Přejít na výpis diskuzí

Cinema Bizarre

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
367 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • odchod lumiho x'(

    nojo,někdo se šel opít,já jsem brečela a řezala se do žil...promiňte,ale jinak to nešlo...odchod lumiho je pro mě jako bodnutí nožem...
  • cimky

    hahaha!!!!!!!! luminor??? ten je sračka jako něco lepší je Yu. ale jsou na stejné úrovni. ale lepší je Yu!!! od něj se nikdy neodtrhnu!!!!!!!! je to pěknej krasavec!!!!! *14* *14* *14*
    • Re: cimky

      proti tomu,že se ti líbí Yu,nic nemám.ale neurážej Luminora!!!!!!!!!!!!!k sakru,další.....bože...... *16* *16* *16*
    • Re: cimky

      a ty blbko jestli ještě jednou napíšeš že je luminor sračka tak si tě snad najdu a zkopu tě někde do příkopu...jako yu není špatnej, ale to neznamená, že budeš luminora urážet ty pičoidko jedna... *13*
  • pokoj

    jo a aspon je bez luminora klid!!!!!!!!!! jupí!!!!! *15* *15*
    • Re: pokoj

      di se vysrat,a neurážej ho!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16*
    • Re: pokoj

      Vůbec Luminora neznáš, soudáš jen podle vzhledu nebo co?? Jsi určitě nějaká pěkně blbá dvanáctka, takové lidi nenávidím... jak můžeš říct že bez něj bude klid??? Vždyť jeho hlas bude chybět VŠUDE !!! Vůbec to nechápeš??? Bez Lumiho to prostě nebude Cinema Bizarre jako bylo. To LUMI ještě podtrhoval to slovo bizarre!! A ty se koukej sklidnit, fakt jsi mě naštvala! Už sem NELEZ!!! *5*
      • Re: Re: pokoj

        achjo...bez lumiho už to nebude cinema BIZARRE.. *9* ten jeho krásný hlas už nikdy neuslyším.. *9*
        • Re: Re: Re: pokoj

          já nvm, jak ostatní... ale já sem se s tím smířila celkem dost rychle... a pro mě to pořád budou Cinema BIZARRE, protože i když tam není Lumi tak jejich vzhled není obyčejný a myslím si, (možná z vás některý naštvu) že to slovo Bizarre tam nebylo jen kvůli Luminorovi, každej ví, že na začátku vypadali jinak... tak trochu bizardněji
      • Re: Re: pokoj

        jako souhlasim, ať drží pec když to nechápe, takovej uklidňující hlas už nikdo mít nebude, jako když jsem se to dozvěděla tak jsem brečela to nejde, bez něj to fak jako nebude ono. *9* Jako líp bez něj nebude nevim myslim si, že už to fak cb nebude jako dřív, bude to už o něčem jiným prostě luminora mám ráda a díky němu jsem si oblíbila celý cb a teď je fuč...je to prostě moc smutný... *9*
        • Re: Re: Re: pokoj

          presne tak uz to ono nebude nikdy ale hlavne ze je mu lip zdravi je prednejsi
        • Re: Re: Re: pokoj

          souhlasím s tebou.. *9*
  • pokoj

    drž hubu krávo!!! zkurvená!!!! aby ses nepochcala! vypadá to smutně že odešel ale na něm se mi nelíbí že má hlubčí hlas. Jo a třeba vezmou někoho nového a byde podobnej jemu no!!!!! *5*
    • Re: pokoj

      kdyz se ti nelibi ze ma hlubsi hlas tak ho neposlouchej su zvedava jakej ho mas ty
  • takový sračky

    ty vole co to je za buzny!!!!! *15* *15* *9* *9* takový hnusáci vysranýý..bleju z nich ...vypadaj jak ženy *15* a ty jejich hadry fetišistický *15* *15* *15* *9* *9* do plynnu s nima čůráci německý!!!!!!!! stejně jako TH a Us5 a další sračky *9* *9* takový rychlokvašky dlouho nepřežijou! *15* tak se bežte udělat nad jejich plakát pubiny hystrický *9* *9*
    PÍČE ZKURVENÝ SMARDLAVÝ ŠIKMOVOKÝ NĚMECKÝ!!TAKOVÝ LŮZI!!!!
    • Re: takový sračky

      Hey tak hele ty vymrdanče..klidně buď anti ale probírej si to se svejma kamarádama Gayema joo??Ubožáku..fakt nechápu lidi co sem lezou a pomlouvaj tu..já taky nelezu na TH blogy a neříkám nic o buznách nebo takový když se nesnášim(nic proti lidi) *8* *16*
    • Re: takový sračky

      bože...další kokot......doufám,že bleješ hodně,hodně moc!to máš totiž za to!sakra....na co sem takový idioti lezou?nechápu..... *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: takový sračky

      Se nepo*er ty vole.Nejspíš si malej zakomplexovanej vypatlanej smrad kterej si myslí že takhle bude vypadat zajímavější
    • Re: takový sračky

      jako tak nám aspoň řekni proč jim furt nadáváš ti něco udělali nebo co? *7*
    • Re: takový sračky

      vis ty tvoje hnusny kecy nema naladu nikdo cist kdyz se ti nelibi tak sem nelez jedinej curak si ty a kdyz oni maj fetisisticky hadry su zvedava co nosis ty vis co? radsi zavri hubu a di se ty udelat nad plakat koho chces a nelez sem *13*
      • Re: Re: takový sračky

        mě to sice štve (a pořádně) ale docela mě baví se hádat, já sem totiž strašnej rapl tak s tím nemám problém
        • Re: Re: Re: takový sračky

          si myslíš že se tě bojim?!takový hysterky rozmazlený 13náctiletý ,která se neumí chovat?! *15* s takovejma kydama si vytři prdel *15*
          sou to sračky zkurvený do plynnu s nima i s váma fans! ! *8* to nemá s hudbou nic společnýho *8* *8* FUCK OFF na vás všecky *1*
          • Re: Re: Re: Re: takový sračky

            do plynu s tebou,ty píčo/kokote!!!!!!!!!na co sem lezeš,když jim jen nadáváš!si lez na stránky těch skupin,co se ti líbí!třeba Maxim Turbulenc!nabo na Dády!ty jedno malý mimino!!!!!!!!! *16* *16*
          • Re: Re: Re: Re: takový sračky

            no to si děláš prdel! mě snad vypadne huba z pantu! To bylo jako na mě toto: si myslíš že se tě bojim?!takový hysterky rozmazlený 13náctiletý ,která se neumí chovat?! NO TÝÝÝVOLÉÉÉÉ mě mrdne. No to doufám, že teď neraplím zbytečně... Tak abys věděl, bát se mě nemusíš to je úplně u pr** ehm jedno, tu hysterku si odpusť .. já sem cholerik a to je něco jinýho, rozmazlená nejsem a už vůůbec mě není 13 ty demente, přidej několik roků (když píšu několik tak několik jasný?) a chovat se možná doopravdy neumím, ale divíš se? já ne!! a asi začnu stavět koncentrák pro hňupy typu Anfifan-CB *16* ... laskavě si poser záda a táhni. Beztak seš hluchej jak poleno, tak ani nevíš co a jak Cinema Bizarre hrají, tak si vyliž ****
        • Re: Re: Re: takový sračky

          jo nandáme to těm antifan, ať si vyjebou...úplně všechno CB jsou prostě cool a super a oni ať se jdou s těma jejich trapnejma názorama vytřít pr... *4* tak a hotovo *1*
          • Re: Re: Re: Re: takový sračky

            správně!sou to samí kreténi...už mě serou....moje sestřenice je též neposlouchá,ale nenadává jim!!!!!!!!!!!!!a víte proč,vy ostatní buzny,co jim nadáváte?protože není taková píča,a nechová se jak 5ti letý rozmazlený děcko! *16* *16* *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: takový sračky

              Eh..lidi bacha aby ste nerozpoutali druhou svetrovou XD já patřim k antifan, porstě klasicka rivalita Versailles x CB, celkově nemam rada nemeckou muziku (a to nejsem xenefobik) nerikam ze sou buzny ale zpivat neumej *9*
    • Re: takový sračky

      Prej pubiny hysterický! Větší projev puberty je to, že píšeš jak 8mi letej smrad, co si myslí, kdovíjak je důležitý! Běž si se svýma kecama utřít prdel *10*
    • Re: takový sračky

      ty zas*anej kreténe di do pi*e a ještě dál.. kokote zajebaný *8* *8* doufám, že se vybleješ z podoby když už a nebo rovnou chcípneš! rasisto českej, je mi z tebe na nic a lituju že sem se narodila v takovédle zemi kde každej nadává na lidi, který vůbec nezná. Do plynu bys měl jít ty a všichni takový č*ráci jako ty! A jestli ti to co píšu připadá hysterický tak di někam! protože já nejsem hysterická já sem úplně v klidu jenom sem hódně nabroušená...! A di se radši učit zeměpis, protože pak určitě zjistíš že němci nejsou šikmooký blbečku! Smajli sem ani dávat nebudu, páč co sem napsala je dost dlouhý ale jestli ti to nestačí tak se klidně ozvi! já se taky potom ozvu!! a to na 100%!
      • Re: Re: takový sračky

        rozhodně lepší skupiny než ty tvoje sračky!!ale ono skoro všecko je lepší než TOHLE!! *15* poslouchaj to akorát píče bez mozku *9*
        • Re: Re: Re: takový sračky

          píče bez mozku?tak to určitě ne,protože to si ty,a tobě podobný *16*
        • Re: Re: Re: takový sračky

          mě chceš asi vážně nasrat ne? vyliž si, debile, beztak si od nich neslyšel ani jednu písničku a už je soudíš *8* *8* *8* A abys věděl tak mám určitě větší mozek než ty, ptže to cos napsal/a mohlo napsat leda totální vymatlaný pako *16* *16*
      • Re: Re: takový sračky

        jaj tak to bylo drsný, sem se tě celkem lekla *1* , ale jako máš pravdu, nechápu proč je šici urážej, dělaj dobrou muziku a vypadaj dobře určo líp než ty anti co to sem píšou *16* , tak a´t držej pysky...a žádky rychlokvašky to nejsou oni vydržej dlouho... *1*
    • Re: takový sračky

      hej jako nech je bejt, jo??? Co posloucháš ty, že je to o tolik lepší... *13* ,
  • to sem se lek

    To sem se jich lek! Vypadaji jako krizenci mezi kralikama, japoncema a rytirema jedi! *9*
    • Re: to sem se lek

      aby se nahodou nekdo nelekl tebe ty dementni pako pomlouvej si nekoho jinyho cinemiucku a lumika nech na pokoji
    • Re: to sem se lek

      Jako bys TY něco v životě dokázal! Hmm??? Tak co? Dokázal? No jo, něco vlatně jo... nadávat na ty, co něco dokázali . Jsi fakt obdivuhodnej! *16*
    • Re: to sem se lek

      a ty jsi kříženec debila, totálního vymatlanca, vola, kozla, osla, koňa a naprcanýho kačera ... ty blbe! *8* *16* a to ani nemusím vědět jak vypadáš!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit