Přejít na výpis diskuzí

8 Mile

FILM 4.3.2007 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 8 mile

    nevite kde ho stahnu ten film
  • mathers

    .

    Ne asi. kde se objeví Em je to vždycky pecka.
  • eminem

    eminem je proste super jsem jeho velky fanda moc se mi libi film 8 mile mam plny pocitac jeho pisnicek a klipu eminem je proste borec nic neposloucham jenom jeho a znam celej jeho životopis
    • Re: eminem

      SMAZANO !!! ANONIM !!!!!!!!!!
  • eminemlove

    ...

    fakt bomba dobrej film nej tem byl EMINEM *1* *14*
  • aaavvvrrriiilll

    8 mile

    Eminem je ten nejlepší raper a má moc zabijácký písničky.I love you Eminem♥♥♥ *1*
    • patusaq

      Re: 8 mile

      hej souhlas, ten film byl prostě boží *4*
    • Re: 8 mile

      Jako včera zo dávaly, je to skvělí film .... obdivuju Eminema ...
  • ms.amazing

    Jeden z nej filmů

    Je to jeden z nej hudebních filmů moderní doby... No řekněte..Dá se to snad srovnat s nějakym High School Musical?? :D Je to fákt moc super film..
  • 8 mile

    dost dobrej film *5* a taky nejlepsi pisnicka eminema lose yoursefl
    • Re: 8 mile

      jo 8 mile je supper. *4* Vážně nejlepší *14* *14* Ale nejlepší písnička Eminema je Mockingbird *3* *3* *14* *4*
  • 8 mile is super

    je to supr film *1* koukam se na nej kazdej den aspon 3krat miluju tenhle film *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: 8 mile is super

      a nevis kde ho stahnu
      • vterinka

        Re: Re: 8 mile is super

        na www.ulozto.cz když tam dáš 8 mile cz avi, tak ti to tam najde *3* *4*
  • 8Mile

    8Mile je dost dobrej film....ale škoda je že že je to spíše o životu Em. jinak ten film upa žeru...
    • Re: 8Mile

      Mě to nevadsí že je to o jeho životu... mě se ten film líbí tak i tak... hlavně že je tam Eminem *1* *1*
  • .

    ten filmik je upa bestovni *14* *14* *14* ale moc nechapu ten konec to znamenalo ze se tomu rapu bede venovat nebo ne??
    • Re: .

      nej je d12

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit