Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to divné. Jde přeci o hlavní postavu. Sice se už vše netočí kolem ní, ale i tak.. No každopádně, TWD by měli ukončit už tou 6 sérii a pokračovat by se mělo jen v The Originals, to aspoň za něco stojí ;)
  • Ať táhne. Nic proti ní sice nemám, ale Elena je hrozná postava.
    • (y) pravda
    • Tohle bych moha říct i o tobě ať táhneš!

      Jestli se ti to nelíbí tak proč to komentuješ?
      • Katherine, to tady člověk musí brečet pro její odchod, aby mohl komentovat? Říkat mi to klidně můžeš, ale nevím, co z toho budeš mít, protože já jsem demokratka a nepotáhnu nikam. Pokud je ti svoboda názoru proti srsti, doporučuji se přestěhovat do jiného státu.
        • Že jo já spíš brečím štěstím že je šance že Elenu uvidíme umírat ale jinak,Nina mi bude chybět.
          • Líto je mi jen jedné věci..Že už je nadobro pohřbená šance, že se vrátí Katherine Pierce.
            Jinak s tebou tedy musím souhlasit.
        • Můžeš začít. Papa :D
          • Nevím, proč bych měla. Nazdar ; -)
    • Nic proti ní nemám a ať táhne si trochu protiřečí až mě to rozesmálo *1* Dřív jsem ten seriál i její postavu žrala, ale poslední dobou hm ani mi nevadí, že jde.
      • Tak si to asi nepochopila. Já proti Nině nic nemám, ale Elenu nesnáším, tak proto říkám ať táhne. TVD bez Eleny pro mě bude koukatelnější. Nina ať zkusí štěstí jinde.Přeju jí to.
        • Elena a Damon jsou nejlepší postavy a pak ti ostatní. Elena tam patří a vždy bude nejlepší Delena. *14* *14* *14* *14*
          • Delena je pro mě ten nejhorší seriálový pár na světě a jestli se ti líbí, tak mě to určitě nenacpeš. Damon se v S5 choval jako hňup a nelíbí se mi, jaký na něj má Elena vliv. Jen ať hezky jde a přenechá Damona někomu jinému.
            • absolutně s tebou souhlasím,:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit