Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tohle je pro mne jako blesk z čistého nebe.

    Stará Praha, Golem, Rudolf II. Osobně by mi vůbec nevadilo, kdyby tam Golem třeba ani nevystupoval. Ta "vodovková" stylizace je taky nádhera. Jetšě kdyby se tak povedlo Vávrovo husitské RPG a západ by si všimnul, že existuje i jiné pojetí této doby, protože draků a podobných hovadin už mám plné zuby....
    • PLuto.petr
      Jj, období Rudolfa II. je v herní branži hodně "neprobádaná" oblast skrývající spoustu zajímavých možností, která by mohla zaujmout i zahraniční hráče. Také máme (už hodně let) rozpracovaný scénář k adventuře zaobírající se tímto obdobím...
    • Robotron3
      Jiné pojetí té doby? Copak fantasy je pojetí nějaké doby?
      • Velmi často je to specifické pojetí určité doby, často spíše mixu dob nebo určitého období pojatého alternativně, ale ano, vazby na historii jsou spíše pravidlem, než výjimkou.
        • Robotron3
          A jakou dobu pojímá Baldurs Gate? The Elder Scrolls? Neverwinter Nights? Wizardry? třeba?
          • GlaDOS
            Trisska: Což bohužel nejde, neboť neznáme tvoji adresu, a to ani virtuální. Ale obrázek je fajný.
          • Tikov
            Vrcholný až pozdní středověk? - plátová brnění, stále ještě preference sečných a bodných zbraní (i když se už tu a tam objevují zbraně palné), morové rány, obvyklé zřízení monarchie, cechy a různá jiná privilegovaná společenství. Nic z toho jsem nehrál nějak zvlášť (dohromady asi pár desítek hodin), ale když si odmyslím firebaly, tak to celkem sedí.
            • Trisska
              http://i.img-share.net/L8qo0KNb6i.jpg
            • Robotron3
              Tak už i troll.diskusni to se mnou vzdal, to sem na tom vážně špatně *15*
            • Trisska
              Diskuze s Robotrolem sem už taky vzdala, ale debatovat s kožní vyrážkou mi taky nepřinde zrovna lákavý! Můžete si podat ruce, pánové! *7*
            • Robotron3
              Bavit se s hlupákem je opravdu ode mě hloupost, to uznávám. Už se to nestane.
            • Ale já se debaty nevzdávám proto, že nemám jak odpovědět (navíc odpověď už jsi dostal), ale protože jak si teď sám zmínil, píšeš akorát blbosti...

              A samozřejmě na tvé zážitky s OnLive se velice těším :)
            • Robotron3
              Debaty vzdáváš, protože nemáš jak odpovědět, jen si vymyslíš nějakou hloupost, co jsem někde napsal, a navíc absolutně irelevantní s tématem.
            • Já už jakékoliv debaty s Robotronem dávno vzdal.

              Tuším že to začalo v době, kdy ještě na hrej.cz neustále tvrdil že až přijde tato generace konzolí, tak už je stejně nebude potřebovat, stejně tak i PC, ale spokojí se s OnLive.

              No, alespoň ušetří :)
            • Robotron3
              To že tam někoho sekají mečem a mají tam krále ještě neznamená, že to ztvárňuje nějakou historickou dobu. Podle mě takovéhle fantasy, ač samozřejmě středověkem inspirované, vůbec žádnou historickou dobu nereflektují.
  • Červené oči, to jsem chtěl! :)
  • Žádné strachy, hra se vyvíjí zároveň i pro PC!
    • Android bude? *4*
      • Prozatím to neplánujeme, Android je dost taková ošemetná platforma pro vývojáře. Hra se nemusí chovat na každém zařízení stejně a tak je třeba hodně testování a odlaďování.
  • Že to bude na platformu iOS jste ze slušnosti mohli dát na první řádek, protože takhle jsem byl docela natěšen, ale po přečtení iOS jsem jen plesknul dlaní o čelo a rozhod se další zprávy o českém Golemu ignorovat.
    • Luke
      Nezoufej, bude to i pro PC. Jen ta informace zapadla v rámci komunikačního šumu. V článku to opravíme co nejrychleji.
  • Škoda toho iOS :-( Ne že bych iOS zařízení neměl, ale hry na tom nehraji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit