Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aháááááá ?!
  • Tak to tedy Kocábovi ze srdce přeji. Kocábe "jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá".
    • O takového ošumělce bych ani neopřela kolo.
      • Jde o to, jestli by on stál o Tebe.
        • Je mně na blití, jen co ho vidím.
        • Pane Josef, tady se neangažujte. Když čtu ty příspěvky, tak mi je těch lidí líto. Plácají páté přes deváté, mají určitě nějaké svoje nevyřešené problémy a nemá cenu jim cokoli vysvětlovat. V jejich případě by se to muselo vzít z gruntu a historicky. Je vidět, že jim chybí souvislosti a jenom plácají.... Také zastávám názor, naopak, je třeba lidem otvírat oči, ale je lepší si s někým sednout a diskutovat, tříbit názory a dozvídat se něco nového. Ne tady na sebe nechat štěkat někoho, kdo zřejmě snědl všechnu moudrost světa a nemá zájem vidět souvislosti. A takoví jedinci snad nemohou ani nikoho urazit. Oni totiž na víc nemají. Z toho je smutno a zároveň nebezpečno, protože ne že neznalost hříchu nečiní, ale naopak je náchylná k naběhnutí si na různé ideologie. Ale v této společnosti je opravdu zráta času se jakkoli angažovat. Jen aby jim vztahy vyšly celoživotně. A za další, co to může být za lidi, když jim dělá neúspěch druhého dobře a ještě mu ho přejí. Věnujme svoji pozornost lidem hodnotnějším.
          • Paní Ivo asi ty lidé nejsou hloupé když dokážou ukázat na takové věci při kterých pan Kocáb připisuje zásluhy. Podle Vás bychom měli na všechno zapomenout nebo jsme ovce jak za minulého režimu? Přece máme svobodu slova a demokracii
          • Paní Ivo jak tady čtu ty řádky asi jste si neuvědomila,že se tady jedná o muže který opustil svoji rodinu kvůli svému chtici. Někteří lidé dobře ho odhalili. Jestli Vás uráží vlezdozadkove tak mi ukažte kdo nemá chybu.
          • Vrána k vrane sedá. Nejsem nejmladší a bohužel paměť mi slouží. Jsme spolu přes 50let i když byli chvile,kdy jsme to chtěli ukončit. V dnešní době peníze dělají hodně. Takže závěrem:-kdo chce hodně padne na zadek.
        • No o Tebe by asi kolo žádná slušná žena kolo asi taky nepopřel,když máš tak predpotopni názory. Prvně zjišťuj a potom
          pis.
  • Nečekaně,to ani jinak dopadmout nemohlo
  • šlápota peníze Kocába ji nesmrděli
    • Už asi peníze došli,tak další fesak na oskubani může nastoupit.
  • Tahat se s plešatým šedesátiletým debilem. No to je úroveň. Konečně jí to došlo a dala mu kopačky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit