Přejít na výpis diskuzí

Mořská panna

FILM 4.5.2008 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • squella

    super filmík - musíte ho vidět!!!

    mořská panna se super filmík moc se mi líbí...ty modrý pramínky té voděnky jsou mocinky pěkný dost mě ovlivnili (možna si je nechám udělat taky..:-)) ale emma roberts mi v tom filmu přijde jako hodně malá holka.. *4*
  • eliskahvezda

    Mořská pana -super bezva prika cool

    Je to úplně super film,moc jsme si ho užila.Ze začátku jsem si myslila ,že to bude blbost kvůli jak se pořád starali o bazén a toho blonďatého blbečka,ale potom se to rozjelo a bavilo to i mě moc mě bavilo jak tam byli ty hrozné holky a jak pak té hlavní ujeli vážně super!!! *14*
  • nej film

    je to nej film *14* sice nekomu se nelibi *7* ale jua proste miluju *14*
  • SOng

    nej je ta písnička k titulkam Time for me to fle od Jonas Brothers :-) *3*
  • Mořská pana

    H2O i Mořská pana se mi strašně moc líbí *14* *14* *14* *14*
  • Konec

    Takže tento fantasy film se mi moc líbil. Mělo to podle mě tedy skončit uplným heppy endem,typu,že Voděnka (jak blbé jméno :D)přestane být mořskou pannou a bude s tím klukem.
    Ta jedna dívka neodjede a takhle tam tři nej kámošky budou spolu,k tomu ještě ten kluk Voděnky a bylo by to... :-)
    Krásné,protože otevřený konec je tak trochu i ten,který bych chtěla.. SBUDOU SPOLU!! :D:D

    Renn
  • aquamarine

    Achojky....nevíte lidišky kde bych tenhle filmík sehnala nebo stáhla ?sem zoufalá slyšela sem jak je to krásnej film a navíc tam hraje JoJo a emma roberts který upe dvě zbožňuju tak díkes *9*
    • Re: aquamarine

      muzes to stahnout na ulozto.cz a napis tam jen aquamarine
      • Re: Re: aquamarine

        na tom uloz.to je to anglicky *9* neví někdo ještě nějakou stránku kde se na to dá podívat nebo to stáhnout ???? *9*
    • aqu

      já teda nevím ale ano je tokrásný film ten nejhezčí jakej jsem kdy viděla *3* *3* *14* *14*
    • Re: aquamarine

      Ahojky najdeš ho na této adsrese http://www.megavideo.com/?v=KI3ITRQ M
  • fůůůj

    fůůůj *9* ta ploutev kýč jak tyč. sice sem ještě ten film bo co toje neviděla ale už těď vím že je to hnusáááárna. H2O JE NEJ!!!!!!! *14*
    • H20 ble

      H20 je strašná hnusárna na rozdíl od mořské panny. *13*
    • miley1cyrus

      Re: fůůůj

      h2o je lepsi(nej je emma)ale ten film je taky super tak nenadavej kravo blba
      • hmm

        jo to máš teda pravdu at nenadává h2o je taky super ale aquamarine zase tak špatná není *13*
  • nefertari

    písnička

    Ahoj, navíte někdo, jak se jmuneje ta písnička jak na tí tancujou na tý párty? "Letní... " něco, ale nevím co... *7*
    • Re: písnička

      jooo je to sluneční ostrov... *3*
    • Re: písnička

      SLUNEČNÍ OSTROV!!!!!!!! TY KRÁVO

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit