Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro mne je zábavné, že jsem ho nejdříve neměl rád, protože byl "konkurencí" jesse coxe v cataclysm betě. schválně jsem odmítal sledovat jeho videa. samozřejmě jsem nakonec nakouknul, co a kdo to vlastně je a od té doby jej více či méně sleduju. díky němu jsem sledoval starcraft, i když mě to nikdy nezajímalo a nikdy jsem ho nehrál. díky němu jsem poznal spoustu zajímavých her (brothers, bastion, terraria, ftl). bylo vždy zajímavé sledovat jeho názory a přestože měl občas úlety, byl to pro mě člověk, který dokázal rozdmýchat vody v herním průmyslu, ať už při poukazování na špatné praktiky společností, nebo při podpoře indie her. za svou kariéru youtubera udělal obrovský pokrok a věřím, že kdyby neměl takové problémy, tak by dokázal překonat hranice internetových médií a uspěl by i v oblastech širší veřejnosti.
  • posledne roky mu vcelku prestalo ist, ale to prisudzujem rakovine. Btw are traps gay? .Po tejto otazke na jeho homoconu, vyputal hon nancarodejnice i ked sa ocividne jednalo o troska nemiestny zart. Sam kriyizovat vedel, ale absolutne nevedel primat kritiku vid komenty na youtube a jeho sprava twitru. Mal som k nemu kedysi repekt ale ten vyprchal. Aj ci tak RIP. Mladi ludia by nemali zomierat *9*
  • Bude mi neskutečně chybět. Narazila jsem na něj před pár lety přes WoWCrendora (kdyby to TB věděl, tak by mi dal :D) a od té doby jsem k němu měla neskutečný respekt. Jeho kritiky byly upřímné a pravdivé, nikdy neměl problém s tím říct něco kontroverzního, ačkoli věděl, že to spoustu lidí pochopí špatně a jak oni sami chtějí. Bojoval za spotřebitele proti developerům počítačových her, nebál se je zkritizovat za spoustu prasáren, co udělali. Jeho (britský) břitký humor mi vždycky byl vlastní a Co-Optional Podcast + Co-Optional Lounge byly pořady, u kterých jsem vydržela hodiny a dodávalo se mi obrovské zábavy. Ten člověk zahýbal s celým herním světem... 33 let je opravdu málo a stejně toho dokázal více než většina lidí v jeho věku. Čest jeho památce a upřímnou soustrast nejen jeho rodině, ale i jeho přátelům, která vzal pod svá křídla...
  • To je skoro vzdycky tak. Ti nejlepsi odchází nejdříve *9*
  • Anon-ym
    Nebyl jsem nějaký skalní fanoušek, ale jeho "WTF is ..." videa pro mě byly vždycky špička. Navíc jako jeden z mála prominentních youtuberů nelezl herním společnostem do zadku a bojoval s jejich anti-consumer praktikami (pre-ordery, lootboxy atd.).

    Bude mi chybět.
    • Přesně tak. Dobře si pamatuji, jak si různé firmy nechali od něj zrecenzovat hry pod vidinou skvělé reklamy na jejich hru. On ji ale kolikrát místo vynášení do nebes poslal ke dnu a firmy se s ním pak chtěly soudit a posílaly mu na kanál copyright striky. Všechno tohle ustál. A pak ho potká taková smůla.
      • Fuck Konami. :)
  • Cloveku to da vzdy namet k zamysleni kdyz je to jeho vrstevnik... co v tak mladem veku stihl dokazat... a jak velice smrtelny clovek je... kdyby to byla nehoda, je to blby, nehody se stavaj, ale ve 33ti rakovina... f*ck... :-/
  • ripper
    :-(
  • Smutná zpráva. Velký sympaťák. Vůbec jsem nevěděl, že se tak dlouho léčil, ale čas od času jsem shlédnul jeho videa. RIP
    • zhlédnul*
  • Preed
    Sledoval som ho v zásade od začiatku ako začal robiť videa o bete cataclysmu aj s Jessie Coxom, keďže ako hráč wowka som to vtedy hodne žral, v rôznych intenzitách som ho sledoval v priebehu rokov a je to veľká škoda, jeho názory boli v absolútnej väčšine racionálne a mal čo povedať, nebol to žiadny youtube šašo ale plnohodnotný herný kritik ktorý mal čo povedať k veci, podporoval indie hry, bojoval proti neférovým praktikám v biznise a podobne. RIP
  • To je velká škoda a velmi smutná zpráva. Zhruba před pěti lety jsem se na TB hodně díval, na jeho postřehy o herním průmyslu a na sérii WTF. A vždycky jsem si pustil jeho Best of žebříček a pak z něj zkoušel hrát hry.

    V posledních letech se na můj vkus trochu moc přiklonil na stranu indie vlny, ale nepřišlo mi, že by byl nenávistný nebo agresivní, jako někteří jiní. A velké komerční hry neignoroval, takže jsem jeho názory bral vážně.

    A vždycky perfektně u každé hry zrecenzoval options.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit