Přejít na výpis diskuzí

Within Temptation

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nový singl

    Within Temptation vydávají nový singl s názvem Utopia

    http://www.spark-rockmaga zine.cz/article.php?rid=13&cid=1576 0&article=within-temptation-vydavaj i-novy-singl *4* *4*
  • ...

    Nechci na WT nějak narážet, ale báječná kapela se po čase dost změnila a bohužel musím říct, že jsou CD od CD horší a horší... Dokonce mi připadá, že jedna z mých oblíbených kapel už se nedá ani poslouchat...
  • WT

    Nightwish ještě s Tarjou bývaly lepší!!!!!
    *3*
  • wt

    tahle skupina má co do sebe!písničky...no k těm nemám co dodat!např. Our Solemn Hour,Frozen ale i The Howing!!tuhle skupinu mám ráda!!! *4*
  • 007

    No WT sou celkem dost dobra skupina,mne se teda nektere nove pisnicky libi vic nez ty starsi, ale presto mou nejoblibenejsi skupinou zustava nightwish (samozdrejmne s tarijou) *8* *15*
  • WT

    Kdyby Within Temptation někdy vydali bestofku,museli by na ni dát všechny svoje skladby!!! *1* *1* *1*
  • new song

    utopia neni špatná, mě se to líbí, ale mám radši ty jejich pořádný nářezy, ale změna taky nejni špatná, ale doufám že budou mit ještě náký pořádný písničky
  • WT

    Já WT zbožňuju,takže tady nebudu nic vypisovat,to bych musela hýřit superlativy. *14* *14* *14* Jsou to zkrátka borci! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *4* *4* *4*
  • Úžasní

    jj, souhlasím,WT jsou úžasná skupina!! už se těším až vydají dlaší CD nebo další singl!!!! *14*
  • WT!!!

    WT je naj kapela aku poznam.ňsice sa dost zmenili ale aj tak ich mam stale rada.
    ich hudba je uplne skvela. najprv som pocuvala len nightwish ale pocase sa to zmenilo a teraz som blazon do WT!
    jednoznacne naj kapela aku poznam.
    na zaciatku v roku 1996 mali uplne iny styl a kazdym albumom sa to menilo.
    teraz prisli do stadia kde je to viac rokovejsia ako metalova kapela a niekedy sa tam najdu aj popove prvky.
    nemozem posudit ci boli lepsi predtym alebo teraz pretoze mne sa pacia stale rovnako. predtym sharonin hlas bol taky akoby len v pozadi nevyrazny ale postupom casu sa to menilo. a som rada ze sa to menilo. sharon ma uzasny hlas. jednoznacne najlepsia spevacka na svete. moj nazor. *4* *4* *4*
    • Re: WT!!!

      Jednoznačný souhlas, v těchto kruzích je Sharon jadnoznačně nejlepší zpěvačka na světě.
      Starší věci se mi líbí stejně tak jako ty novější,myslím si že se dokonale dopňují.
      Ikdyž jejich tvrší tvorba je o fous lepší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit