Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 33 mi prijde už jako hodne pokročilý vek takže jakýpak copak. I když je pravda že by bylo lepší kdyby umrel nekdo z redakce treba polacek pechacek smutny slavik nebo tmejova. *3* *15* *6* *7*
  • http://www.imagehosting.cz/?v=1527338720.jpg
    • Nejde vidět co tomu předcházelo...
    • ...chcelo by to dajaký kontext...
  • Umřel kolega právník, který viděl šmejdovské praktiky v herním průmyslu a důsledně na ně upozorňoval. Odvedl pro nás hráče obrovský kus práce. Takže so long, and thanks for all the WTF is...
  • TheGGG
    je to tragické, ale jako člověk mě byl nesympatický.... urejpanec, který si založil kariéru na tom, že napadal hry a to v 95 % případů ty kvalitní. Každopádně každá smrt je smutná, tak nechť nyní konečně nalezne klid
    • Co já vím, tak nenapadal většinou přímo hry, než vývojáře a jejich politiku.
    • Počkal jsi s jeho kritikou alespoň den po jeho smrti. To oceňuji. Na Twitteru se našli kokoti, kteří nečekali a kritizovali přímo pod oznámení od jeho manželky...
  • Nejlepsi herni youtuber. Vpodstate udelal vsechny herni platky naprosto zbytečnými.
    Rozum, integrita, nazory.

    Ale miliarta vykansorovanych youtuberu co zasvinuji prostor stale funguje dál.

    Ach jo.

    Doufam ze ruzny hry mu udelaj statuty ve svojich virtulanich svetech.
  • https://img.fireden.net/v/image/1525/14/1525143641213.png

    https://i.imgur.com/BVm2j4W.jpg
    • ucho
      1) psát někomu něco takového není hezké, o tom žádná
      2) De mortuis nil nisi bene - o mrtvých jen dobře. není hezké něco takového teď vytahovat
      • TheGGG
        jak se do lesa volá...
        • ucho
          ... tak se ucho utrhne. jo, znám.
    • Srabe.
      • Pročpak?
  • Jeden z poledních rozumných YT....
  • Velka strata, nebude lahke najst niekoho s podobne kvalitnym obsahom. Poslednu dobu uz sice prilis netvoril obsah, ale aj tak som dufal, ze sa ztoho este dostane.
    • Trochu jsi naťukl zajímavou věc - YT se pomalu ale jistě stalo součástí herní komunity, proto když games.cz pravidelně informuje už i o hardwaru, deskovkách, často tu vidím i filmové recenze, proč více nezabrousit taky do problematiky YT/Twitche? Upřímně, nedokážu najít streamera/oldschool srdcaře (a nemusí mu být 35+), který se pouští do recenzování nových titulů se seriozní a věcnou kritikou, platnou novodobým standardům. Prostě ta mainstream uřvaná škola PewDiePie mi nevyhovuje a všichni rozumní streamují jen retro. Přesto v kostech cítím, že ty borce které hledám a které bych sledoval, tu jsou, jen je nemůžu najít. Celý Youtube je z 80% splaška, zkoušel jsem chvíli poctivě prohledávat, ale fakt se to nedalo...
      • Počkej, to jako že lidi z tiscali budou v pracovní době hledat youtubery, na které by ses mohl dívat, místo toho, aby jsi četl games.cz a koukal na games.cz videa na youtube?
  • driv jsem hledal nekoho jako on ke sledovani. nenasel. ted uz asi nenajdu. kritizoval a argumentoval. nekdy po pravu, nekdy zbytecne, ale vzdy byl ten kterej se nenechal zastrasit a drzel se sve nezavislosti v nazorech na ostatnich. to byla vec kterou si clovek odnesl z jeho hodnoceni her. nazor. dnes je to vesmes samej sponzorovanej content a taky ta "pravda" podle toho vypada

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit