Přejít na výpis diskuzí

Breakout

FILM 15.3.2008 
117 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • breakout_caroline

    brakout

    jojoo breakout je nejwiicz film *5* pouštíím si hoo furt xDD a ještě mě neomrzel akorat je trapny že jen co se na to podiwaj nějaky děcka tak na druhej den ze sebe hned dělaji gangstry a raperyy a hrajou si na Niu atd...fakt nenormal to u nás ve škole je něco podobnyho fkt je nechapu xDD
    • Re: brakout

      Ani mi nemluv :D To u nas si na to hrajou 2 kluci, bacha na něěě BIG GANGSTAS! xD
  • martiiinqa

    Breakout I' love !!!

    Breakout ?
    nejjjj film na celým světě emotivní , trochu i smutnej a ten tanec kéžbych to uměla koukám na to každej den miluju tenhle styl a hudbu a též ten božskej tanec ! *14* *14* miluju breakout !!!
  • Pulpo ♥

    ááá...bože jak starej je to film? Dva rky a já ho objevila teď..bóóže to je d o k o n a l o s t ♥ film a hlavně Pulpo *14* :D:D:D Můjtybože já sem u toho brečela víc jak u Titanicu...
  • Breakout

    Hej nejlepší film *14* *14* Ale je mi líto Pulpa..ten nejhezčí umřel *9* A ten konec docela drsnej *1* Prej jdi do prdele a... *1* Hustej filmík teda *3* Mám i všechny písničky tak kdo chce písněte a já pošlu..
    • Re: Breakout

      Ahoj :) Chtěla bych tě moc poprost o ty písničky pošli mi je prosím na gmail ;) : natalie.pancocharova@gmail.com Předem ti moc děkuju :) *3*
    • Re: Breakout

      jj prosim pošli mi je na mail *3*
    • Re: Breakout

      ahojik prosim poslete mi nekdo ty pisnicky z toho nej filmuku co jsem videla!!!dekuji
    • Re: Breakout

      já bych chtěl písničky můj email:kelllne@seznam.cz
  • nicicotleta

    breakout

    nio miluju te jsi ten nejkrasnejsi plus jeste pulpo miluju vas divam se na ten film 3x denne mamka rika ze je to blbost ze to nema zadny dej ale vzdycky ji reknu ze to neni pravda a ze je to ten nejlepsi filmik na celem svete nic na to nema ani ty jeji sracky na ktere se diva milunkam vas a vzdycky u toho filmu brecim jak tam zemres pulpo je to jenom film ale diki tomu filmu jsem se uplne zmenila a je mi to lito ze zemre niovi nej kamos a ze zemres ty proooooc a mymochodem az my bude osmnact tak si vyberu knizku a pojedu vas hledat do svycarska a pak tam svama budu chodit miluju vas moje kamoska my stim pomuze ona uz bude myt dvacetdva a bude myt ridicak tak me tam zaveze breakout je muj nej film a uz to tak zustane jsem s tim posednuta nio pulpo miluju vas a uz nikdy se to nezmeni mmmmmmmmmmttttttttttmmmmmmmmmmmmmrr rrrrrrrr
    at zije pulpo a nia ale at jsou vzdycky hoperi ganstri a at zije BreakOut *16* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: breakout

      Taky miluju film Breakout..O tem žádná *3* Ale nemusíš nám sem vypisovat jak je miluješ jak za něma s kámoškou pojedeš a jak s něma budeš chodit *1* *1*
    • barysek14

      Re: breakout

      Nerozumím řeči tvého kmene. :D:D:D:D:D Totál výmaz :D
    • Re: breakout

      Ty si úplnej vým,az snad néé dej jim pokoj simtě určitě čekaj až přijedeš celý natěšený si trapná !!!!! *1*
    • Re: breakout

      LOL *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* jo no, však oni s tebou budou určitě chodit xD OMG :D:D:D:D:D:D
  • pomoc

    je to dobrej film moc dobrej. *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit