Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať jdou do prd....le s celým Star wars. Přišel jsem z práce pustím počítač a myslím, že se to konečně dokončí a už to zase stahuje 4 h. Zítra to dostahuju , v neděli vyzkouším a po půlnoci to utnou. To je fakt dobrej nápad dát hru zdarma na 4 dny když se musí stahovat nějakých 20Gb nebo kolik rychlostí 100KB/s. Ani se nedivím, že to upadá.
  • To je sice hezký dát hru na odzkoušení na čtyři dny zadarmo, ale když ji jenom stahuješ jeden celej den, jede to pomalu jako na modemu tak to teda nepotěší. A je úplně jedno že máš 10Mn lajnu :(
  • Ano naprosto souhlasím...a v nějaké jiné diskuzi jsem něco podobného již zmínil také...Hra je naprosto výborná a po 4 letech hraní wowka, jsem byl za ní štastný. Jednoduše mě bavila víc než kdy wowko před tím....Bohužel skutečnost, že na ní nejsou hráči jí odebírá všechno čím mohla být úžasná. Jestli skutečně nesloučí velice ale velice brzo servery, hra umře. A byla by to obrovská škoda neboť ta hra měla potenciál se s tát legendou.....
  • Zayl
    Zkusím .... až potvrdíte free to play model.

    Nevidím jiný prostředek jak tu hru zachránit. A velký počet her to dokázalo s přechodem na F2P otočit a začít vydělávat. Bylo by škoda vyhodit do koše projekt o kterém Bioware tak básnilo.
  • Ac nerad, tak musim objektivne priznat, ze tahle hra je po tezkem infarktu a nevim nevim, zda to jeste rozdycha. Pristup BW je vicemene zvlastni a na akutni problemy hlavne s populaci na servrech reaguji vicemene tak, ze mozna nekdy behem leta, budou umozneny transfery a migrace hracu, nicmene zapomneli dodat, ze nez budou transfery, tak uz nebude mit kdo migrovat.

    Kdyz jsem zacina pred cca 1/2 rokem hrat, tak na serveru (fleetu) byla populace 350+ vsude bylo plno hracu, flaspointy se skladaly okamzite a na pvp se take vicemene necekalo.
    Soucastny stav je: na fleetu 50 hracu, (celkove na serveru cca 120) sehnat lidi na flaspoint nemozne, sehnat kvalitni guildu, taktez skoro nemozne, jelikoz se guildy rozpadaji zavratnym tempem, cekani na WZ zhruba 10 min ve spicce,mino to radeji ani nema cenu zkouset, takze jedina vec co se da jeste delat je lvlovani altu, kde na prvnich 2 planetach je zhruba 20 - 30 hracu, ale pak populace klesne na 5 - 10 max a jsou i takove planety kde jsme 2, takze sehnat lidi na 4 heroic nemyslitelne. A tak bych mohl pokracovat.

    Tuhle hru by mozna zachanilo jedine okamzite nasazeni dungeon finder, cross realm pvp a snizit pocet serveru, kazdopadne si myslim, ze se tak v nejblizsich mesicich zcela jiste nestane, takze propad scela jiste bude pokracovat.

    Kazdopadne je to smutny fakt, ze tahle hra takto dopadla ono vydat nedoladenou betu asi nebude to prave orechove.
    • Shaker
      bohuzel no... tesil sem se na to jak malej jarda a ted muj trooper uz druhej mesic rezavi na svy zatuchly lodi, protoze nema do ceho strelit a s 15 fps ty warzony fakt hrat nehodlam (o 7fps Illumu, kdyz tam jeste nekdo byl nema cenu ani mluvit).

      PS: nejde jen o fps drop, ale spouste lidi to pri tak malych fps a naroku hry hazelo blue screeny, me jednou taky a to mam jinak fakt hodne stabilni PC.
    • Nejhorsi mainstream mmo, co jsem kdy hral... i age of conan me bavil 3x vic.
      Timto u me bioware skoncilo.
  • Už se těším až to bude free 2 play :D
    • Cahir
      Že ty se na to netěšíš kvůli hraní bez měsíčních poplatků, ale protože ti bude působit perverzní radost neúspěch hry? *3*
    • miker17
      si počkej pár let......
  • Divotvurce
    Mohli s tím počkat aspoň do konce června a ne to dát zadara zrovna teď, když jsou zkoušky.
  • Tahle hra není špatná, to né. Ale proč bych proboha měl poněkolikáté hrát to samé v bledě modrém? Ty rozdíly oproti ostatním MMO typu WoW jsou natolik malé, že mě příliš neláká za to platit...
    • Cahir
      Ne každého bere lore WoW či LOTRO. Navíc, příběh a questy jsou oproti jiným MMO v TORu na vyšší úrovni, což je pro typického MMO hráče sice prvek podružný, ale někoho (třeba mě) to zase bere.

      Trh rozhodne. Jestli SWTOR přežije, očividně zaplnil prázdnou díru v herním světě...
  • Nevíte někdo jak velký je ten instalační soubor,resp.kolik místa na disku mi to zabere?
    • bobsh
      Až moc na to, abych si to jeden víkend zkoušel a pak zas smazal
    • 39 giga + nejake drobne
      • PreidaQ
        Jestli máš pravdu ty... tak je to fakt síla. *8*
        • deridon
          nevim kde vzal tak velké číslo.. já měl něco málo přes 20 Gb.. možná má multilang verzi
          • Shaker
            nebo updatoval betu, tam je prej spousta souboru, co uz neni ve hre potreba
    • Ringwraith
      Přes 20GB.
  • Od preorderu nehraju pomalu nic jiného. Prostě Kotor online, má své mouchy, ale do budoucna jistota, že se tam něco bude dít. Je to hra pro altoholica. *3*
    • No podle všech těch ohlasů, které od hráčů čtu, to vypadá, že už se tam toho moc dít nebude *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit