Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Puzzle třeba Catherine, což je řazeno k top puzzle hrám historie
  • http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/000/554/picard-facepalm.jpg
  • Btw proč píses pod Septicem i Gumakem?
  • Gran Turismo závody, Disgea strategii, tvl gumaku neztapnuj se svou neznalosti
  • Vždyť podle toho co napsal je spíš jasné, že má přehled a ví moc dobře jaký handicap japonské hry mají. A že ho zajímá jestli se aspoň tahle hra dokázala v roce 2018 přiblížit standartům z roku 2000. Nebo zda se (jako předchozí díly) drží zaseklá v PS1 generaci. Jako japonci jsou v tomhle obecně hrozní. Sice upgradují krásně vizuál. Ale gameplay někdy fakt past-past-gen peklo a téměř vše na jedno brdo = buď různě zabalené 3rd person mlátičky nebo postavičky co na tahy vybíhají z řady :-D Těžko najít dobrou japonskou hru, která tam nepatří (snad leda VIsual Novels a tam už je na povážení, zda jde o hry)

    Nedávno tu někdo argumetnoval jak mají Japonci variabilní hry - Yakuza, Ni No Kuni, Bloodborne, Nier, FF15... ale když nad tím potpřemýšlíš, vše 3rd person rubanice. (že by jsi z japonska dostal dobrou puzzle hru, city builder, fps, rts, závody, .... na to můžeš úplně zapomenout.)
  • Kluci Project CARS 2 i ignorovali v ankerě o hru roku *7*
  • Já bych to úplně takhle neprezentoval. Podle mě tam nesedíš s jejich manažerem, tak tady přestaň mudrovat. (další expert na vývoj...) Například Ni no Kuni II taky neni plně nadabovaný i přes dobré prodeje předchozího dílu. Další věc je, že 500 000 - 1000000 prodanejch kusů už úplně nejsou čísla pro "specifickou" hru. Každopádě neříkám, že ve finále třeba pravdu nemáš, ale jenom bych upozornil, že Japonci jsou známí šetřílkové a je to vidět i na jejich globálních hitech.
  • Kecy v kleci. Na yakuze není nic inherentně nemainstreamovýho, je to 3D city mlátička s příběhem. Kdyby Sega chtěla, mohla to taky marketovat celosvětově a mít z toho mainstream titul. Což jim s úspěchem Y0 taky konečně došlo.
  • faciálky teda na rok 2018 nic moc
  • Jacku, kašli na to, projevuješ se jako maximální dem*nt...
  • Yakuza je top hra z japonského prostředí. Kiwami odehráno a tohle si rozhodně nenechám ujít. Díky za super recenzi.
  • Odulin
    OK, dík. Nevydržel jsem....prošel jsem si aspoň v menu Memories a od včera hraju a líbí. Asi se připravím o silnější vztahy k postavám, ale už po prvních 4 hoďkách nelituji.:)
  • Nechceš tu doufám porovnávat mainstreamový hry určený primárně pro světový trh s takovým specifickým titulem jako je Yakuza, kde je třeba operovat s úplně jiným rozpočtem a jiným rizikem finanční návratnosti, že ne?

    Jen pro tvou informaci Yakuza 5 svého času málem ani nebyla lokalizovaná, protože to po čtvrtém díle nebylo zrovna finančně dvakrát slavné a nakonec se na západní trh dostala víc než dva roky po jejím vydání v Japonsku...

    Tolik k zázrakům technologie. Vítej v roce 2018...
  • Hraju tunu japonskejch her. Začal jsem na Metal Gear Solid v roce 1998, což byla hra s miliónem plně a fantasticky nadabovaných dialogů. Tak aspoň že v týhle šestce už k tomuhle zázraku technologie Sega dospěla taky, kvalita lepší než kvantita.
  • Fordzy
    Ty asi moc nehraješ japonské hry. Jinak bys věděl, že je to tradiční handicap japonských her.
    Yakuza 6 je komplet nadabovaná, ale na úkor počtu vedlejších úkolů.
  • Má to už konečně namluvený všechny dialogy jako hra z roku 2000 nebo tam zase ve většině dialogů stojej dva paňácové, bezmimikově na sebe koukaj a dělaj zvuky jako "hmm" "haha" "ohhhm" zatímco dole běží titulky? Yakuzu 0 jsem po velkém hype koupil za plnou pálku ale tahle totálně odfláklost mě praštila do očí tak silně že jsem ani neměl chuť se k tomu vracet.
  • Jack1947
    Tady víceméně nechápu jen 9/10 ale je možné že ta hra není až takovej nářez. Kdoví...
  • Jo, pátej díl je vynikající! Z těch dílů co jsou na PS3 jednozněčně nejlepší.
  • smajdal
    Zrovna mám rozehranou Yakuzu 0 (chapter 8), už mám i koupenou kiwami a ještě si počkám na kiwami 2, než se pustím do šestky, škoda jen, že si na ps4 nezahraju pátý díl :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit