Přejít na výpis diskuzí

Breakout

FILM 15.3.2008 
117 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm

    Breakout je goot film a chtel bych se zeptat esly bude i 2... moc moc se mne too libi. *4*
    • Re: hmm

      dvojka už by podle mě nebyla tak dobrá jako jednička víš ... *4*
      • ashley1111

        Re: Re: hmm

        To je jedna věc...a taky ... o čem by ta dvojka byla?! *3*
  • streetdance

    Písničky

    Pls mohl by mi někdo napsat jak se jmenujou ty písničky ve filmu nebo alespoň, kde si je můžu stáhnout??? *7*
    • psychooo

      Re: Písničky

      zkus ulozto tam je to všechno od Stress *4*
    • nia-7

      Re: Písničky

      no jako von ty písničky všechny spívá stress takže si stahni jeho pisničky a nejhlavnejší co tam byly to sou stress-ma musique meur pak stress-dur dur derte billy a stress-alors viev
  • Tento film??

    Nejlepsi jakej muze byt... povedl se mooc az na to ze zase ten nejhezci umre =o(...Ale i tak proste velkej tleskot a poklona... *5*
    • Re: Tento film??

      Jojo ten nejhezčí umře to je na ho*no ...Jinak skvělej filmek *14* *14*
  • Luccik

    prosim posle mi nikdo na mail vsechny pisnicky s tohoto filmu breakout...prosim mooccc aspon 18 moccc prosim nebo aspon stranku kde ty pisnicky stahnu dekuju mooc predem *3* *4* *8*
  • brigitt

    Breakout je .....

    Breakout je nejlepší film a Nio je skvělej gangstr a je moc pěknej!!!
    Lepší film asi nenajdete!!!! *14*
  • ronka

    písničky

    Ahoj, poslal by mi někdo prosím písničky z Breakoutu nebo aspoň odkaz kde se dají stáhnout? Na ronka.nika@seznam.cz Předem moc děkuju *4*
  • Nemožní

    Vy snad neumíte stahovat .. *15*
  • mireska

    Breakout

    AHojky nechtěl by mi někdo poslat všechny ty písničky z Breakout??Když thak na Mmirsiska@seznam.cz,bo na icq:484785888 předem děkuji
  • Breakout

    mam vsechny pisnicky z Bo je jich kolem 1 *5* *5*
    • Re: Breakout

      poslel mi pls pls ty písničky z breakoutu...díky
    • Re: Breakout

      *15*
      • Re: Re: Breakout

        oprava 18 pisnicek
        • Re: Re: Re: Breakout

          hele a mohla by jsem the poprosim jestli by jsi my je poslala na moje cq? 372787557 diky mooc predem *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • MGR:)

    mám 9 písniček z Breakoutu=o) je to francouzskey hiphop,nejkrásnější co sem slyšela !!!!!!!!! *3* *14* *14*
    • b.a.r.u.s.h.15

      Re: MGR:)

      jj máš pravdu mno mam celý cd Stress... a musim říct že je to fskt supr!!. *5* a filmík je taky úžasnej...miluju break... *1* a hlavně Nijo je pjeknej *3*
    • Re: MGR:)

      Ahojky, poslala by jsi mi pls všechny písničky z Breakout? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit