Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DangerousDave
    *1* teraz si trochu šlapeš po jazyku - čo je epizoda 1 a epizoda 2 ? čo je lost coast ? veď to je všetko half-life, napokon Portal má takisto k Half life na skok, takže ich ten prekliaty HL asi baví, nie ? *3* už len keby si spojil epizódy máš velmi kvalitnú hru so štandartnou 8h hernou dobou, tento základ by stačilo len trochu posunúť o úroveň vyššie a máš HL3 ako vyšitý.
  • Nesmysli to rozhodně nejsou. Možná z tvého pohledu. Uvědom si ale, že Valve prostě musí jít dál a dělat i jiný hry. Ono ani pro ty vývojáře to asi nebude med, když by měli dělat pořád jenom na HL...
  • DangerousDave
    keby energiu ktorú vložili do dvoch epizód vložili do HL3 tak by tu dávno bol niekedy v roku 2008 najneskôr 2009 *7* nehovor že nie, času a prostriedkov mali viac ako dosť ... ale radšej šaškovali s nezmyslami ako Lost Coast alebo neskôr s polohrami ako Alien Swarm a pod.
  • Mohli, ale nemuseli. Ono okolo roku 2007 přišlo Valve na jiný styl organizace. Vývojáři dostali více svobody a firma se začala soustředit na jiné hry. Dost možná bysme právě teď ještě čekali na to tvoje HL3.
    Ty epizody je spíš lepší brát jako datadisk. Já k nim tak přistupuju a jsem celkem spokojen. I přesto doufám, že se Valve k epizodám už nevrátí.
  • Keby aspoň konečne spravili Black mesa Source. To je tiež nekonečný príbeh... *13*
  • miker17
    zaručeně pravý artwork z Half-Life 3:
    http://darrengeers.deviantart.com/#/d4p99ww
  • DangerousDave
    áno, podľa mňa epizódy svojim spôsobom degradovali a rozbili sériu. Keby namiesto epizód pracovali na trojke tak dnes čakáme na HL4 a trojka mohla byť 3x lepšia ako obe epizódy dokopy...

    HL2: 2004
    HL3: 2008
    HL4: 2012
  • DangerousDave
    ajejej kolko minusiek, zdá sa, že stará generácia je definitívne out *1*
  • hra pro panice? :D
  • V tom případě nevíš co to je hype.
  • To nikdo nevi.Ale pravdepodobne dalsi HL bude uz rovnou HL3.
    I sami tvurci v nejakem rozhovoru drive priznali,ze episodicky model jim nejak nevysel a je to pro ne slepa ulicka.
  • DangerousDave
    neviem či konina ale toto je skôr opak prehypovanosti ... ale súhlas, že naj bola vo svojom čase jednotka, tá amotsféra v BM nemala chybu i keď HL2 bol vcelku dôstojný nástupca. Epizódy ma už moc nebavili a hral som ich skôr zo zotrvačnosti. Tretiu epizódu hrať nebudem, už mi to trápne naťahovanie deja lezie krkom. Buď nech príde poriadny HL3 ktorý spôsobý revolúciu v sérii alebo nech sa na to vy*erú.
  • od HL 2+episody jsem stale neral lepsi strilecku(tim nerikam ze vsechny byly spatne)..ted me napadlo ze si to dam znovu:)
  • dolecm
    kam se hrabe DNF. tohle bude nejprehypovanejsi konina vsech dob. Zlate casy prvniho dilu...
  • GlaDOS
    Doufám, že pokračování HL pak oznámí nějakým ARG, jako v případě Portalu 2. Když sem si tak procházel obrázky Atlase a P-Bodyho v ASCII artu (které byly chytře umístěné na BBSce), když šikovná komunita rozlouskla SSTV vysílání a převedla to na obrázky, tak sem si říkal, jak je to lepší, než když nás PR masíruje už rok před vydáním stovkami screenů.
  • calwin
    tak half life je kapitola sama o sebe... ale trvá im to jak lačnému sranie... vážne je potrebené aby sme tak dlho čakali na zakončenie druhého dielu? boh ich chráň aby nebola už dalšia epizóda 4 ... pri half life asi aj zostarnem
  • Jestli se tý hry fakt někdy dožiju ,tak koupím nějakou extra mega super hyper edici hry ,balení Red bullů a beru si týden dovolenou.Vím že mladší hráči to naše fandovství nepochopěj,ale kdo na half-life vyrůstal tak ví ;)
  • Hanzales
    Tyve třeba má jen rád autobusy, nebo ani možná to ne....
    Teda spíše to vypadá, že tobě nějaký autobusák dříve něco udělal ;o)
  • a pak jdeš vozit živé lidi, co ty kulišáku? :D také ve svém autobuse, když čekáš na zastávce vykuřuješ? To by jednoho porazilo anebo jsi také krutopřísňák, který nedovoluje pít a jíst za jizdy i kdybys měl chcípnout žizňou? *1* . Kámo s tebou bych se mohl vozit celý den.
  • Hanzales
    Taky ve mně vždycky hrkne/prdne. Sám ale nevím, jestli se těším více na HLEP3, nebo na Black Mesa (Source). A taky netuším, co nakonec bude dříve. Obě hry by na nás teoreticky mohly vybafnout ještě letos, ale spíše radši nečekat moc no.
    Každopádně až vyjde MBS, tak ve mně spíše pořádně škubne a snad mi to neutrhne končetiny, abych měl čím hrát. Jo no, asi se více těším na ten BMS :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit