Přejít na výpis diskuzí

Breakout

FILM 15.3.2008 
117 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luccik

    prosim posle mi nikdo na mail vsechny pisnicky s tohoto filmu breakout...prosim mooccc aspon 18 moccc prosim nebo aspon stranku kde ty pisnicky stahnu dekuju mooc predem *3* *4* *8*
  • nia-7

    hlášky a věty

    tvl ten debil je snad slepej ten by vzal i černobílou kopii:D.hej ta bába ze sociálky je do mě zabouchlá ááá di do prdele.čekej tady ja du pro nový koště hovno vole naser si.:D.ten kluk bude skoro lepší než ty hovno vole jedinej kdo moh bejt lepší než já si byl ty ty jedno lýný prase.
  • Písničky

    Ahojky mate nekdo všechny pisničky z breakout jeslti ano tak plss poslal by mi je nekdo na email Suliiinek.96@seznamcz moc dekuju
  • nia je mega sexy *14*
  • vanny

    plosííím ...

    hejky nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička jak je Nia na tom hřbitově??? plsky řekněte ... *5*
    • Re: plosííím ...

      Stress - Avenues
  • nikousek12

    Nia

    breakou od ty doby co sem ho videla na nej ulíítaváám a jeste vííc na Niovi!!!!nejlepsi film co znám!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nikousek12

    Pulpo!

    aq abych jeste nezapomnela Pulpoo taky kundáák jako Nia!§jen je skoda ze umre *14* *14* *9* *9*
  • kdo to je?

    nevite jak se jmenuje ten co tam tancoval se spiritem?jak se jmenuje i ve skutecnosti pls??? nemysli niu
    • Re: kdo to je?

      Jestli myslíš jak na konci tancovali na Battlu, tak to byl Nia - v reálu Nils Althaus *3*
      • Re: Re: kdo to je?

        ne toho nemyslim jeste pred nim byl nekdo jiny
        • Re: Re: Re: kdo to je?

          myslim ze nejak "d one"?a nevim jak se jmenuje skutecne??
  • x_nicoolka_x

    breakout

    hei plosim poslal by mi někdo pisničky s breakout..? *3* na icq 372552779 *4* děkuju
    • _s.i.l.v.i.n.k.a_

      Re: breakout

      http://www.ulozto.cz/488263/soundtr ack-breakout-2007-.zip
  • Můžu se zeptat jak se jmenuje ten malej prcek s tema velkejma usima ?? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit