Přejít na výpis diskuzí

Within Temptation

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komerce? - zas tak ne...

    Mě se WT nezdají moc komerční... pravda, zas tak dlouho je neznám takže nevím, ale jsou i komerčnější kapely, já vím o čem mluvím *9*
  • WT

    mně se líbí jejich starší písničkyale ty noivější jsou taky fajn.. *3*
  • .....

    Nechápu, jak může někdo srovnávat wt s Evanes.I když poslední album o wt mě zklamalo, musím říct, že mají kvalitní hudbu i zpevacku,Amy Lee, neumí vůbec zpívat, když už z ní něco po velké nápaze vypadne, tak je to ještě k tomu falešně *9*
    • Re: .....

      já poslouchám Within temptation i Evanescence,nemyslím si,že by Evanescence byli bůhvíjak hrozní,mně se jejich hudba docela líbí,i když Within temptation mám radši! *3* a nesrovnávejte je pořád ,každá skupina hraje něco jiného a obě jsou ve svém oboru výborné!
      • Re: Re: .....

        mě jsou bližší evanescence ale within temptation mam taky rada jsou to me neoblibenejsi skupiny tak ani jednu neuražejte amy mam rada a falesne nezpiva je jasny když na koncertech řádi tak ze ji to obcas preskoci...cetli ste nekdy texty od evanescence??asi ne jinak by ste je mely radi a jak muzete rikat ze na koncertech zpiva falesne když jeste v ČR nebyly!!!neurazejte ji amy je nej *14* *5*
  • :-

    *9*
  • :O

    nj, souhlasim, evanesence je desna skupina, jeste s desnejsi zpevackou, upraveny hlas amy lee,se da poslouchat jen v radiu,ne ne zivo, a navic je to desne komercni americka hudba, nesnasim americkou hudbu
  • Některých písní se nemůžu nabažit.

    WT je jedna z mých nejoblíbenějších kapel. Z některých jejich písní mě až mrazí. Mám ráda některé písně z jejich starých alb a i s nových. Myslím si že se mění ale ne k horšímu. Vždy se u nich najde něco skvělého.
  • WT

    Jejich písničky jsou prostě boží ať už ty starší nebo nové...Já to prostě žeru zbožňuju je! *4*
  • Within

    WT - poslouchám je asi rok a když jsem je slyšela prvně, byl to pro mně ohromný a neskutečný zážitek *3* *14*
  • wow

    hej oni jsou Within Temptation úplně super g *1* *1* d kapela.
  • Utopia

    hehe už jste slyšeli Utopii??? Je to vážně mazec song!tady si ji můžete stáhnout: http://search.4shared.com/network/s earch.jsp?sortType=1&sortOrder=1&so rtmode=2&searchName=within+temptati on+utopia&searchmode=2&searchName=w ithin+temptation+utopia&searchDescr iption=&searchExtention=&sizeCriter ia=atleast&sizevalue=10&start=0
    • Re: Utopia

      hele,moje drahá jmenovkyně,nejde ti ten link,ale je to ke stažení na www.4shared.com *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit