Přejít na výpis diskuzí

Vanilla Ninja

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • New Fotky

    tak jsem tu dala nejaky new fota,tak snad uz tak nebudete tvrdit ze to sou kdovijaky rockerky..ty fotky sou strasny..jak barbie....dala jsem nove i u lenny a piret...a new singl crashing trough the doors je fakt..falešnej pop *10* *7* *9* *9*
  • ?????

    Už aby Vanilky přijeli k nám do ČR
  • ghbgh

    hekle a nevite proc se vanilla ninja skoro nikde nehraje?a pritom tak krasne zpivaji....fakt nevim tak me nekdo odepiste pls me se fakt libi jak zpivaji *4*
    • Re: ghbgh

      asi pre toto:http://www.youtube.com/watch?v =OveP2kAE4oo
  • ...

    VN je úplně první skupina, od které si poslechnu kteroukoliv písničku. Tedy, jsou dvě nebo tři, které moc nemusím, ale zase když je slyším, nemám nutkání je ihned vypínat. Co taky oceňuju je to, že jejich klipy jsou buď s příběhem (I know, Liar... takové miluju nejvíc) nebo prostě psané srdcem. Žádné nesmyslné kroucení před kamerou jako třeba Gaga... *1* A jako bonus mě nalákaly na to, prohlédnout si alespoň na fotkách Estonsko. Už vím, kde strávím alespoň jednu dovolenou! *3*
  • NEW singl!!!!!!!!!!!

    9.května Vanillky budou mit premiéru novyho singlu!!! *14* *14* *14*
    Menuje se CRASHING THROUHG THE DOORS
    a text napsala Lenna s Piret.Měla by to byt balada, ale to neim jiste *4*
    ja uz strasne moc tesim a co vy????? *3* *4* *14*
  • nej.

    Je to nej skupina na světě, ale byla bych radši, kdyby je češi víc znali. *3*
  • Vanillky 4ever

    Vanilla Ninja je ta nejlepší skupina na světě !*14* *14* *14* *15*
  • Crashing through the doors

    je to tady!!!!NEW singl!!!!
    http://ssj4.wrzuta.pl/au dio/3gSklF4zh5/
    tam si ho muzete poslechnout *3* *14*
  • ?????

    Ahoj sem tu novej.......Chtěl jsem se zeptat jestli někdo nevíte kdy vyjde nové cd
    • Re: ?????

      Ahojky! O novém CD taky nic nevím, ale Triinu má asi sólovku, protože na youtube.com jsou jenom její písničky HOME a FALLEN.Zatím jsem si ty písničky nepouštěla, ale chystám se na to a pak se ozvu, jak jí to jde sólo. Papa *3* *1*
      • Re: Re: ?????

        ja mam originalne cd triinu cele!
    • Re: ?????

      jo taky by mě to zajímalo
  • no music

    nevyjde....katrin dělá modelku,piret moderátorku a lenna štětku u baru...
    • Re: no music

      Kivilaan ti swině Lenna dělá štětku a jak to mužeš vědět radši si je neber do tlamy nebo uvidíš
    • Re: no music

      tak to ti neuvěřím
      • Re: Re: no music

        katrin si přece přivydělává modelingem za celou jejich kariéru,Piret přece moderuje MTV Esti a no Lenna,jak jinak to nazvat,když zpívá po barech sexy back...
        • Re: Re: Re: no music

          neuvěřím ti to, ty jsi ji tam viděla?????já teda ne. a docela dost pochybuju, že jsi byla někdy v tom baru
          • Re: Re: Re: Re: no music

            kdybys je znala tak dlouho jako je znám já,určitě bys to věděla taky .. na youtube je plno vystoupení po estonských barech,kdy tam Lenna zpívá sexyback,jestli nevěříš,tvůj problém,ale kdyby ses o ně trochu víc zajímala věděla bys to ... *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: no music

              To jsi vážně tak blbá, že jsi nepochopila můj předposlední komentář? Za to bych se ti vysmála do xischtu, to by pochopila i ta nejblbější blondýna. A proč máš napsané autor Kivilaan, když to není k vůli ní???( Tuhle věc by nepochopil ani ten nejlepší mistr světa v chápání věcí, blbpko). To je jasný, jsi do ní zabouchnutá lesbo.........fffffffffůůůůůů ůůůůůjjjjjjjjj
            • Re: Re: Re: Re: Re: no music

              omg to fakt ne kvuli triinu :D ta jeji solovka je tez na hovno..a ve VN tky..stejně to byl pop..takovy disco smažky:D dit je to barbina vedle barbiny...ten jejich new styl ala pussycat dolls :-/:-/ ... woe dit vypadaj jak kurvy..a jeste hur nez pussycat dolls..nejvetsi laciny stetky..boze mi rekni jestli ony sou rockerky...fakr rekni mi to a ja se smichy poseru:D ... vetsi sracku sem uz fakt nevidela...ae ne ony sou fakt strasny "rockerky" az na to ze se oblíkaj jak levný kurvicky a spivaj pop:D boze dit uz ani zadnou desku nevydaji..meli uspech,ae nechali si do vseho kecat a ovladat se nakladatelstvím...samy sou stejne neschopne..si jen muzou zelejst do toho svýho estonska a zpívat si tam po klubech..nikdo jiny na ne neni zvedavej ....
            • Re: Re: Re: Re: Re: no music

              a třeba už nechtějí být rockerky, to soudím podle toho jakou dělají muziku
            • Re: Re: Re: Re: Re: no music

              Víš proč mají v názvu Vanilla??Protože jsou blond a to říkala Piret an jednom DVD jo a nemusíš mi popisovat, jak se Lenna oblíkala, já to vím, poslouchám je asi od roku 2004 a nemáš je náhoudou nerada jen k vůli tomu, že Triinu Kivilaan od nich odešla a o její solovce skoro nikdo neví?
            • Re: Re: Re: Re: Re: no music

              For saša →
              já VN poslouchala asi 3roky a byla jejich velká fanynka .. do tý doby,než z nich nebyli blondyni a nenavlíkli se do sexy šatů .. Lenna dřív nosila otrhané džíny,tenisky a triko .. a co ted????? je z ní blonďatá barbie,co se fotí nahá,kroutí se v "sexy" šatičkách na jehlách a do mikrofónu mečí jak koza .. jestli tohle není štětka tak nevím .. viděla si snad fotky kde vystupovali VN se dvěma holkama jako pussycat dolls?? omg ... pokud se ona snaží být sexydiva,tak se jí to nedaří .. jsou směšné jak ze sebe dělají rockerky a přitom vypadají jako levné coury ... *8*
            • Re: Re: Re: Re: Re: no music

              jo a já jsem tam viděla, že to bylo na nějakém koncertě v televizi a ne v baru, klidně ať se dá taky na solovku a je víc zpěvaček, které chtějí být za sexydivu a to není jen u zpěvaček, takže to ještě neznamená, že je to štětka
            • Re: Re: Re: Re: Re: no music

              ty Kivilan když je tak pomlouváš, tak proč se o ně tak zajímáš,???přece když někoho nesnáším, tak se o něj nezajímám a nedívám se na ně na youtube, ne?nebyla jsi tam a neviděla jsi ji tam, souhlasím s natálií

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit