Přejít na výpis diskuzí

Cinema Bizarre

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
367 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosíííím

    Hledám ho na internetu už asi měsíc a pořád nemůžu nic najít..nwm jesli hledam špatně...prosííím já je upe milujuuu *14* *14* *14* ...lidišky..prosííím váááss...strašně moc...buď sem nebo na to icq 587269836...kuju motsinnkkyyy..už předčasně....(*9* šíííleně mě to štve že nic nemůžu najít..tak mi poraďte..sem zoufalá..nwm co mám dělat)
  • ToyZ

    Ahoj lidi chtěla bych upravit jejich album ToyZ chci tam ořidat zadní obala nevíte někdo jak ? !?!?
  • hnus!

    nejhorší kapela co znám!!! *10* Vůbec neumijou hrát a písničky majou na nic a jsou uplně nechutní
    • Re: hnus!

      nechutný/á si akorát ty!mě by zajímalo,na co sem teda lezeš,a zasmraďuješ to tady svejma kecama! *16*
    • Re: hnus!

      di se zahrabat a neotravuj tady
  • Lowe CB!!!!

    Lowuju tuto skupinu!!Mají ty nej nej písničky *14* Kdo souhlasí,že to je ta neeeeeeeeeeej grupa na světě?? *4* :**
    • Re: Lowe CB!!!!

      jo sou ta nej skupina... maj super look, vystupování a hlavně: KONTAKT S FANS!!!! třeba THčka NIKDY NEBYLI SCHPONÝ NATOČIT NĚCO Z JEJICH NORMÁLNÍHO ŽIVOTA TAG JAKO TO UDĚLAL Strify ( *14* ) A OSTATNÍ (možná až na Kira) SI TO PROSTĚ UŽÍVALI!!!!!!! *14* SOU SUPER A TEN KDO ŘIKÁ ŽE SE OPIČEJ PO TH TAG NEMAJ ŠAJN O ČEM TAHLE BOŽÍ SKUPINA SPÍVÁ A CO DO TĚCH PÍSNIČEK DÁVAJ!!!!! prostě TH si nikdy (ani ze začátku) nevážili svejch fans a nedokázali s nima komunikovat... CB se představily v několika jazycích (mohli by i v češtině.... *14* ) a dokážou komunikovat a zpřístupnit fanouškům svý soukromý... JSOU PROSTĚ VZOROVÝ..... A NIKDO ANI ubohý th NA NĚ NEMAJ!!!!!!!!!!!!!!! *8* *14* *14* *1* *13* *4* *14* *14* *14* *14* I love CINEMA BIZARRE *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Lowe CB!!!!

        tos řekla dobře. *3* CB jsou nejlepší!!
        • Re: Re: Re: Lowe CB!!!!

          *8* *8* *8* *14* *14* miluju *14* je!!
      • Re: Re: Lowe CB!!!!

        omlouvám se za chyby ae byla sem tag rozčilená že sem to ani nekontrolovala.... a pokud někdo neví o čem mluvim tag mluvim o tomhle...

        http://www.youtube.com /watch?v=hZ8Hs60jiD0 *4* u toho se nasmějete.... *1*
  • Forever

    Cinema Bizarre sou boží!!!!!!!!!!!!!!Ich liebe Cinema Bizarre.Je to vynikající skupina. *14* *4*
    • Re: Forever

      mno moje řeč CB jsou nej!!!Newim,co proti nim pořád ostatní mají.Asi závidí *1* no zatím ahojky *3*
    • Re: Forever

      Jasán oje řeč CB 4ever!! xD
  • ANTI

    FFFFůůůůůůůůůjjjjjjjjj *1* *1* *1* *1* *1* *1* *4* *4* *14* *14* *3* *3* *4* *4* *15* *15*
    • Re: ANTI

      *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8*
    • Re: ANTI

      polib mi *10*
      • Re: Re: ANTI

        ty mě dvakrát,pučo nenažraná:-D
        • Re: Re: Re: ANTI

          sím tě, a co si asi tak ty? Poď na férovku... dyž sem taková "puča". Si eště větší.. *16* *16* *16* *16* *5* *5*
          • Re: Re: Re: Re: ANTI

            joo,si věříš :D *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ANTI

              bez tak jsi malej fracek kolem 12 roků... tak se uklidni. Já nejsem typ holky, která když uvidí myš vyleze na stůl, jasný??
  • 11anonym112

    *14* cinema bizarre *14* je naj skupina na svete na vive ju hravaju stale dookola juj ale su zlaty ... no podla mna je na strafi je strasne supr... *14* milujem vas cmuk
    • jipíí CB!

      Hele lidičky já je taaaaakhle miluju prosímwás nemáte někdo doma nějaké písničky od nich co by ste mi mohli poslat na icq?kdyžtak mi je prosím pošlete a nebo i napište rada pokecám *3* *14* moje icq je376850971 *8* *15* miluju je aji wšecky fans!
      • Re: jipíí CB!

        *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* lidi nechapu! *7* proč tu dawate take debnilni prispewky a nepisete nic zajimaweho! *16* *8* uz mne to stwe tak bacha na mne
        • Re: Re: jipíí CB!

          *5*vies de ta mame? *13*
  • plosíííím

    Achojky lidišky plosíííím vás máte někdo kontakt na CB???jesli sem etě někdo chodí a má ho..prosííím můžete mi ho dát??a pokud ho sem někdo nechce psát tak na icq 587269836??kuju mockrát...páá *4* *4* *4*
    • Re: plosíííím

      jo...též bych chtěla......napsal ti jí někdo?dyžtak též písni(nebo někdo) na icq : 588 423 686-sem tam jako markeett
      kuju moc
  • Lásenky

    CB jsou nejlepší!!!Strašně je miluju♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • Plííís

    Pjosííím nemáte někdo na ně mejlíka?:o(:o))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit