Přejít na výpis diskuzí

8 Mile

FILM 4.3.2007 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...gabina...

    best

    ten film je upa nej ty woe a eminem no proste ho zeru *14* *14*
  • EMINEM

    8 Mile je nejlepší film a Eminem je nejlepší rapper na světě!!!!! *5* *4* *3*
  • 8 mile

    no jo no ten fiml byl super ale každej má svuj nazor *3*
    • Re: 8 mile

      pořad každej že je nejlepší skusito za žít a pak mluv kundo ubec tomu nerozumíš
      a je dobrej dost dobrej ale za jakou cenu
      • Re: Re: 8 mile

        *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ůůůůpppllnněěě ůža hlavně Eminem no jednim slovem *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* mucckkk *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • 8 mile

    Lidičky ten film bl upa super já ho žeru. Dneska mi ho kamoš donesl a už sem ho viděl 3krát! ;)
    fakt super *3* *3*
  • od maressska

    Eminam je mim zivotnim idolem chci byt raper jako on!!!!!!!!! *8* *4* *4* *4*
  • leti

    znám

    Tak tenhle filmík znám už nazpaměť..Em v něm hraje opravdu skvěle...Můj oblíbený rapper v mém oblíbeném filmu..Ha co víc si můžu přát???Je to fakt úžasný filmík..Kdo nevyděl doporučuju... *3*
  • prosím

    Ahoj lidi...prosím neví někdo kdo dabuje eminema?xD prosím napište mi to když to někdo bude vědět *9*
    • Re: prosím

      ahoj eminema dabuje v tom filmu martin preis
  • eminemka01

    eminem

    hej hej hej Emminem je nej moe nejky láska *14* muj vzor muj bůh *14* muj nejky vzor *5* kalič *5* a to se mi líbí *3* *5* *5* *4* *16* *14* *14* *3* *13*
  • Eminem je nej!!!

    Eminem je upa nejky!!! Miluju jeho songy!Ale tenhle filmek jsem nještě neviděla...asi si ho pujdu za 50,-koupit do trafiky protože věřim že je boží.. *14*
    • poslouchas ema a nevidela si 8 mili
      *8*
  • Úplně super film! Bez Eminema by to nebylo ono. *3* Je fakt KING i ty jeho písničky, některé jsou fakt smutné ale třeba The real slim shady :D fakt Best
    • Moje řeč!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit