Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já krajů fortnine za peníze sejvold a pabdží nehraju
  • Jack1947
    Sice jen Alpha ale párkrát jsem si zahrál Paladins Realm a docela bavilo líbí se mi že kraftování se vylepšují scjopnosti a zbraně... dokonce jsem byl na 3tím místě. Jen to chce do budoucna trochu poladit skiny aby tam nepobíhalo jen 4 stejní vojáci nebo kdo to je. Na chvilkové odreagování super.
  • tazko povedat, nevyzera tak malo a este tam budu navyse aj vrtulniky. na male rychle hry budu klasicke herne mody. dufam ze sa bude hrat aj snd. ten moze byt dobry
  • P.S.
    a samozrejme bez dedikovaných serveru
  • jj ale čekal bych spíš menší mapu a mnohem mín hracu. tak 10 max
  • aj mna bavia stylove hry. Ja si chcem zahrat jednoducho zabavnu hru pri ktorej sa da dobre sutazit. Call of Duty ma svoj styl, Overwatch ma svoj styl, Quake, Fortnite, dota. Jednoducho su to videohry a nie simulatory. Na take kravinky cas nemam a zapinam to s tym ze sa chcem zabavit a nie riesit co je a nieje realne.
  • Bude zaujimave sledovat Call of Duty.
    Pubg sa mi moc nepaci, je to zbytocne militaristicke a vyzera to ako nedokoncena hra. Fortnite nieje zly, je rychlejsi, arkadovejsi ale neznasam to stavanie. To je totalna hovadina. Strelis po niekom a zacne stavat steny ako pomateny.

    CoD by mohla byt zaujimava alternative medzi tymito dvoma hrami ktore mi moc nesedia :D
  • to si nejak poplietol. V r6 sa nehra podobne ako CSko ale naopak v call of duty, search and destroy
  • najlepsi kompromis podla mna call of duty. mne sa moc nepaci pubg po vizualnej stranke a posobi to ako nedokoncena hra
  • sankuri
    Tak vam nevim, me ty hry prijdou retardovane uplne stejne, takze na te zalobe mozna neco bude
  • no pubg idu pocty hracov riadne dole teraz co pozeram. Dufam ze v Oktobri aj na ukor COD.
  • Já bych neřekl, že je Fortnite špatnej jen proto, že je zadarmo. Samozřejmě, hodně lidí hraje tu hru jenom proto, že je zadarmo, což trochu oslabuje komunitu, ale i tak má ta hra svůj "styl".
    Někomu se nemusí líbit hra s "komiksovou" grafikou, někomu zase ano. Přijde mi to podobné jako srovnání jako TF2 vs CS:GO – někomu se grafický víc líbí jedno, někomu druhý, podobně je na tom gameplay – "realistická" bojová simulace nebo nereálné zbraně a vtipné postavy...
    Já volím druhou možnost, ale je to můj, subjektivní názor. Ať každej hraje, co ho baví.
  • Přesně tak, přitom to je z bláta do louže.
  • Doprdele,úplně mě dostává to že se tady hádáte co je lepší,mě se líbí obě hry a nemůžu soudit co je lepší jestli Fortnite nebo PUBG, Fortnite hraji ale PUBG nemám takže nemůžu soudit co je lepší
  • Fuj pubg fuj fortnite to snad vyhraje
  • Doufám že to PUBG vyhraje
  • KrPa
    me to spise pripada jako kopie dayz, kde jsou nejake pravidla a omezene casem
  • Ideální stav. Jinak k tomu enginu njn. to už tak bývá když si nenapíšeš svůj vlastní. Každopádně i tak ho neumí moc použít *1*
  • Jack1947
    Trochu mi to připomělo s těmi bugy "Early days of Dayz early alpha" to taky byla sranda.
  • Cancer - latinsky souhvězdí Raka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit