Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zombíe vlna je asi pořád méně otravná než nostalgická vlna céčkových, pirátských fantasy v iso RPG hávu...
    • nebo temných akčních fantasy v gotickém hávu, brr
      • lol, ani mi nemluv, na každou pirátskou hru (že jich tento rok vyšlo) tu jsou tu 2-3 temné akční mlátičky, už to je celkem klišé..
        • nějaký typ na letošní temnou hru?
          • Já si v klišé nelibuju, takže žádný tYp nemám. Zkus se zeptat nějakého fanboye dark souls...
            • tohle je hodně ale hodněěěěěěě smutné....
            • "jinak si najdi význam slova klišé"

              "těžko muže být klišé, když vyjde jedna hra za dva roky"

              Lol.
              Ty mi nejdřív najdi, od kolika her ročně je věc klišé a kdo to určuje. Čekám na zdroj, kašpárku. Podle tvojí (jako vždy) dmntní logiky, když něco bude vycházet jen 1x za 2 roky, tak to ani za tisíc let nebude klišé. Opět si dokázal svojí faolidní děravou logiku...
            • @Neznaboh
              LOOL. Dobře si pobavil (pomijím fakt, že lžeš tvrzením, že o tom nic nevím). Předvedl si kvalitní blábol a dokonalý důkaz nákliku:

              Když řeknu, že filmy v kinech tenhle rok stojí za prd, protože je to opět samá klišé akce, tak se mě a) zeptáš ať ti dám tip na film? (lol, wtf č.1). A když ti řeknu, že tyhle ptákoviny nesleduju, tak o tom jakože nic nevim? Tak, to znamená, že tenhle rok žádná akce nevyšla? Wtf lol č. 2. Dokážeš vůbec pochopit, co tu plácáš za nesmysly? Oh wait... to je jen další mimoňský náklik post od trolla..
            • Já se nikde nebavil o fantasy v gotickém hávu, ale o temných akčních mlátičkách.

              Solidní fail... typický náklikový pacient femto/alurtard, co si upravuje argumenty, protože jinak si neškrtá, jen náklik umí... zoufalá existence...
            • Kurwa fail lole, jinak si najdi význam slova klišé, protože fantasy v gotickém hávu těžko muže být klišé, když vyjde jedna hra za dva roky...
            • Tak jak o těch hrách reda víš, když nic nevíš :D
      • tož, každý podle chutě, ale zrovna nějaké temné fantasy v gotickém hávu bych si dal asap, řekl bych docela nedostatečné zboží...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit