Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    hra člověka nemá v prvé řadě otrávit a unudit... kromě pár šílených neckbeardů co se skrze hry realizují, většina hráčů očekává zábavu, lehkou výzvu a příjemný relaxační zážitek. Je naprosto pochopitelné, že když musíte první tři hodiny hraní jen memorovat funkce a študovat manuál, 95 % lidí se otraví... není nic horšího, než některé ty tahové space strategie na steamu, co na vás první hodinu jen chrlí tabulky s vysvětlivkami... to pak je nulový požitek a ze hry se stává spíš nepříjemný úkol... nové xcomy jsou naprosto perfektní a skutečně jsem si je užil a to i díky velké pestrosti v modifikaci vojáků a díky zajímavému příběhu, to vše mě stálo za to investovat do hry čas. Děkuji ale hry jsou od toho aby se člověk bavil. Ne aby se u toho nas*al a pak měl jakýsi falešný pocit úspěchu... *3*
  • Lidi jako ty patří do gulagu.
  • až do takový fáze jsem to tehdy nedohrál...škoda, že nemám dvdromku, nebo cd, či čem tu anthologii mám...možná bych to i zkusil !oprášit" ))
  • Coffin.Corner
    Mě to jak jsem ve trojce rudou planeta postupně měnil na zelenou strašně bavilo, i když připouštím, že ostatní mechaniky už nebyly tak super.
  • Coffin.Corner
    Ale, jo když to napíšeš takhle, tak máš pravdu. Vlastně bych si teď dvojku znovu moc rád zahrál... *1*
  • Termíny jsou psychologie jo? Zajmavej poznatek a tvé věštecké schopnosti .)
  • Dvojka je markantní vylepšení, přesto bych rovnou doporučil i War of the Chosen...s tim je to prostě vynikající, a v dnešní době bezcených DLC pro prachy, je vidět, že si někdo dal práci na tom...přinést prostě vylepšení
  • Průměr rozhodně ne. Aftermath byl dost chudý, prakticky šlo jen o bojovou část na globální mapě toho nebylo moc, ale Aftershock už byl velmi dobrý. Členité mapy i vertikálně, možnost upgradů zbraní a brnění, správa surovin a základen, diplomacie. Většinu z toho neměl ani ten nový X-Com a Afterlight dál rozšířil možnosti jak na bojové mapě, tak celkově kolonizace Marsu byla dobře udělaná a šlo spíš o to, koho z těch pár lidí co máte kde využijete, jen ta víc komixová grafika mi úplně nesedla, takže i tak mám radší aftershock.
  • To jsme dva a přesto si nemyslím, že Aftershock byl průměr, Aftermath na tom byl podobně jak novodobý EU ale AS byl hodně dobrej, a třetí díl jsem nějak nezkousl právě kvuli stylu grafiky jakým se vydal...a taky prostředí, přeci jen pro mě UFO znamená bránit Zemi před nevítaným příchozím šmejdsem, a né být tím invazním šmejdem...(co mi to jen připomíná v dnešní době...možná ty nájezdy multikulturních obohacovačů?)
  • Ne, jen nejsi vzdělaný v sociologii, viz generace Y.
  • hezký (a trochu smutný) pohled do zákulisí dnešní AAA produkce. Orezávat, orezávat sekat sekat a sekat až si to bude moct zahrát i naprostý casual který nechce trávit čas nečím jako vnikáním do herních mechanizmu, premýšlením nebo zdolávaním prekážek. O to smutnejší že je to žánr kde je premýšlení jaksi podstata hraní.
  • Coffin.Corner
    S tou divnou AI a skriptováným chováním skupin emzáků máš pravdu. Přesto bych ti dvojku doporučil, protože v mnohém překonává jedničku, s datadiskem, potažmo s modem Long War je vynikající a hlavně náročná i na běžnou obtížnost.
  • Tak to asi nejsem dost "trendy" jelikož si pod tim pojmem představuju generaci narozenou okolo milenia, a jelikož se můj život počítá na dekády tak mi přijde rok 1986 dost vzdálenej od milenia, tim či oním směrem, a furt to tak bude, jelikož nepodlehám trendy škatulkám...)) moje chyba
  • Mileniálové jsou generace narozena od roku 1986 do roku 1997.
  • Coffin.Corner
    Ruku na srdce, trilogie od Altaru byla průměr i když s každým dílem lepší a lepší. Mám ji moc rád, jenže já jsem velký fanoušek všeho co byť jen trochu zavání původním UFO.
  • Milenialové budou spíš dnešní dvacátníci, roky okolo 2000 mi v roce 2018 bezmála vychází na léta věku okolo 20...nevím ale jakou tebe učili matematiku na základce
  • a ruku na srdce...celý ten koncept "úspěšné aliení invaze", navazovní kontaktu s jinýma frakcema odboje etc jako by z oka vypadl Aftershocku...bože, vždyť tam jsou i podobný ty frakce...psyonikové a ta mutantská sebranka, která vůbec neni podobný cyborgům z Aftershocku...a syrová grafika Aftershocku se mi líbila víc, ostatně si to ve Firaxisu uvědomili a dvojka není tak přehnaně komixová jako Enemy Unknown
  • Označit takovej Aftershock za průměr, přičemž vyzdvihovat pro šimpanze zjednodušený Enemy unknown (datáč to zlepšil a dvojka s war of the chosen je na urovni jaký měl být původní reinkarnace, tedy vynikající hry) mi přijde minimálně podivný, jelikož nejslabší stránkou AS byla slabší technická stránka a repetivnost ke konci (jako v EU)...komerční úspěch je jedna věc ale v duchu universa mi AS přijde komplexnější jak obě nové hry od Firaxisu, když pominu zmiňovaná War of the Chosen, protože ten datadisk (úplně se zdrahám to tak nazvat) mění celou dvojku pomalu na třetí díl novodobý serie
  • starej dobrej Xcom a Ufo presne jak rikas
  • Mileniálové jsou i dnešní třicátnici. Co tím trendy označením chtěl autor říct?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit