale osobně myslím že si Renesmee Bella v rozbřesku ani moc nevšímala, byla spíše u Rosalinky a Jakyho:) mám ráda úplně šechny, ale koho jsem nenáviděla byl jacob, a teď?? je to zvláštní ale i když jsem Edward team, mám radši Taya než Roba, ale asi o: 0,00009% *3*
            • tessinka.d

              Re: Re: Re: Re: Re: Jak skončí Rozbřesk??

              Ne asi .. a nejvíc mě vytočilo když se otiskl do Renesmee.. takový chuj! *8*
            • kajinek011

              Re: Re: Re: Re: Re: Jak skončí Rozbřesk??

              já jsem ho vždycky nesnášela,ale s každou knížkou se to čím dál víc stupňuje...jak ten kokot nechtěl pustil Bellu k jeji dceri, broste blb
            • mishqa

              Re: Re: Re: Re: Re: Jak skončí Rozbřesk??

              joo... přesně..
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jak skončí Rozbřesk??

              Já sem Jacoba nenáviděla co se týká novýho měsíce a zatmění ale když s epak v rozbřesku uklidní tak je celkem v poho *1*
        • wikushka

          Re: Re: Re: Jak skončí Rozbřesk??

          :D:D:D tak to me Jake nevadí,..a Nessie mam ráda :D...jen se do toho Jake nesmí moc motat...ať si hledí svýho! *1*
        • hannaaah

          Re: Re: Re: Jak skončí Rozbřesk??

          jo ale je hezkej xDDDDD
  • Bella zůstane s Edwardem :-)

    No,koukám,že se tu každý bojí,jak to dopadne.
    Já jsem dočetla Zetmění a taky byla děsně naštvaná,jak se do Jacoba vůbec mohla zamilovat.
    NAštěstí vím,že bude s Edwardem :-))
    • mishqa

      Re: Bella zůstane s Edwardem :-)

      v rozbřesku budes Edwardem.. to je super!!
    • Re: Bella zůstane s Edwardem :-)

      Takže na konci Zatmění bude s Jacobem?Nebo se pro Edwarde rozhodne už v zatmění?
      • renny100

        Re: Re: Bella zůstane s Edwardem :-)

        No,na konci zatmění už bude s Edwardem,ale stále to skončí trošičku dvojsmyslně.. :)

        Ale nakonec budou spolu,to je důležitý :-)))
    • b.e.t.u.l.i

      Re: Bella zůstane s Edwardem :-)

      jn jacob je takovej malej podvratacek... *15*
  • Zatmění

    Koukam ze Jacoba asi hodne nemate radi ja taky uz jenom to ze se s Bellou libal a ona pak chtela taky jenom uz to me strasne nastvalo *9*
    • cleosertori169

      Re: Zatmění

      ja to nechapu vzdyt jemu tam muze bejt 18 v tom filmu a to jako bude cekat az ty jejich dceri bude taky 18 jo?vzdyt mu bude 36 to je na hlavu *8* *3* *9* *9* *9* *7* *5*
      • Re: Re: Zatmění

        No, Jacoba taky moc nemusim, docela sobec a dělá to Belle fakt dost těžký (hlavně v Zatmění).. :( Ikdyž na druhou stranu, nebejt jeho, Bella by se v NM asi zbláznila, když jí Edw opustil... :(

        Ale jenom detail, kterej je v knížce:
        vlkodlaci nestárnou, leda, že by se rozhodli, že už nechtěj bejt vlkodlaci a pak až zestárnou a třeba i umřou. Takže až bude Nessie 18, jemu bude pořád tolik, co teď :D Ale taky pokuď vim, tak Jake musí bejt vlkodlak, pže je přímej dědic a vyskytuje se kolem nebezpečí (upíři). Proto se taky vlastně na začátku stane vlkodlakem a připojí se k Samovi, a s nim i Quil a Jared atd. :)

        Doufám, že sem vám to trochu osvětlila ;)
    • renny100

      Re: Zatmění

      Přesně..já ho nemůžu prostě vystát..
      NEchápu,jak může pak chtít jejich dceru.
      Já bych chtěla,aby s ním nebyla!!
      :-)
  • Edward a Bella

    Teda abych to upřesnila,na konci Zatmění se rozhodne pro Jacoba? *16*
    • Re: Edward a Bella

      ne nerozhodně se pro jacoba...ale jacob se zamiluje do její dcery kterou má s edwardem takhle on se do ní otiskne už když je miminko stráví s ní všechen čas a čeká až dospěje...bella bude krásná upírka s edwardem a jacob plánuje pak bejt s její dcerou až dospěje..:)
      • renny100

        Re: Re: Edward a Bella

        Takže jak to dopadne?
        Doufám,že JAcob s jejich dcerou nebude. Protože nejdříve chtěl Edwardovi přebrat Bellu a pak jako bude chtít jejich dceru?..Nějak postavený na hlavu xD

        Mimochodem bych ráda,aby byly další díly (5.,6.,7.,8., atd..) ale to bych asi chtěla hodně.
        Stejně to není nijak uzavřený,že by se v tom už nikdy nemohlo pokračovat..třeba se někdy Stephenie rozhodne napsat pohračování a více rozebrat společný,věčný život Edwarda s Bellou,Rennnesmee (nebo jak se to píše)..prostě by to šlo :-))
        • kajinek011

          Re: Re: Re: Edward a Bella

          Já myslím že s její dcerou bude,do Belly se "jenom" zamiloval a do Renesmee se otiskl,takze je to k sobe tahne. Je to tak,že on pro ni bude vždycky to,co bude potřebovat a bude chtět byt pořád s ní.

          A ten další díl,to by mohla.Ještě se to nevyřešilo s těmi Volturiovými,na konci rozbřesku řekli,že se asi vrátí!
          A mohla by dopsat aspoň to Půlnoční Slunce, zajímá mě,jak se na to dívá Edward, i když mě taky někdy dost sere *4*
          • Re: Re: Re: Re: Edward a Bella

            JOO!! Souhlasim všema deseti! přesně moje slova :).
            Tak aspoň pak můe bejt šťastnej i Jake, smíří se líp s tím, že jeho láska je teď upír a otiskne se do Nessie a tudíž je pro ní i ten nejlepší přítel, kamarád a dokud je malá i pečovatel :)) *3*
          • renny100

            Re: Re: Re: Re: Edward a Bella

            Aha...a ona Renesmee už nemá na výběr?
            (nemůže si vybrat někoho jinýho,než JAcoba?)
            Já osobně doufala v nějakého hezkého,hodného upíra :-))
            • theelis

              Re: Re: Re: Re: Re: Edward a Bella

              Nessie sice teoreticky na výběr má, ale oni jsou dá se říct pro sebe stvořený proto Jacob se do ni otiskl.
            • kajinek011

              Re: Re: Re: Re: Re: Edward a Bella

              tak jakože ny výběr má,ale tím že se do ní otiskl ji jakoby "omámil"
      • verinka72

        Re: Re: Edward a Bella

        aha takže Jacob je pedofil?!a eště teplouš *1*
  • Edward a Bella

    Ahoj,ted jsem dočetla Nový měsíc....a chtěla bych se zeptat,jestli v Zatmění bude Bella milovat Jacoba????Nebo bude s Edwardem?...Já totiž Jacoba nemám ráda....děkujii za odpoved...
    • Re: Edward a Bella

      bude milovat oba...
      ale rozhodne se pro edwarda kterého miluje více...
      jacob to bude níst špatně...ale v rozbřesku se to všecko vyjasníí:)
  • Otázka..prosíím xD

    Jen jsem se chtěla zeptat,co se stane s jejich dcerou??
    On jí chce ten AJcob pak zabít,nebo co jí chce udělat??
    Strašně děkuju za odpověď,jsem nedočkavá..ať už konečně výjde i ten Rozbřesk a mohla by i pokračovat ve psaní dalších dílů :D:D
    • Re: Otázka..prosíím xD

      ne jacob jí nechce zabííít...on se do ní otiskne což tam vysvětlujou jako že se do ní zamile a nemůže s tim niic dělat...takže bude čekat až dospěje on se vyvýjí hrozně rychle a taky roste hodně rychle...je to velmi zajímavéé..:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit