Přejít na výpis diskuzí

Within Temptation

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WT

    Jejich písničky jsou prostě boží ať už ty starší nebo nové...Já to prostě žeru zbožňuju je! *4*
  • Některých písní se nemůžu nabažit.

    WT je jedna z mých nejoblíbenějších kapel. Z některých jejich písní mě až mrazí. Mám ráda některé písně z jejich starých alb a i s nových. Myslím si že se mění ale ne k horšímu. Vždy se u nich najde něco skvělého.
  • Within Temptation

    Within Temptation jsou to nej co jsem kdy slyšel,ale sháním písničku Overcome-LIVE.Když to nebude video tak stačí jen mp3,ale musí být live.Děkuji.Kdyby se našla nějaká rozumná holčina na výlet do Holandska Samozřejmně na koncert WT tak ať se ozve.Nebo ten song live nemáte někdo?.Díky *3* *13*
  • Re: WT!!!

    Jednoznačný souhlas, v těchto kruzích je Sharon jadnoznačně nejlepší zpěvačka na světě.
    Starší věci se mi líbí stejně tak jako ty novější,myslím si že se dokonale dopňují.
    Ikdyž jejich tvrší tvorba je o fous lepší
  • WT!!!

    WT je naj kapela aku poznam.ňsice sa dost zmenili ale aj tak ich mam stale rada.
    ich hudba je uplne skvela. najprv som pocuvala len nightwish ale pocase sa to zmenilo a teraz som blazon do WT!
    jednoznacne naj kapela aku poznam.
    na zaciatku v roku 1996 mali uplne iny styl a kazdym albumom sa to menilo.
    teraz prisli do stadia kde je to viac rokovejsia ako metalova kapela a niekedy sa tam najdu aj popove prvky.
    nemozem posudit ci boli lepsi predtym alebo teraz pretoze mne sa pacia stale rovnako. predtym sharonin hlas bol taky akoby len v pozadi nevyrazny ale postupom casu sa to menilo. a som rada ze sa to menilo. sharon ma uzasny hlas. jednoznacne najlepsia spevacka na svete. moj nazor. *4* *4* *4*
  • :O

    nj, souhlasim, evanesence je desna skupina, jeste s desnejsi zpevackou, upraveny hlas amy lee,se da poslouchat jen v radiu,ne ne zivo, a navic je to desne komercni americka hudba, nesnasim americkou hudbu
  • :-

    *9*
  • .....

    Nechápu, jak může někdo srovnávat wt s Evanes.I když poslední album o wt mě zklamalo, musím říct, že mají kvalitní hudbu i zpevacku,Amy Lee, neumí vůbec zpívat, když už z ní něco po velké nápaze vypadne, tak je to ještě k tomu falešně *9*
  • 007

    No WT sou celkem dost dobra skupina,mne se teda nektere nove pisnicky libi vic nez ty starsi, ale presto mou nejoblibenejsi skupinou zustava nightwish (samozdrejmne s tarijou) *8* *15*
  • WT

    mně se líbí jejich starší písničkyale ty noivější jsou taky fajn.. *3*
  • Titulek =))

    Já poslouchám fakt všechno a favority často měnim, ae WT (a Evanescence) jsou u mě everygreen a poslouchám je fakt dlouho(asi rok) Takže Within Temptation *palec nahoru!* *15* *5* *3*
  • Komerce? - zas tak ne...

    Mě se WT nezdají moc komerční... pravda, zas tak dlouho je neznám takže nevím, ale jsou i komerčnější kapely, já vím o čem mluvím *9*
  • ...

    Nechci na WT nějak narážet, ale báječná kapela se po čase dost změnila a bohužel musím říct, že jsou CD od CD horší a horší... Dokonce mi připadá, že jedna z mých oblíbených kapel už se nedá ani poslouchat...
  • WT

    Nightwish ještě s Tarjou bývaly lepší!!!!!
    *3*
  • My love

    WT poslouchám asi dva roky, ale jsou moje srdeční záležitost. Sice to co teď hrajou je spíš s takovym rockovym nádechem ale i tak jsou nej, WT 4EVER *4* *14*
  • Taky dobrý

    Na skupinu WT jsem si zezačátku zvykala dost těžce. Zvlášť co se týká hlasu Sharon. Přiznávám jsem zběhlík od Nightwish, ale to neznamená, že jsem tuhle kapelu neznala dřív. Jen jsem jí nevěnovala zas až takovou pozornost. Jsem zastáncem toho názoru, že čím je hlubší hlas, tím s ním jde víc pracovat a vyhánět ho do větších výšek. Tak tohle jsem u SJDA zrovna nenašla, ale přesto - jsou super! Zklamaná rozhodně nejsem.
  • nina

    májí suprovy pisnicky ale evanescence se mi líbí víc *9*
  • Úžasní

    jj, souhlasím,WT jsou úžasná skupina!! už se těším až vydají dlaší CD nebo další singl!!!! *14*
  • Re: WT czech fans page

    WT jsou naprosto luxusní. Ale upřímně řečeno, už to taky není moc to, co to bývalo...řekla bych, že trošičku zkomerčněli, což mě trošičku mrzí...ale jinak fakt nemám výhrady! Jsou fakt perfektní!!! *14* *14* *14*
  • Nej skupina

    *14* Nového CD jsem se nemohla dočkat. *1* WT je nejlepší skupina na světě! (Teda aspoň pro mě, vy si říkejte a poslouchejte, co je vám libo!) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit