Přejít na výpis diskuzí

Breakout

FILM 15.3.2008 
117 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • veeronikaa

    Ahoj všem :))

    Tento film Miluju proto,že je v něm krásně ukázané,jak si máme vážit přátel a nezradit je.Důvěřovat a i kdyby se stalo cokoliv vydržet to a bojovat za přátelství jako to udělal Marco Nia ..Pulpo taky úžasný herec :)Važmě si přátel a nezrazujme a držme vždy s nimi jako to je v tom flmu
    • Re: Ahoj všem :))

      no ježiš já si taky vážim mejch kamarádu ale nepíšu sem takovýhle kecy jdi se radši koukat na nějakej román Breakout neni pro tebe holka !!!! *13* *1*
    • Re: Ahoj všem :))

      Běěěěž do piče ...tvoje kecy nikoho nezajmaj děvko !!! každej si svých přátel bude vážit podle sebe...neser se do života ostatnim !!! PIČO ! *10* *10* *10* *5*
      • psychooo

        Re: Re: Ahoj všem :))

        jo ty asi nevíš co je to vážit si svejch kámošu a slovo respekt ti asi taky nic neřiká co twl chudáci lidi co se s tebou bavěj *15*
        • Re: Re: Re: Ahoj všem :))

          jn....... vole je jedina kdo to napsala a ma pravdu..... pratele jentak nenajdes ......... *3*
      • ashly.13

        Re: Re: Ahoj všem :))

        ty rači drž hubu Oukej!!! *16* ..má ppawdu!!..chudáci tvOi kamarádi..!!
  • písnička od AKONA

    ahoj,máte někdo tu písničku,kterou ve filmu zpívá ženská,ale jinak ji zpívá Akon...pokud jo,tak mi ji prosím pošlete na mail etniess@seznam.cz...díky moc *4*
    • Re: písnička od AKONA

      chyba mailu...je to etnies@seznam.cz díky *7*
      • Re: Re: písnička od AKONA

        Hej taky..přesně tuhle písničku všude marně hledám, ale bezúspěšně..skusila jsem hledat jestli to Akon podle někoho nepřezpíval nebo někdo podle něj..ale nějak jsem to nenašla..kdybyste někdo tu písničku náhodou měl nebo o ní něco věděl tak mi napište prosím na martinka6262@seznam.cz kuju moc *3*
  • prcekxd

    Miluju ten film!

    Aaa! Ten film je úúúplně nejlepší ze všech! Vážně jsem si ho strašně zamilovala *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Breakout

    ahoj prosím můžete mi někdo poslat ty písničky?Potřebuji je na soutěž tanečníků dík *3* *3*
  • chameleon-j

    Stojí za to!

    Tak tenhle film stojí za to vidět a né jen jednou *1* . Fakt se mi to líbilo. Ale bylo mi moc líto Pulpa... *9*
  • ....

    ahoojky mate někdo pisničky z breakoutu?? moje icq 436402041 napište prosíím:)
    • sparkishoperka

      Re: ....martyna

      joooo ja mam vsecky 2 *3*
      • veeronikaa

        Re: Re: ....martyna

        Ahoj prosím pošleš mi moc moc prosí Ty písničky ..Kdyžtak si mě přidej do icq a tam mi je i pošleš děkuji moooc 414195528 .))
        • Re: Re: Re: ....martyna

          nejlepsi film co sem kdy videla nejvic miluju.:-) hůavne NIA je nej..:-)milujů ten film *14*
      • Re: Re: ....martyna

        tak by si mi ich mohla poslať na niaM11@azet.sk...dakujéééém
      • Re: Re: ....martyna

        jen 2 pisničky s Breakoutu?tj to je dost:-D já jich mám více:-P
        • Re: Re: Re: ....martyna

          máš více písniček??a máš i tu co shánim já??poslala bys mi ji??etnies@seznam.cz díky
          • Re: Re: Re: Re: ....martyna

            ale ak ich máš ty poslal by si mi ich prosím na niaM11@pokec.sk *3* *3* *3*
      • pickwick

        Re: Re: ....martyna

        mohla by si mi je prosíííím poslat na mail??PikolkaT@seznam.cz
        Díky moc:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit