Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já myslim, že literatura je celkem důležitá pro rozvoj osobnosti člověka. A jestli tu někdo čte Marvellovi komiksy místo normálních knížek, když je mu 20. tak si myslim, že je to trochu sociální problém.

    Sci-fi a Fantasy mám taky rád, ale když se kouknu na fantasyshop, tak se to tam hemží samejma patlaninama - Mass Deffekt, Max Pyne, Starcraft...

    Je to docela zoufalý.
  • RakeW
    No doprdele, teď nevím, mám si to zase nainstalovat...
  • Mno nevím jak vy pane vzdělanej ale já během dospívání tak mezi 15-18 lety četl sci-fi a fantasy a někdy ho pořád ještě čtu. To o čem mluvíš ty mě smrdí povinou čedbou na zš a sš a s té mě bylo od jakživa na blití.
  • RakeW
    Čteme spoustu nenormálních knížek od nenormálních spisovatelů.
  • Přesně to jsem si pustil, než jsem se dal do čtení, bez toho by to prostě nešlo *1* A na to, jak mi byl Max Payne 3 do teď docela volnej, tak mě ten komiks hodně navnadil *4*
  • čtete vůbec normální knihy od normálních spisovatelů? Já během dospívání přečetl snad všechny knížky od Remarqua a Hemingwaye. Spidermana jsem četl, když jsem chodil na 1. stupeň ZŠ (nic proti němu, mám ho rád)
  • A treba si pustiť toto: http://www.youtube.com/watch?v=omQ-7wZTXvI :)
  • UŽ SE TĚŠÍM AŽ SI TO PŘEČTU .jinak doporučuju komix k L4D NEBO PORTÁL 2 ,JSOU I PŘELOŽENÝ ;-)
  • Je třeba si to číst nahlas zastřeným hlasem, teprvé poté to dostává tu správnou noirovou atmosféru :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit