Přejít na výpis diskuzí

8 Mile

FILM 4.3.2007 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 8Mile

    8Mile je dost dobrej film....ale škoda je že že je to spíše o životu Em. jinak ten film upa žeru...
    • Re: 8Mile

      Mě to nevadsí že je to o jeho životu... mě se ten film líbí tak i tak... hlavně že je tam Eminem *1* *1*
  • leti

    znám

    Tak tenhle filmík znám už nazpaměť..Em v něm hraje opravdu skvěle...Můj oblíbený rapper v mém oblíbeném filmu..Ha co víc si můžu přát???Je to fakt úžasný filmík..Kdo nevyděl doporučuju... *3*
  • od maressska

    Eminam je mim zivotnim idolem chci byt raper jako on!!!!!!!!! *8* *4* *4* *4*
  • 8 mile is super

    je to supr film *1* koukam se na nej kazdej den aspon 3krat miluju tenhle film *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: 8 mile is super

      a nevis kde ho stahnu
      • vterinka

        Re: Re: 8 mile is super

        na www.ulozto.cz když tam dáš 8 mile cz avi, tak ti to tam najde *3* *4*
  • 8 mile

    nevite kde ho stahnu ten film
  • eminem

    eminem je proste super jsem jeho velky fanda moc se mi libi film 8 mile mam plny pocitac jeho pisnicek a klipu eminem je proste borec nic neposloucham jenom jeho a znam celej jeho životopis
    • Re: eminem

      SMAZANO !!! ANONIM !!!!!!!!!!
  • 8 mile

    Lidičky ten film bl upa super já ho žeru. Dneska mi ho kamoš donesl a už sem ho viděl 3krát! ;)
    fakt super *3* *3*
  • 8 mile

    dost dobrej film *5* a taky nejlepsi pisnicka eminema lose yoursefl
    • Re: 8 mile

      jo 8 mile je supper. *4* Vážně nejlepší *14* *14* Ale nejlepší písnička Eminema je Mockingbird *3* *3* *14* *4*
  • EMINEM

    8 Mile je nejlepší film a Eminem je nejlepší rapper na světě!!!!! *5* *4* *3*
  • 8 mile

    no jo no ten fiml byl super ale každej má svuj nazor *3*
    • Re: 8 mile

      pořad každej že je nejlepší skusito za žít a pak mluv kundo ubec tomu nerozumíš
      a je dobrej dost dobrej ale za jakou cenu
      • Re: Re: 8 mile

        *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ůůůůpppllnněěě ůža hlavně Eminem no jednim slovem *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* mucckkk *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit