Přejít na výpis diskuzí

Čarodějky

FILM 4.3.2007 
744 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prue

    jak vlstne zemrela prue?dekuju za odpoved *4*
    • ajulinek934

      Re: Prue

      zabije ju na konci 3.série démon Shax *9*
      • maggie611

        Re: Re: Prue

        jo to je pravda ale když jsem na to koukala tak jsem to moc nepochopila protože to skončilo tak nepochopitelně divně ale stejně ten seriál miluju *14* *14* *14* *14*
    • Re: Prue

      coo?? ona prue umře ?? tak to nee jako sem nevěděla že umře ale je fakt že v jiném díle je už jiná holka taková mno docela v poho nejsem si jistá ale asi paige už nevím ten seriál miluju a dívám se na něj každej denn *14* *14*
  • úvodní píseň

    ahoj prosím nevíte kde bych stáhla tu úvodní písničku? děkuju *4*
    • Re: úvodní píseň

      nevím...já jsem jí jednou stáhla..to už bylo dávno..tak zadej do vyhledavače: How Soon Is Now-Love Spit Love ke stažení na mp3 zdarma
  • pohár

    ahojky...neví někdo v jekém díle a v jaké sérii májí čarodějky ukradnout ten pohár *7* *7* ....díky *3*
    • Re: pohár

      Asi myslíš 7x04 - Čarodějky a piráti.
    • elisssss

      Re: pohár

      záleží na tom, jaký pohár myslíš *3*
  • odkazy

    prečo nechcete pridať moju stránku medzi odkazy?? hlavne, že stránky čo už vyše roka nefungujú tu sú
  • NEWS

    V komiksový verzi bude pokračování čarodějek: http://charmed.wikia.com/wiki/Charm ed_Comics
  • pomůžete?

    Ahoj...chtěla bych vědět jak se jmenuje úvodní písnička z Čarodějek a od koho je...víte to někdo? předem děkuji :)
    • elisssss

      Re: pomůžete?

      The Smiths - How Soon Is Now *3*
      • sarda

        Re: Re: pomůžete?

        No teda to How Soon is Now originál je od Tatu...
        • maggie611

          Re: Re: Re: pomůžete?

          tak to teda neni
      • Re: Re: pomůžete?

        Je od Love Spit Love, ne od The Simths. *13*
        • Re: Re: Re: pomůžete?

          *1* *The Smiths, překlep. *1*
      • Re: Re: pomůžete?

        děkuju *4*
  • maeve

    Dobré

    Dobrý seriál. Dřív jsem ho fakt žrala, teď už tak moc ne, ale vždycky se na něj ráda podívám *4*
    • mamikalka

      Re: Dobré

      jojo přesně tak hele tak mě napadlo co třeba nak založit na fejsu skupinu charmed mmm *7* *7* *7* jako my co si tady pišem vite *3*
      • elisssss

        Re: Re: Dobré

        ta na facebooku už je...sice ne přímo pro sobnosti.cz (tady co píšou) ale nějaká tam je :-)
        • kikikina

          Re: Re: Re: Dobré

          Já mám na facebooku stránku Charmed..Ale na facebooku jich je vážně hodně řekla bych tak přes 200 *14*
  • ŠOOOK!

    POZOR! VŠICHNI POZOR! NAŠLA JSEM JAKSI ZVLÁŠTNÍ ALYSSINY FOTKA! NEMOHLA JSEM TOMU UVĚŘIT! TADY JE ODKAZ A PROSÍM VŠICHNI SE TAM PODÍVEJTE A NAPIŠTE CO SI O TOM MYSLÍTE! http://alyssa-milano.emodelka.cz/in dex.php?cat=23381&celebrita=alyssa- milano&stran=5 *10* *10* *10* *7* *7* *7*
    • Re: ŠOOOK!

      http://alyssa-milano.emodelka.cz/in dex.php?cat=23381&celebrita=alyssa- milano&stran=5 TOHLE JE TEN ODKAZ...TEN PŘED TÍM NEFUNGUJE!ALE VŠICHNI SE PODÍVEJTE!
      • Re: Re: ŠOOOK!

        ten odkaz nefunguje
        • sarda

          Re: Re: Re: ŠOOOK!

          nesmis tam nechavat ty mezery vis... *13*
      • Re: Re: ŠOOOK!

        http://alyssa-milano.emodelka.cz/in dex.php?cat=23381&celebrita=alyssa- milano&stran=5
        • Re: Re: Re: ŠOOOK!

          NECHÁPU TO...DÁVÁ MI TO TAM MEZERY- JSOU TAM DVĚ...TY SI SMAŽTE A PAK TO PUJDE! (INDEX A U KONCE ALYSSA-MILANO
          • kikikina

            Re: Re: Re: Re: ŠOOOK!

            STRAŠNÝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONA O TOM URČITĚ NEVÍ!!!!!TOHLE BY NIKDY NENAFOTILA!!!!!!!!!!!!BLÉÉ!!! *16* *16* *16* *16* *10* *10* *7* *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ŠOOOK!

              tie fotky sú z filmu V objetí upíra (Embrace of the Vampire)
            • mamikalka

              Re: Re: Re: Re: Re: ŠOOOK!

              jo je to hnusny *8*
  • alchamei

    Datum Narození

    Nevíte někdo,kdy se narodila Paige?
    • alchamei

      Re: Datum Narození

      Dobrý,už to vím a pro ty,kteří to nevědí,tak 2.8.1977
      • kikikina

        Re: Re: Datum Narození

        Jako to si myslel/a Rose McGowan nebo Paige Matthews? *7*
  • ???

    Ahoojky lidi jsem velký fanoušek Charmed... ale chtěla bych se zeptat jaká je série a díl s názvem souboj titánů... Předem děkuji za odpověď :) MarushQa
    • Re: ???

      Je to v 5 sérii díl 22-23

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší