Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thyrmael
    Každý ze starších hráčů má hru, kterou pro něj zabilo moderní zpracování. Pro mě je to série UFO / XCOM.
    Po slibech Firaxis o tom, jak vezmou to dobré ze staré verze a opraví to špatné jsme dostali na kost osekané torzo v modernější grafice. Vše ve jménu hesla 'hra pro nové hráčské masy'.
    Čekal jsem zlepšení UI, kvalitní AI, náhodně generované, různorodé mapy rozsáhlejší výzkum, ale nestalo se. Takové mechaniky jsou příliš složité pro 21. století. Třeba zapracovat zejména na různých typech šíleně barevných oblečcích a účesech. To je důležité.
    Pokud mě něco odradilo od koupí druhé části, byla to ale AI a systém, kdy každé setkání začalo rozprchlé se emzákov za překážky. Navíc jednotlivé skupiny nebyly schopny koordinovaně útočit. Pokud hráč dodržel zásadu aby potáhl pouze jednu skupinu, ostatní čekali, dokud k nim hráč dorazí. Byly zde sice skupiny patrol, ale pokud jste nebyli v dosahu, klidně pochodovali dál, dokud jste zabíjeli jejich parťáků. O naváděných granátech odrážejících se neomylně na určené místo jako ping pongové míček, (ne)potřeba léčení, správné munice je už i škoda mluvit.
    Když ale čtu jaké měl Solomon problémy hru dokončit, jsem rád, že to zvládl. Smola pro mě, že nejsem cílová skupina...
  • Chapu, muselo se to orezat na kost aby to mohl hrat kazdy. To ma byt jako plus? je sice fajn ze Firaxis na tom vydelal penize, ale uz jen kvuli tomu orezani a zdebilneni bych tomu oslavne clanky teda nepsal.
    Stare UFO je vetsi legenda ktere zna skoro kazdy a zdebilnene nebylo, jenze asi holt dnesni milenialove by to nedavali..
  • Aha, takže podle ládi se průměrným hrám dává na games 8-9/10 nebo alespoň tolik tu mají a za průměrné bych je vůbec nepovažoval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit