Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rok 1968 se nedá zapomenout. Zeptejte se těch lidí co nich myslí i v dnešní době,když někteří přišli o své blízké aniž by jim něco udělali. Vím o tom svý,že se tady zabydleli,naší lidí stali v obchodech ve frontách nato,aby mohli svým dětem přilepšit a hajzlove žili na vysoké noze. Ať jdou na Sibiř. Bratranec který jel z práce a nic jim neudělal,jenom se provinil tím,že 23.8.1968 stáhnul do tašky aby svým dětem kteří mu šli naproti vyndal čokoládu z tašky? Dostal přímý zásah že samopalu, a proto mám chudinky litovat? Jsou to hajzlíku do jednoho. Takže mi neříkej že vím o tom kulovy. Ať jdou na Sibiř. Podívej se co jsou zač,když se napadají mezi sebou a mluv. Rusofili nesnáším.
  • nic vážného se neděje, zřejmě jen vysáli svého dosavadního hostitele a na nového se už tři naráz nevejdou
  • Jde o to, jestli by on stál o Tebe.
  • On je jediný, kdo se rozešel s partnerkou? Má jen smůlu, že je známá osobnost.Rozchází se 50% párů.
  • Ale ono se jim nechtělo chlapče. Jenže museli. Víš o tom kulový. Než něco plácneš, zjisti si podrobnosti.
  • Kdyby našim lidem nešli ruce dozadu a neštítili se špinavé práce, nedělali by to Rusové a Ukrajinci.Kdo chce dělat, hledá způsoby. Kdo nechce dělat, hledá důvody.
  • Chtěl bych vidět tebe krasavče..až dokážeš to co on, tak si vyskakuj..a o Havla se neotírej, nesaháš mu ani po kotníky..
    Josef
  • On je odsunul? Už jsou tady znovu a je jich o hodně víc než pan krakra vyhodil. Kdo si pamatuje slova ruského generála který prohlásil:-) mi se vrátíme,ale bude nás o hodně víc. A ejhle uběhlo pár let a obsadili nás znovu. Naším lidem berou práci a co s tím pam kdakal udělá?
  • Nepomohlo ani to, že stále holedbal, jak odsunul sovětská vojska. Kdyby se jim nechtělo , tak ten de.il nic nedokázal.V předchozuím příspěvku je toto slovo v, ale asi v jiném pádu. Takže de.ilů tady asi bude víc.
  • A taky jsem si musel silně poopravit názor na jeho roli při odsunu rusáků
    http://1url.cz/ygrF
  • Asi došly kroupy ukradene z Trendu.Je tak hnusny že se chce blejt.šišloun havluv fuj
  • copak?! Copak?!
    Co se nepovedlo? Že by se nedařilo sociální včlenění. Nebo snad některému z partnerů nevoněli kulturní zvyklosti toho druhého?
    Vlastně to by byly rasové důvody rozchodu, pravda bude asi prostší *5*
    Nic méně sociální experiment NEVYŠEL. Možnost soužití různých kultur nám nedovedl předvést ani Kocáb "Bojovník" za multikulti.
  • Už asi peníze došli,tak další fesak na oskubani může nastoupit.
  • Opustil rodinu tak ať ví jak chutná zrada. Patří mu to.
  • aháááááá ?!
  • O takového ošumělce bych ani neopřela kolo.
  • Tak to tedy Kocábovi ze srdce přeji. Kocábe "jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá".
  • Nečekaně,to ani jinak dopadmout nemohlo
  • šlápota peníze Kocába ji nesmrděli
  • Tahat se s plešatým šedesátiletým debilem. No to je úroveň. Konečně jí to došlo a dala mu kopačky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit