Přejít na výpis diskuzí

Mořská panna

FILM 4.5.2008 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milujuu nejlepší *14* *14*
  • Ahoj,nevíte někdo kde se dá vidět ta fotka kde skáčou do vody,na internetu ji nemůžu najít...děkuju *3*
    • Ahoj, zkus google obrázky *3*
  • Ten film je suuuuuper ale voděnka by se mohla jmenovat ňák jinak . Měli by jí říkat Aquamarine a né Voděnka.:) *4* *15* *1* *2* *1* *2* *15* *3* *1* *2* *15* *3* *15* *1*
  • Miluji tuhle komedii!! Opravdu poprvé jsem jí viděla jako hodně malé dítě později před děvama lety a teďka!Myslím si, že je to komedie která má všechno:lásku, přátelství, humor a jak realitu tak i vymyšlené věci(mořská panna) Je to užasné!!A těm co se film nelíbí tak ať si p r d e l políbí!
    • jo máš pravdu *4* *3* *14* ten film je fakt dokonalej má všechno co pravý film má mít je fakt dokonalej milju ten film *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • Miluji tuhle komedii!! Oprvadu poprvé jsem jí viděla jako hodně malé dítě později před děvama lety a teďka!Myslím si, že je to komedie která má všechno:lásku, přátelství, humer a jak realitu tak i vymyšlené věci(mořská panna) Je to užasné!!A těm co se film nelíbí tak ať si p r d e l políbí!
    • Sorry tohle je s chybami!Opravila jsem je!
  • Nejlepší film!! voděnka je skvělá *4* *1*
  • Jinak film je nejlepší ze všech, které jsem kdy viděla *14* *14* *14*
  • Ta písnička Sluneční ostrov je perfektní :-* Miluju ji :-*
  • jak to stahnu poradte pls *8*
  • NEvíte?

    Jak se jmenuje ta písnička, jak jede Aquamarine a Hayley a Claire n akole?
    • Re: NEvíte?

      Ahoj, zkus tuhle stránku: http://www.stlyrics.com/a/aquamarin e.htm
      možná to bude jedna z nich ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit