Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pridavam se holky ke komentum ..Ano Elena musela umrit , uz nechtela v teto serii hrat aby nebyla nablizku Ianovi. Hodne se mezi nimi pokazilo uz od 6 serie ..ato ze Ian uz nejni nejmladsi chtel zalozit s Ninou Dobrev rodinu ale ona mnela a ma jine plany do budoucna. Hodne se hadali a jejim scenkam to nedelalo ani dobre ..Je to skoda protoze je vyjimecna herecka .
  • prala bxch si aby se do upirich deniku vratila, byla ze stefanem a damona z deniku vykopli. *4*
  • a taky se mi nelibi ze uz neuvidim katherine. aaaaaaaaaa........... *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *16*
  • vím proč odeškla z tvd. a vubec se mi to nelibi protoze ten clovek musi vsecko pokazit. odasla s tama proto, ze se s ienem rozesla a uz to s nim nemohla vidrzet. *9* *10* *13* a sedma serie je hrozna. *16* to uz nejsou ud jak byvali. a hlavne se mi nelibi ze stefan je s ceroline. *16* *16* *16*
  • A bude 7 serie?
  • Damon to dá dohromady se Stefanem a budou mít registrované partnerství *14*

    ostatní postavy unesou ufouni na svou planetu a budou na nich dělat pokusy *1*
  • Nina jakož to Kathrine, Elena, Tatia a nevím za kolik postav v TVD a TO hrála mi přišla jako velmi skvěla herečka která to uměla dosti dobře zahrát podle mně. Myslím si že odešla kvůli tomu že mezi Ianem (Damonem) měli dosti milostných scének.. přičemž pochybuji že mnohým z nás by se do něčeho takového s naším EX chtělo.. a přeci jen už je v Upířích denících dosti dlouhou dobu.. zaslouží si pokračovat jinde :)
  • Ty poslední dvě série jsou už oničem a proto bude dobře když elena chcípne
  • V upířích denících byla Nina jedna ze třech nejlepších herců a je veliká škoda že odešla.
  • co že všichny chcou aby elena umřela?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit