Přejít na výpis diskuzí

Vanilla Ninja

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-)

    Ahojky lidičky,jé konečně sem našla pár lidí,co zanjí Vanilla ninja..a dá se tady s někym o nich kecat.!Znám už od té doby co začali,byla jsem na jejich živým vystoupení v Německu.Prostě jsou boží.I když zpívají ve třech(spíš takowej pop)tk ae jejich písničky jsou pořád bezwa nemyslíte?Nejwíc se mi ale líbily,když s nima etě zpíwala Maarja.5ekla bych,že z nich zpíwala nejlíp.Hle mě taky sere,že Lenna se chowá ako šlapka:-( *10* ae už sem si docela zvykla.Páč se stala strašně namyšlenou pipinou.Kati si přidělává modelingem už od začátku a Piret moderuje,páč jí to bawí. *4* A nowý cédečko už mají v plánu.Písen Crashing through the doors měla welký uspěch v Estonsku a hodlají i natočit videoklip. *3* takže možná příští rok vyjde i nové Cd...doufám *4* !!nawíc sem to četla u někoho na blogu..M¨wsmr**
    • Re: :-)

      se mnou nikdo o nich nechce taky kecat máma říká že spívaj falešně to není pravda *10*
  • :-)

    ahuj lidi vanilla ninja je nejlepšííííííííííííí
  • Nove CD

    Takze Vanillky tedka prave pracuji ve studiu......to znamena ze nekdy v pulce tohoto roku by melo byt nove CD! *14* *3* *1*
    A v lete by mel byt novy singl! *14* *3* *3*
    musime byt trpelivy..... *3* *14*
  • Vanillky

    Jo jo Vanilla Ninja jsou super, najlepší je že hrajou na elektrický kytary já se na ně chcu taky učit hrát je to bomba *14* *3* *4* mají super písničky *3* *14* když sem je poznala věděla jsem že jim budu věrná *4* *5* *16* ony sou ´žasné.
    Texty hudba super je škoda že s něma nazústala TRiinu nabo Marja.
  • ..

    vanilla ninja je zatim jedina skupina kde sou fakt moc hezky holky vsude jinde sou takovy drzky teda ne vsechny ,maj nadherny pisnicky a ja sem jejich big fanS
    • Re: ..

      si robis prdel nie. Toto je spev: http://www.youtube.com/watch?v=OveP 2kAE4oo
      • Re: Re: ..

        No já nwm jak vám, ale mě se nic na tom odkaze nezobrazilo, vám jo?
        • Re: Re: Re: ..

          hele me taky nejsi sam
      • Re: Re: ..

        ne nedelam si prdel myslim to smrtelne vazne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • co..

    Co hrají vůbec za styl někde je že rock, pop, metal, ale mě přijde že je to spíš metal tak nevím co teda doopravdy hrají? *9*
    • Re: co..

      no hele metal to reda vubec neni oni hrajou takovej poprock
      • Re: Re: co..

        hrají v rocku až symphonic rocku
  • ..

    ne ja se nechci hadat co hrajou za styl proste je to pekny at uz hrajou cokoliv ne? *4*
    • Re: ..

      jj souhlasím *3*
      • Re: Re: ..

        *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit