Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to mám dohrané,akorát zamrzí že nejni pokračování nějaké romance třeba s Triss neb Yen a jedno vyspání se Sianou je trošku málo.Na konci ve vinici čeká překvapení,u mě to byl Marigold,což docela dobře nechápu proč tan nebyla Triss nebo Yen,na čem je to závisle,hru jsem spustil pouze o víně a krvi a nevšimal jsem si vedlejších questu a plnil jen příběh tak nevím jestli je to tím.Díka za info víc takových her *3* *14*
  • Já se tak těším, ale to nejdříve musím najít staré savy, které jsem určitě zálohoval, ale nemohu je najít. *16*
  • Pokud to už někdo ví, není ten známý Regis, když je ten datadisk o upírech a tak? Jetli jo, tak hned kupuju
    • Zir074
      Ano je.
  • Hra super.. k tomu videjko s titulky:
    https://www.youtube.com/watch?v=K5JEUUUoJ-E
  • Ma taky nekdo spatby popis u novych ctyrech obecnych skilku?Napr. Misto gurmet tam mam huntsman a ze to dubluje efekt trofeji ale ikona je lahev a vedle hrozny a kdyz sem koukal na nejaky letsplaye tak tam byl vzdycky gurmet.
  • v zaklinaci 3 jsem stravil asi 140 hodin, dobra hra, ale to ze vyjde tohle rozsireni je mi vice ci mene jedno. Preci jen jsem se tam ke konci uz dost nudil, tak nevim jestli by to nahodou nepokracovalo, ta nuda. Krome skvele narace a postav ta hra nemela zas az tak moc co nabidnout, a luxovat nekonecne otazniky po mape kde se deje poard to same dokola a odmena nulova zacne taky nudit. Ale tak mozna nekdy casem si to zahraju.
    • na Skellige jsem se taky nudil. Problém těch otazníků byl, že nenabízely prakticky žádnou odměnu, protože loot byl všude junk, tj horší než zaklínačská výbava. Nesouhlasím se skvělou narací. Naopak, příběh byl o klišoidní a o ničem. Dvě třetiny hry jsi hledal Ciri, pak svedl bitvu o Kaer Morhen (ta zaklínačská pařba byla nejvtipnější a nejlepší část hry) a pak zabil záporáky. Předvídatelné, nenápadité. Bylo tam taky málo typů monster, navíc se vyskytovaly všude po mapě, tj. stejní utopenci ve velenu jako na skellige. Hra byla lehká. RPG prvky o ničem.

      Jako jo, nějakým způsobem jsem se bavil, alespoň těch prvních 70 hodin, pak už jsem to chtěl jen dokončit.
      • Zdravím, ťa a písať takmer to iste do každého príspevku ako tie, driztty, to ťa nenudí, slušnosť, musí byť, prosím neber ma zle, ja taktiež mám obdobný názor na hru, srandoval som len.

        Ako najprv som si povedal nie, však fóra sú na to, potom som do toho šiel a zaplietol sa,
        a keď vidí človek, povedzme niečo napísane, takmer vždy to isté, len v inom prevedení či koncepte v každom príspevku, tak je to ako z príbehmi veľkých hier, vždy to iste, niekedy trošku odlišné, len v inom trošku odlišnom pre-rozprávaní či skôr podaní.

        Nechcel som ťa uraziť, ja tiež súhlasím z tebou, lebo i keď hru uznávam fakt, ale OPORTI jednotke by som jej dal maximálne ako celku 7,9 z 10 bodov. Niektoré tie veci sa v tej veľkosti postupne strácajú to áno. Ale i tak som vďačný za tie dvoje kvalitné data-disky.

        Príspevkom som chcel povedať, že čo si napísal už bolo videné mnohokrát , jasne na to sú tie fóra , i keď niekedy by potrebovali zrušiť. Nebolo by Lepšie viesť tie dohady priamo s CD projektom, tak ako ja . CD projekt bol voči zatiaľ vždy férový, dokonca mi dal súkromné informácie o druhej veľkej hre po Cyberpunku, prezradiť môžem len to že, oproti cyberpunku bude ta hra bližšia Zaklínačovi , pozor, len oproti , to jest myslené . Nevime či bude ďaľší diel, ale skôr ako o osem rokov to nebude, vid daľšie štyri roky, či skôr každé štyri roky, máme sa na čo tešiť.
      • Femto
        skvělá narace a klišoidní příběh se nějak vylučuje?
        • fajn, hnidopichu, ani skvělá narace nedokázala zachránit nenápaditý a podprůměrný děj.
          • Femto
            to už je lepší.
  • tak jsem dneska sejmul Správce z dataku,pak už jenom pomužu Iris... Olgierdovi zachráním duši(skusím ten jejich rodovej mečík)a šup do Tuissantu s lvl68...
  • Nejdeilnějí DLC všech dob i časů.
    • Nejideálnější? jo souhlasim :)
  • Jak se dostanu uplně do posledního kola turnaje... Vždy vyvolí jako vítěze toho rytíře ve zlatém brnění a to jsem sám na bojišti... *7*
    • Protože to není vyhlášení vítěze té bitky, ale celého rytířského trojboje, takže pokud jím byl zvolen Palmerin, tak jsi nevyhrál jednu z předchozích disciplín. Schválně se podívej na ten quest deníku, jestli u něj nemáš někde červenej křížek.
  • "Doteď mě fascinuje (a coby hráče rozčiluje), že nadčlověk, který před snídaní vymlátí pevnost s dvaceti zloduchy, nepřežije pád z druhého patra."

    Jo, kdyby ze druhého, to bych si mohl hvízdat, ten můj nemotora nedokázal skočit ani z prvního. :-D
    Jinak skvělá recenze.
    • Stačí držet mezerník (nebo možná C - ted přesně nevím).
      Geralt po dopadu udělá kotoul a je v pohodě.
      Bohužel na to nebylo v tutoriálu moc upozorněno a tak hráči amateři respektive recenzenti (i když to je to samé) umírali při skoku z výšek.
    • Asharak
      Bohužel, musíš skákat ze hřbetu koně, tomu to nevadí.
    • Během hraní jsem neměl problém skočit ze 3-4 metrů beze ztráty života, pokud ty ano, tak si asi nedával pozor při tutoriálu, a to není chybou hry.

      Jinak Geraltovi nadlidské schopnosti spočívají hlavně v rychlosti pohybu a reflexů a zlepšené regeneraci, rozhodně to není žádnej Cpt. America nebo Spiderman, aby skákal ze střech a metal kolem sebe metrákovými věcma.
      • *Geraltovy
    • Femto
      stačí těsně před dopadem udělat kotoul a přežije i z toho druhého patra :)
      • kotrmelec simulator :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit