Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lognul sem se pres tu vasi stranku a prisel o acc :D dik aspon ze zmena hesla pomohla :D
  • ne, ale díky *1*
  • miker17
    Zase plno keců od blbců co hru nehráli a myslí si jak jsou cool......btw ten obrázek na low rozlišení není moc povedený....
    • Ty si radši místo neustálého sezení u compu zopakuj shodu podmětu s přísudkem..:/
      • miker17
        hmmm se neposer
    • Miserius
      Low rozliseni .... *7*
    • Ringwraith
      V tom případě je přece dobře, že jim Bioware dává šanci si hru vyzkoušet.

      Jinak asi nejlepší a nejlépe napsané "kecy" tu má "dave" a ten píše, že dal dva litry za sběratelku, takže bych neřekl, že hru nehrál a jen si myslí, jak je cool.
      • Oni nic nevyzkouší, jen blbě kecaj.
  • Tohle bych hral jedine kdyby mi za to platili. *11*
    • Lawliet
      zas tak zlý to určitě není a i pro jednoho mě to bavilo .. ;)
      • Ano mne take bavila prvni postava, i druha, treti uz ne. Zaroven s tim, jak klesala populace serveru klesala i moje ucast ve hre, az jsem s tim koncem brezna seknul. Bohuzel, je to ciste SP s moznosti coop-MP, ale za to opravdu platit nehodlam. P.S. Hral jsem od early accessu, takze vim, o cem mluvim.
    • +1 shiit vsech shiitu.
      • Ringwraith
        Zdá se mi to, nebo naprosto automaticky hatuješ každé MMO?
        • jo az na par vyjimek jo. princip mmo je o houne. hra nema konec, o nic v ni nejde, akorat klackem stouras do stromu apod (tera). nuda o nicem. ale bez si hrat ten neprehlednej maglajz 60 postav v jednom screenu GW2, kde neni poznat ci je ruka a ci noha a co se vlastne na obrazu deje.
  • to je skoda, minule som nestihol do 15 lvlu za ten vikend a tak som si nechal to nainstalovane do buducna ked to zasa spristupnia a dam este par lvlov. a teraz citam ze ty co uz hrali free nemozu na tom acounte zasa free pokracovat :(
  • A když mám normálně full hru bez předplatnjého, dá se nějak zahrát? Anebo musím stahovat ten trial client?
  • Ani zdarma, děkuji.
    • Shaker
      no tak zadarmo i zloutenku, navic ta hra neni tak spatna, minimalne nez clovek doexpi, tak je to fakt supr zabava, pak uz je to ale slabsi no...
  • jo, takze kdyz si hru koupim a zaplatim, kreditku k dosazeni patnacteho levelu potrebuju (anebo nakoupit dalsi mesice), a ten kdo neplati nic si do to do15lvlu da i bez ni?
    Opet trest pro platici?
    ....vyborna strategie. Napsal bych neco jako - proto ta hra dopada jak dopada...ale vlastne me to uz nezajima, ten mesic hrani me vysel na 2tk (za SE) a jeste jsem musel kupovat predplacenou kartu...

    Takze mile bioware, me (ano uznavam nachytanyho blba) jste o sponzorsky prispevek pripravili a tim jsme vyrovnani. Je to skoda Baldurs Gate apod.. ale od ty hry, kde je kozam 70lety starenky venovano vice vyvojarskeho usili nez tvorbe dungeonu (DA2) me uz nenachytate ...
    • lvl 15 das za par hodin hrania, az taka strata to nie je a nedavno ajtak rozdavali vsetkym hracom co maju lvl 50 (alebo legacy lvl 6) mesiac zadarmo.
      Ale to s tou kraditkou je riadna blbost, ked ju nemas zadanu, tak si nezahras, ajked mas mesiac hrania v cene hry. Ak nemas kreditku, ktora to zvlada, musis si kupit predplatenu kartu. Ak ju zabudnes/nevies, ze ju mas kupit, prides o minimalne 1 predplateny den, lebo si ju musis ist kupit. *16*
    • Shaker
      ehm coze? kdyz si hru koupis tak mas v cene normalne jeden mesic, musis sice zadat kreditku a z ty ti strhnou asi 9 korun (nemam paru za co), ale za mesic se dostanes daleko dal nez 15 lvl... a jestli sem tvuj post prelozil spravne, tak nechapu, jak te moh mesic stat 2k... koukam, ze hra porad stoji kolem 1k, takze wtf?
      • ...stala me kolektorka pres dva tacy...to je vpohode s tim jsem souhlasil, ale proc jsem trestan tim, ze musim zadat kreditku a nekdo kdo nedal ani korunu, kreditku nepotrebuje? Kdyby mi aspon dovolili (kolem tech vanoc) s krabici to vytahnout na ten 15 lvl. Ale to ne, kreditku mi to nevzalo predplacena karta dorzila po vanocich.. takze ja jako uber platici zakaznik jsem 15 dnu cucel na drahou krabici, ale tomu kdo ted neda ani kacku pristup do hry umoznime *7* ( a kecy o nefunkcni kreditce si nechte platim s ni WoW i Lotro).
        ALe jak jsem psal ja s bioware uz nechci mit nic spolecneho, doufam, ze mi daji pokoj ( coz se nedeje- jenom toho spamu co mi chodi do schranky*1* ) a ja se tem jejich hram obloukem vyhnu.. jsou uz pro jine publikum.. mladsi
        • Shaker
          Hele s tou kreditkou si prvni od kteryho neco takovyho vidim, jak nevzalo, to ti to jako hlasilo, ze mas spatnou kartu na tom jejich account manageru? Btw zadavani kreditky, kdyz mam mit mesic zdarma mi taky hlava nebrala, navic kdyz to jeste sezralo nejaky koruny, sice malo, ale z principu je to od nich spatne... Jak si to s tou kartou pak vyresil? A hral si jeste aspon dalsi mesic, nebo sis za ty dva litry dal jen tech 15 zbyvajicich dni? Protoze to mi fakt prijde skoda penez...
          • Mne to v lednu po prvnim mesici taky nevzalo kreditku. Musel jsem pouzit game kupon.
          • Uplne sam sebe vidim, jak mi poprve vyskocila hlaska ( na tech jejich strankach swtor.com): Zadejte prosim jinou kreditni kartu. A nic vic. Tak jsem si rekl, blbe jsem zadal udaje :). .. ale ne dodneska mi to tu kartu proste nevezme ... Kdyz jsem ted nedavno v bance byl a na to se zeptal, rikali ze to muze byt nejake regionalni omezeni (je fakt, ze bydlim v trochu exotictejsi zemi:)) nebo neco takoveho.. no samozrejme jsem to resil objednanim predplatitelske karty na amazonu ale dosla kvuli vanocum s 14 dennim zpozdenim.. takze ano 14 dni v haji:).. ale to je moje blbost uznavam.. proste jsem na neco spolehal (kreditku ktreou platim jiny onlinovky) atak podobne.. ale proc neplatici tyhle problemy mit nemusi? to me trochu vytaci...co bych behem tech vanoc dal aspon za15 lvl. nehlede na to ze mi guilda kompletne utekla s lvlem,..
            • kidnap
              V podobných případech můžeš využít mmoboost a jemu podobný služby, kdy ti dojde serial z game card za chvíli.
            • Shaker
              cela tahle jejich politika ohledne kreditky je debilni... neplatici to tak delat nemusi, protoze ne kazdej ma kreditni kartu, kterou se to da platit, ja si ji treba zarizoval hlavne kuli tomu, predtim sem zadny MMO neplatil a na to asi v EA spolehaji.
  • Nechci nějak rýpat ale nenabízejí to hraní zdarma nějak často? Vždyť takové akce už byly aspoň dvě ne?
    • Jak casto? Trial u MMO je zcela bezny a naopak je vetsinou neomezeny(rozumej v kteroukoliv dobu si muzes trial aktivovat a od te chvile mas 2,3 nebo treba 7 dni hrani zdarma). Proc delaji jen trial vikendy a ne klasicky (jak pisu vyse)je mi ale taky zahadou.
      • Tak ten mesic zdarma pro hraces lvl50 byl jen trik pred zverejnenim vysledku EA. Ted zverejnili, ze jim ubylo 400 000 predplatitelu, ale to cislo je mnohem vetsi, protoze to umele navysili mesicem zdarma. Staci se podivat na servery, co zeji prazdnotou. Holt vetsina lidi uz pochopila, ze platit mesicne za SP s moznosti coopu je blbost.
      • podle mě chtějí aby to vypadalo jako jedinečná nabídka kterou nechce nikdo propást
        • Taky mi to tak přijde. Nejspíš kvůli tomu, aby se to zase někde psalo a někoho to přitáhlo. Kdyby to měli, jak píše Huhi, napsalo by se to někde jednou a dost. Sice by to bylo pro lidi lepší ale co...
      • protoze si mysli ze to je cool :D
    • lidi jim odcházejí tak se nemůžeme divit, že to zkoušejí, přitáhnout další zákazníky na předraženou coop hru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit