Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych neřekl, že je Fortnite špatnej jen proto, že je zadarmo. Samozřejmě, hodně lidí hraje tu hru jenom proto, že je zadarmo, což trochu oslabuje komunitu, ale i tak má ta hra svůj "styl".
    Někomu se nemusí líbit hra s "komiksovou" grafikou, někomu zase ano. Přijde mi to podobné jako srovnání jako TF2 vs CS:GO – někomu se grafický víc líbí jedno, někomu druhý, podobně je na tom gameplay – "realistická" bojová simulace nebo nereálné zbraně a vtipné postavy...
    Já volím druhou možnost, ale je to můj, subjektivní názor. Ať každej hraje, co ho baví.
    • aj mna bavia stylove hry. Ja si chcem zahrat jednoducho zabavnu hru pri ktorej sa da dobre sutazit. Call of Duty ma svoj styl, Overwatch ma svoj styl, Quake, Fortnite, dota. Jednoducho su to videohry a nie simulatory. Na take kravinky cas nemam a zapinam to s tym ze sa chcem zabavit a nie riesit co je a nieje realne.
  • Umírající hra co si zaslouží zemřít žaluje největší cancer od dob Moby a minecraftu. Nevidím jediný verdikt soudu, který by mě zklamal.
    • "největší cancer" - ty jsi asi hustej englishman, co?
      • Cancer - latinsky souhvězdí Raka
      • jj
  • Se mi líbí jak Kiddo wars co je větší sra*ka jestli PUBG nebo Fortnite se přenesly i sem :)
    • Přesně tak, přitom to je z bláta do louže.
  • no pubg idu pocty hracov riadne dole teraz co pozeram. Dufam ze v Oktobri aj na ukor COD.
  • Bude zaujimave sledovat Call of Duty.
    Pubg sa mi moc nepaci, je to zbytocne militaristicke a vyzera to ako nedokoncena hra. Fortnite nieje zly, je rychlejsi, arkadovejsi ale neznasam to stavanie. To je totalna hovadina. Strelis po niekom a zacne stavat steny ako pomateny.

    CoD by mohla byt zaujimava alternative medzi tymito dvoma hrami ktore mi moc nesedia :D
    • P.S.
      a samozrejme bez dedikovaných serveru
    • jj ale čekal bych spíš menší mapu a mnohem mín hracu. tak 10 max
      • tazko povedat, nevyzera tak malo a este tam budu navyse aj vrtulniky. na male rychle hry budu klasicke herne mody. dufam ze sa bude hrat aj snd. ten moze byt dobry
  • No jako po tom co je PUBG za šmejdskou zabagovanou a zalagovanou hru se vůbec nedivím. Také jsem přešel na Fortnite. *1*
    • vidis a ja zase presel z omalovankoveho fortnite na pubg a jsem spokojenej *14*
      • najlepsi kompromis podla mna call of duty. mne sa moc nepaci pubg po vizualnej stranke a posobi to ako nedokoncena hra
      • Ideální stav. Jinak k tomu enginu njn. to už tak bývá když si nenapíšeš svůj vlastní. Každopádně i tak ho neumí moc použít *1*
    • Ja sice nehraji ani jedno, ale je taky otázkou jestli Epic jako majitel Unreal enginu nehází Pubg klacky pod nohy a jestliže někdo okopíruje v podstatě 80 procent hry včetně mapy tak to poukazuje na vychcanost Epicu .
  • A co H1Z1 nebo Rust? ty tady byly ještě před tímhle BUGfestem (no i když u H1Z1 ty bugy...no..noo :D)
  • Doprdele,úplně mě dostává to že se tady hádáte co je lepší,mě se líbí obě hry a nemůžu soudit co je lepší jestli Fortnite nebo PUBG, Fortnite hraji ale PUBG nemám takže nemůžu soudit co je lepší
  • Khanemis
    Otázkou je, zažaluje teď také EA (vlastníci práv bývalého Westwoodu) Activision Blizzard za první Warcraft nebo je to již právně promlčené?
    • Ale prdlajz... Herní žánry není možné patentovat. Pamatuješ si spor DOTA 2 vs Heroes of the Storm (tehdy ještě DOTA All Stars) kvůli DOTA v názvu? Taky to nakonec utichlo...
      • Khanemis
        Samozřejmě, že si nejde žánr patentovat, o to mi i šlo:)
  • PUBG to nevyhraje, ale Fortnite je nehratelnej, protoze je z pohledu 3. osoby. Competitive shooter, kde se muzes bestrestne divat za rohy a pres zdi? Normalne by se za takovyhle veci bannovalo. Tady to je jen proto, aby se lidi mohli koukat na svy vyhozeny penize v priblblejch skinech, coz jen tak mimochodem ruinuje prakticky celou hru. To je ale bohuzel sekundarni vec, prachy maj prednost pred hratelnosti.

    PUBG mi je mnohem sympatictejsi. Tam aspon meli koule implementovat FPP mod, kterej se okamzite stal popularnejsi nez TPP.
    • FPP mod, kterej je od implementace furt zalagovanej? OK

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit