txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

diskuze (95 příspěvků)

Novější 1 6 7 8

• Alžběta (skrytý)

Moje zkušenost s AAA je dobrá, velice profesionální přístup prodavače, i pána který semnou vyřizoval úvěr

5.9.2017
  • Venda (skrytý)

Mám jedině dobré zkušenosti s AAA, naopak s nákupem auta na onzerát mám dost špatnou zkušenost

4.9.2017
  • Ondroušek (skrytý)

Moje fabie 1.2 htp rok 04, při koupi najeto 220 tis, jezdí jako nová, já jsem s AAA velice spokojenej :-)

3.9.2017
  • Matlas (skrytý)

Já mám auto z AAA už podruhé a nikdy jsem se nezklamal, vždy jsem bral na úvěr :-)

3.9.2017
  • Jan (anonym)

Hodně lidí říká, že AAA prodávají špatná auta a drahá, já teda nevím, už mám 4 auto a nikdy jsem nikde nezůstal, nikdy jsem nemusel řešit vážnější opravu, kamarádi co chytračí a neví kde by auto kupovali, tak převážně stojí v servise

20.7.2017
  • René Strouhal (skrytý)

Moje mazda z AAA jezdí už 9 let, žádný problém, za rok tam jdu pro nové auto

4.10.2017
  • Adam (anonym)

Já jsem si bral už dvě auta v AAA, vždy jsem si nechal vyřídit financování vozu od nich, nevidím v tom žádný problém :)

21.2.2017
  • Honza (anonym)

Taky nakupuji ojetiny jedině u nich, vyplatí se to, protože se mnohem líp řeší reklamace, než v malém bazaru

7.6.2017
  • Ivan (anonym)

Taky jsem řešil reklamaci v AAA na skrytou vadu a úspěšně vyřešeno, auto mi do týdné bylo opraveno :-)

12.6.2017
  • Honza (anonym)

Stejná zkušenost, objevila se mi závada a do dvou dnů vyřešeno, jsem rád, že mám auto z AAA

18.6.2017
  • Petr (anonym)

tak to je super, že to bylo vyřešeno tak rychle, za to jim patří velké plus :-)

21.6.2017
  • René (anonym)

Já jsem s AAA velice spokojen, vždy tam najdu vůz, který mi vyhovuje i cenově :)

22.6.2017
  • Patrik (anonym)

Já už mám doma 4 auto z AAA Olomouc a vždy jezdím bezrpoblému, nikdy mě žádné auto nikde nenechalo

25.6.2017
  • Erik (anonym)

Taky jsem spokojenej s jejich výběrem a hlavně servisem

11.7.2017

Novější 1 6 7 8