Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždycky ve mně hrkne, jak vidim v nadpisu Half-life :)
    • Hanzales
      Taky ve mně vždycky hrkne/prdne. Sám ale nevím, jestli se těším více na HLEP3, nebo na Black Mesa (Source). A taky netuším, co nakonec bude dříve. Obě hry by na nás teoreticky mohly vybafnout ještě letos, ale spíše radši nečekat moc no.
      Každopádně až vyjde MBS, tak ve mně spíše pořádně škubne a snad mi to neutrhne končetiny, abych měl čím hrát. Jo no, asi se více těším na ten BMS :)
    • okamzite zaostrim na na clakon a dufam :D...a ono vzdy nic :D
    • autobusar
      Ja radšej hrknem jednu do seba.
      • a pak jdeš vozit živé lidi, co ty kulišáku? :D také ve svém autobuse, když čekáš na zastávce vykuřuješ? To by jednoho porazilo anebo jsi také krutopřísňák, který nedovoluje pít a jíst za jizdy i kdybys měl chcípnout žizňou? *1* . Kámo s tebou bych se mohl vozit celý den.
        • Hanzales
          Tyve třeba má jen rád autobusy, nebo ani možná to ne....
          Teda spíše to vypadá, že tobě nějaký autobusák dříve něco udělal ;o)
    • Amylee.Anderson
      True story.
  • Jestli se tý hry fakt někdy dožiju ,tak koupím nějakou extra mega super hyper edici hry ,balení Red bullů a beru si týden dovolenou.Vím že mladší hráči to naše fandovství nepochopěj,ale kdo na half-life vyrůstal tak ví ;)
  • od HL 2+episody jsem stale neral lepsi strilecku(tim nerikam ze vsechny byly spatne)..ted me napadlo ze si to dam znovu:)
  • GlaDOS
    Doufám, že pokračování HL pak oznámí nějakým ARG, jako v případě Portalu 2. Když sem si tak procházel obrázky Atlase a P-Bodyho v ASCII artu (které byly chytře umístěné na BBSce), když šikovná komunita rozlouskla SSTV vysílání a převedla to na obrázky, tak sem si říkal, jak je to lepší, než když nás PR masíruje už rok před vydáním stovkami screenů.
  • Souhlasím .

    Jak jsem viděl half life nadpis ihned jsem vše nechal být a šel se podívat .

    Doufám je HL3 bude .
  • Vííííc ...... my chceme vííííííííííííííc.
  • autobusar
    Tiez by mohli spravit novy diel Bikini Karate Babes http://www.youtube.com/watch?v=NVF0puoKMGs
    • hra pro panice? :D
  • michaliuz18
    toť este viac ocakavana hra nez nejaky diablo, half life je proste half life , a cim dlhsie cakame tym sa urcite viac dokakame ked pride nejake skutocne info ze hra je na ceste ... a ja verim za ta infoška je za dverami :)
  • I když na venek, a v mysli, jsem poračování už dávno zavrhnul, to abych měl větší klid, tak sále, někde hluboko uvnitř, ve skrytu nejtemnějšího stínu mé duše, stále věřím.......
  • miker17
    zaručeně pravý artwork z Half-Life 3:
    http://darrengeers.deviantart.com/#/d4p99ww

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit