Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podobne YT kanaly vubec nesleduju, ale tento byl jeden z tech, co se nebali rict pravdu tak jak to je? (Narozdil od spousty jinych pisalku). Skoda ho..
  • Khanemis
    Rakovina je neskutečné svinstvo...jen bere a nic nevrátí zpátky. Jako vždy škoda mladého života, zvláště, když šlo o někoho kreativního, který po svém naopak světu něco dával (bez ohledu na to, zda s ním musel nutně každý souhlasit).
    Na odlehčení dodám, že odejít v kristových letech je stylové. Třeba se ještě dočká za pár dní vzkříšení. Úplně bych na to nesázel, ale už se staly i divnější věci, třeba když ve 12. století pršeli v Burgundsku sledi.
  • Nejlepsi herni youtuber. Vpodstate udelal vsechny herni platky naprosto zbytečnými.
    Rozum, integrita, nazory.

    Ale miliarta vykansorovanych youtuberu co zasvinuji prostor stale funguje dál.

    Ach jo.

    Doufam ze ruzny hry mu udelaj statuty ve svojich virtulanich svetech.
  • Bude mi neskutečně chybět. Narazila jsem na něj před pár lety přes WoWCrendora (kdyby to TB věděl, tak by mi dal :D) a od té doby jsem k němu měla neskutečný respekt. Jeho kritiky byly upřímné a pravdivé, nikdy neměl problém s tím říct něco kontroverzního, ačkoli věděl, že to spoustu lidí pochopí špatně a jak oni sami chtějí. Bojoval za spotřebitele proti developerům počítačových her, nebál se je zkritizovat za spoustu prasáren, co udělali. Jeho (britský) břitký humor mi vždycky byl vlastní a Co-Optional Podcast + Co-Optional Lounge byly pořady, u kterých jsem vydržela hodiny a dodávalo se mi obrovské zábavy. Ten člověk zahýbal s celým herním světem... 33 let je opravdu málo a stejně toho dokázal více než většina lidí v jeho věku. Čest jeho památce a upřímnou soustrast nejen jeho rodině, ale i jeho přátelům, která vzal pod svá křídla...
  • Preed
    Sledoval som ho v zásade od začiatku ako začal robiť videa o bete cataclysmu aj s Jessie Coxom, keďže ako hráč wowka som to vtedy hodne žral, v rôznych intenzitách som ho sledoval v priebehu rokov a je to veľká škoda, jeho názory boli v absolútnej väčšine racionálne a mal čo povedať, nebol to žiadny youtube šašo ale plnohodnotný herný kritik ktorý mal čo povedať k veci, podporoval indie hry, bojoval proti neférovým praktikám v biznise a podobne. RIP
  • driv jsem hledal nekoho jako on ke sledovani. nenasel. ted uz asi nenajdu. kritizoval a argumentoval. nekdy po pravu, nekdy zbytecne, ale vzdy byl ten kterej se nenechal zastrasit a drzel se sve nezavislosti v nazorech na ostatnich. to byla vec kterou si clovek odnesl z jeho hodnoceni her. nazor. dnes je to vesmes samej sponzorovanej content a taky ta "pravda" podle toho vypada
  • Smutná zpráva. Velký sympaťák. Vůbec jsem nevěděl, že se tak dlouho léčil, ale čas od času jsem shlédnul jeho videa. RIP
    • zhlédnul*
  • Velka strata, nebude lahke najst niekoho s podobne kvalitnym obsahom. Poslednu dobu uz sice prilis netvoril obsah, ale aj tak som dufal, ze sa ztoho este dostane.
    • Trochu jsi naťukl zajímavou věc - YT se pomalu ale jistě stalo součástí herní komunity, proto když games.cz pravidelně informuje už i o hardwaru, deskovkách, často tu vidím i filmové recenze, proč více nezabrousit taky do problematiky YT/Twitche? Upřímně, nedokážu najít streamera/oldschool srdcaře (a nemusí mu být 35+), který se pouští do recenzování nových titulů se seriozní a věcnou kritikou, platnou novodobým standardům. Prostě ta mainstream uřvaná škola PewDiePie mi nevyhovuje a všichni rozumní streamují jen retro. Přesto v kostech cítím, že ty borce které hledám a které bych sledoval, tu jsou, jen je nemůžu najít. Celý Youtube je z 80% splaška, zkoušel jsem chvíli poctivě prohledávat, ale fakt se to nedalo...
      • Počkej, to jako že lidi z tiscali budou v pracovní době hledat youtubery, na které by ses mohl dívat, místo toho, aby jsi četl games.cz a koukal na games.cz videa na youtube?
  • To je skoro vzdycky tak. Ti nejlepsi odchází nejdříve *9*
  • Odulin
    Škoda každého života, který si to svinstvo takhle brzy vezme...ostatnė hodnė z nás čeká bohužel něco podobného, proto pařte a radujte se ze života, dokud to jen jde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit