Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shaker
    Jen me tak napada, jestli si dvojku pamatuju dobre, tak Maxova kolegyne, o ktery se v komixu vyjadruje, ze to byla chyba ji zastrelit ve skutecnosti chyba vubec nebyla...
  • vlastik.plaminek
    Pro ty, kteří mají radši .cbr formát
    http://bitshare.com/files/oejd9za6/Max_Payne_3_-_After_The_Fall_01_-2012-_-digital-_-Cypher-Empire-.cbr.html
  • Chlastals a hulils pod mostem s kámošama?
  • jak jsem psal, mám tu na PC někde Asterixe (u mně top). Ale čtu i jiný věci. Jen mě zajímalo, zdali tu fandové komiksů čtou i něco jiného
  • S komiksama je to jak uplne se vsim. Vetsina toho je brak, ale to nevadi. Proste to nekoupis. Vyber uz davno je. Kdo chce ten si svoje najde. Šulíkovi bych doporučil třeba komiks Schizo od Ivana Brunettiho :) Dá se stahnout na kocogel
  • RakeW
    Ok, tak jsem to včéra dojel do Ragnarocku, pak jsem šel spát :).
  • (hint pro levise: je to Sam Lake)
  • Ja sem si užíval mladí ,nebyl sem zasekanej doma u knížky .A už vůbec mě v ty době nezajimali takové veci
  • Já sem čech,chci to číst cesky
  • Psychotic
    Ale vždyť my to chápeme, pane. Máte načtené všechny klasiky, chodíte pravidelně do divadla a na výstavy a pijete výhradně Chardonnay, abyste mohl oslňovat ostatní, jak moc jste na výši. Vždycky tu takoví byli, nic nového.
    Já čtu fantasy, piju pivo a čmáranice mě nezajímají, pokud jsou až po okraj nasáklé "uměleckou hodnotou" a jaksi zapomenou být krásné. Jsem tak spokojen a mohu Vás ujistit, že za to vše utratím méně než vy - no a tu kvalitu milerád přenechám lidem na úrovni.
  • Grifus
    Nevypada to vubec zle, ale mohli zachovat styl grafiky komixu z prvnich dvou hernich dilu.
  • vlastik.plaminek
    Jenom si dej pozor na to, že v některých chvílích si budeš rvát vlasy, protože postavy se dost často chovají jako naprostí idioti, kteří by nepoznali logiku, ani kdyby je přejela náklaďákem.
  • vlastik.plaminek
    To je sice pravda, ale školy si do osnov nacpou většinou to nejhorší co můžou. Stačilo mi vidět seznam ke státní maturitě na našem gymplu. Z asi 600 knížek, které jsou celkově k dispozici (a ze kterých by se mi minimálně 100 líbilo) u nás vybrali 60 věcí, z nichž 3 byly jasná volba, dalších 10 menší zlo a posledních 7 bylo čistě na zaplnění místa v seznamu.
  • "Sam Lame"? Jestli je nekdo lame, tak je to levis ;)
  • Adam_M
    Nevím co je tak špatné na tom že si to chcu přečíst v češtině...
  • Hele jsi tu anonymně nebo skoro anonymně, tak proč se nepodělit o svůj názor, proč si myslíš že lidi čtou raději Maxe Payna, než mlčení jehňátek? Co ty víš třeba se někdo chytne za hlavu a řekne si, že máš pravdu. Jo a Babičku zmiňuji úmyslně jako hyperbolu, proto jí tam pletu.
  • co sem furt cpete Seiferta a Babičku? Knížka je knížka, kvalitní komix je kvalitní komix. Když jsem říkal knížku, tak v tomhle žánru by to mohlo být klidně Mlčení Jehňátek. Jenže doba je pofiderní, lidi čtou raději Blex a Maxe Payna (proč, to už si raději nechám pro sebe, abych tu zas někomu nezlomil srdce).

    P.S. interpunknci většinou nepouživám, záleží na to, jak mi v tý rychlosti vyjdou prsty na klávesnici (a s tim se vážou i překlepy)
  • Neurážej intelekt diskutujících na základě nějakejch mínusů, prosim tě. Já si třeba osobně nemyslim, že jenom proto, že někdo řekne, že je něco kvalitní, to tak nutně opravdu je (že). Právě třeba příklad absolutního braku Babička je dobrej. Spousta lidí nečte, aby se něco dozvěděla a změnila svůj pohled na svět, ale aby se zabavila a na to komix Max Payne opravdu stačí. A svobodně svůj názor vyjádřit můžeš a taky si to udělal, tak se neurážej.
  • Shaker
    Nikomu nenadavas ani neponizujes... Jen v tomhle prispevku vidim 2 urazky. pro zjisteni, kdo je Captain Obvious doporucuju google, kdyz umis tak dobre anglicky, tak ty to urcite nebude delat problem. Ted uz jen cekam na posmesnej komentar ohledne gramatiky a nepouzivani interpunkce a mam te na haku.
  • kdo je kapitán Obviouse? Je spíš vidět, že je provás kvalitní knížka snad i manuál k autorádiu. Nikomu jsem nenadával ani neponižoval. S těma nudlema ti to věřim, je to smutný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit